המלצות לנגן PMP איכותי עד 500 דולר

Theoneהמקורי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לחברי הפורום שלום רב,
אני טס בקרוב למערב אירופה וברצוני להביא משם נגן PMP איכותי בתקציב של עד 300 אירו - 500 דולר +/- (מוכן לגלוש עד 350 אירו אם האיכות מצדיקה את ההפרש).

השתמשתי עד עכשיו בH320 של IRIVER שלצערי הלך לעולמו, לכן שאני מצפה לאיכות לא פחות טובה מהמכשיר החדש.

כמה דרישות:
1. המכשיר ישמש אותי בעיקר לשמיעת מוזיקה ונוסף לניגון סרטים (אבל פחות) בלבד לכן הדרישה החשובה ביותר בשבילי היא איכות שמע ותמונה ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות.
2. HDD עם קיבלות של לפחות 30GB.
3. מסך איכותי ברזולוציה מספיק טובה לצפייה בסרטים בפורמט רחב.
4. המכשיר צריך להיות מספיק דק וארגונומי כדי שיוכל להכנס לכיס מכנס סטנדרטי בקלות ולא ישקול כמו לבנה.
5. אין צורך בפיצ'רים נוספים כמו דפדפן,חיבורי אלחוט כמו WI-FI וכו' - לא רלוונטי לגבי.
לא אכפת לי מהבנדל שבא עם המכשיר כיוון שיש לי כבר ציוד היקפי מלא כולל אוזניות איכותיות בדמות ה-RS1 של GRADO.

הרבה זמן לא התעניינתי בתחום לכן אין לי ממש כיוון באיזה חברה/דגם לבחור מהדגמים החדשים.

תודה מראש (Y) (Y)

נערך לאחרונה ב:

Theoneהמקורי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל תודה על התגובה המהירה, אבל אישית אני לא מתקרב לאיכות הירודה של מוצרי האודיו של אפל ועוד על אחת כמה וכמה לנגנים שלהם הידועים לשמצה באיכותם הירודה עוד מהדורות הראשונים שלהם יחסית למתחרים.
יש לכם המלצות למשהו איכותי יותר? IRIVER, IAUDIO משהו?

תודה מראש.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מצטרף להמלצה גם אני הייתי הולך על איפוד בתקציב הזה, עם אוזניות טובות האיכות מעולה.

יש גם את ה-i audio d2 ראיתי אותו אצל חבר חמוד לאללה, מסך 2.5 אינץ' לא גדול מדי ולא קטן מדי, אכות שמע? לא בדקתי, אבל אני מעריך שהיא די טובה, אתה יכול לבדוק את ה במקום שממנו תקנה אותו. והמחיר ממש זול בסביבות ה-800 שקל אבל אני חושב שהמקסימום אצלו זה 8 ג'יגה ככה שזה לא בא בחשבון אלא אם כן אתה מוכן להתפשר.

יש עוד המון מכשירים אבל שלא עונים על דרישת הגודל והמשקל.

אני, בתקציב הזה הייתי הולך או על Ipod touch (קצת גדול, אבל יכנס לכיס)

או על ipod classic 80gb שעולה בחו"ל כ-1000 שקל, ובשאר הכסף קונה אביזרים נלווים כמו: מטען לחשמל, נרתיק סיליקון, כבל חיבור לטלוויזיה וכו...

נערך לאחרונה ב:

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כדאי שתדע שמסך הקטן מ-3.5 אינץ' יהיה לך קשה לראות סרטים בו. אולי סרטונים זה יהיה בסדר איכשהו.
אם אתה באמת רוצה לראות בו סרטים לא הייתי מתפשר על פחות מה-touch

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83

Theoneהמקורי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ההתמדקות שלי היא בעיקר לנגן בעל איכות סאונד מצוינת ללא פשרות- לא סתם קניתי אוזניות RS1 של GRADO....
ניגון סרטים הוא קריטריון פחות חשוב בשבילי, העיקר איכות המוזיקה.
חשוב לי שהנגן יתמוך בקבצי LOSSLESS כמו FLAC כי יש לי ספריה גדולה של שירים בפורמט הזה ובאיפודים למיניהם אין תמיכה בפורמט הנ"ל.
מה גם שצריך לקודד כל סרט לפורמט יחודי לנגן ולהשתמש בתוכנה יחודית להעלת שירים לנגן שבנגנים אחרים אין את זה- פשוט COPY & PASTE.
בכל מקרה תודה על העזרה, בחרתי כבר בA3 של COWON.

ד"א, אתם האלה מאוהבי הDRM? :rolleyes:

נערך לאחרונה ב:

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש אחי, לי הנגן נראה קצת מגושם, אבל זה עניין של טעם ונוחות, מה שכן ככל הנראה הנגן לא מתפשר על איכות, על גודל כן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור