נציגות חדשה בארץ לחברת האודיו הבריטית Rega

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
חברה נהדרת ומוצלחת.

בהצלחה.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
תחזקנה ידיך. הרמקול הראשון ממנו באמת התרגשתי, היה REGA ELA ( נדמה לי שזה השם ) אצל אפי ועמית בירושלים. אחר כך גם שמעתי את המגבר צנוע הפוזה, הנתונים והמחיר ( אולי ELEX ואולי לא, המון שנים אחורה ) שפשוט חימם את הלב. באמת אגליה האודיופילית במיטבה.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
בהצלחה דודי(ורד)

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
http://www.whathifi.com/review/rega-dac

נעשה פה פרסומת חינם : זה אחד הדאקים המדוברים ביותר כיום, שיהיה מעניין להשוות לכל דאק בקבוצת המחיר שלו ואף פי שתיים או שלוש ממחירו. אם יישמר פה תימחור הוגן (500 פאונד = 3175 שקל) הוא יכול להיות מתמודד רציני לכל מי שמחפש להכנס לעולם הדיגיטלי.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
http://www.positive-feedback.com/Issue53/rega.htm

ולמי שרוצה - הברנש הזה משווה את הרגה דאק ל... DCS DEBUSSY

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
טוב לשמוע שהם חוזרים לארץ, אבל חבל שכמעט אין להם כיום מוצרים ברמות מחיר שפויות, בתחומים כמו מגברים ונגני CD. הם נעדרו מהארץ בדיוק בשנים שבהן היה להם מבחר נאה יחסית של מוצרים במחירים מתקבלים על הדעת פחות או יותר...

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
תראה - כל ההתרשמות שלי היא מהרשת - אבל מגבר כמו הREGA BRIO ב 500 פאונד שזוכה לתישבחות ופרסים, ודאק במחיר דומה שמתחרה בDCS ? נו באמת .... שוב רק מקווה שהיבואן יידע לתמחר בהתאם בלי להתפרע. רמז : התימחור בארץ של פרואק למשל, הוא לא דוגמה טובה .

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43
מוצר מדהים אבל תמחור לא בהתאם.

עלות הדאק של REGA בחו"ל 500 פאונד כולל מע"מ= 3200 ש"ח, בארץ המחיר 5000 שקל כולל מע"מ.

נערך לאחרונה ב:

mulderfox

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
קשה להאמין שאף אחד לא הביא איזו בדיחת דודלי קטנה לרפואה.. חבל.. חבל.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
יש רק לברך על כניסת נציגות אנגלית מהמייןסטרים עם vfm טוב. בתקווה שהתמחור בארץ יהיה כדאי. בהצלחה.

mark1009

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חב' ריגה היא חברה טובה והרבה שנים ,שלא היתה כאן אולם מוצריה היום ,אם תראו באתרים שונים את המכשירים, בתחום ההגברה של ריגה בסטריאו, תראו שיש התפשרות על הרבה דברים אולי קטנים ,אבל חברות זולות ממנה יש בהם את הדברים, כמו לדוגמה :מחברי רמקולים פשוטים, מחברי RCA ממתכת פשוטה ,דגם הברבו דומה: לסיירוס 7 לדוגמא ואו לאודיו אנלוג פרימו !
המוצרים העכשווים של ריגה נועדו לתת תשובה למי שמחפש סטריאו , לאדם הפשוט - להקריב אליו את הנושא של הגברה וציוד סביר , אולם אישית כואב לי תשהתימחור של היבואן אלגזי ירחיק את אות אדם ממוצע בלרכוש את הציוד הזה ממנו ,
היום, יש בשוק הסטריאו ציוד סביר, במחיר שאפשר להתמקח עם המוכר כמו :NAD הדגמים הפשוטים , או פיוניר גם בדגמים הפשוטים .

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
http://www.positive-feedback.com/Issue53/rega.htm

ולמי שרוצה - הברנש הזה משווה את הרגה דאק ל... DCS DEBUSSY
למרות שטרם שמעתי את ה-DAC של REGA.
להשוות אותו לציוד של Dcs שאותו שמעתי לא פעם אחת :cool:
זה כמו להשוות מציובישי(לא אינפניטי) למרצדס,שתיהן נוסעות,שתיהן מעולות,אך אינן ברות השוואה :בהלם:

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
היבריד - את ה DCS אתה אומר ששמעת, את הרגה דאק לא שמעת - איך אתה יכול לדבר על השוואה ביניהם ? לעומת זאת הבחור שכתב כן שמע והשווה בין שניהם . וה DCS זה הציוד האישי שלו. אז או שהוא מקבל שלמונים כבדים מרגה (אולי) ,או ששווה לך לעשות את ההשוואה בעצמך.

ההתנשאות הזאת, והאנלוגיות הקבועות מתחום הרכב, מתחילות לעייף אותי ... אם כבר עדיף לדבר על בר רפאלי. לפחות אפשר להעלות תמונות שוות.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
היבריד - את ה DCS אתה אומר ששמעת, את הרגה דאק לא שמעת - איך אתה יכול לדבר על השוואה ביניהם ? לעומת זאת הבחור שכתב כן שמע והשווה בין שניהם . וה DCS זה הציוד האישי שלו. אז או שהוא מקבל שלמונים כבדים מרגה (אולי) ,או ששווה לך לעשות את ההשוואה בעצמך.

ההתנשאות הזאת, והאנלוגיות הקבועות מתחום הרכב, מתחילות לעייף אותי ... אם כבר עדיף לדבר על בר רפאלי. לפחות אפשר להעלות תמונות שוות.
ואני עייפתי מסקירות מטעם....:(
אני מאמין שה-REGA נשמע טוב,אך פריטי Dcs חלומם של רב האודיופילם בעולם.
ובר רפאלי דווקא נראת מעולה :)

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור