נתונים נוספים על מצלמת ניקון D600

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: נתונים נוספים על מצלמת ניקון D600

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ניקון עשו שעורי בית, ה-D600 מצלמה פיצוץ.

האם ניקון עברו את קנון?

ימים יגידו.

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תומר, זה הרבה יותר עמוק מכך
אם נקבל מצלמת FF ב 1500 $ מניקון זה יהיה מהפך מאוד גדול בתחום - חברות אחרות יבאו בעקבות כך ומצלמות ה FF יהפכו להיות הרבה יותר נגישות ופופלאריות.

אני כחובב צילום יכול רק לצפות לכך

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כרמי,

התכוות $1,500?

תומר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
למיטב הבנתי גם קנון עתידים להוציא מצלמה מעניינת בגזרת המחיר הזו. (לפחות על פי השמועות).

ניקון בהחלט יצרנית מעניינת וטובה והצעד הזה, אחרי הצעד הדבילי של ה-d800ֿ, כנראה יחזיר להם את השוק שאיבדו.
בכל אופן, אני לא אוכל לעבור לניקון בשנים הקרובות (השקעתי המון בעדשות).

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תומר כן, צודק (מותר לחלום :) ) ותיקנתי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נמר, זה בסדר - אני מוכן לקבל את העדשות שלך (לא צריך לזרוק :) )

אם ניקון הולכת להציא את ה D600 לפי מה שנראה כעת, וה D800 היא לא מחליפה הישירה של ה D700 - אז יש ל D800 הרבה זכות קיום

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
והיא גם מכניסה הרבה כסף לניקון...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נמר, גם חובבי דת קנון חייבים את ניקון חזקה שתוציא מצלמות מוצלחות וזולות כדי לדרבן את קנון לתחרות.

אני אישית מאוד מאוכזב מקו מצלמות הקרופ הבכיר של קנון שמאז ה 7D כל המצלמות הן רק חציי שידרוג מדגם שקדם להם.
ראה 50D לא קיבלה את כל היכולות של ה 40D וה 60D יש חסרים מול ה 50D ולא הגיעה הזמן לחישן קרופ חדש של קנון שיהיה ברמה של חישני הקרופ החדשים של ניקון?

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
למיטב הבנתי גם קנון עתידים להוציא מצלמה מעניינת בגזרת המחיר הזו. (לפחות על פי השמועות).

ניקון בהחלט יצרנית מעניינת וטובה והצעד הזה, אחרי הצעד הדבילי של ה-d800ֿ, כנראה יחזיר להם את השוק שאיבדו.
בכל אופן, אני לא אוכל לעבור לניקון בשנים הקרובות (השקעתי המון בעדשות).

נמר,
ניקון הציגו גידול מכירות ומאזן חיובי לשנת 2011 שעלה על הצפיות שלהם וזה עוד לא כולל את המכירות של ה D4 וה D800 כך שנראה לי שהם יודעים מה הם עושים... אם תצא D600 עם המפרט הזה במחיר של פחות מ 2000$ כמו שהשמועות מספרות זאת הולכת להיות הצלחה סופר מסחררת מבחינת ניקון.
מבחינת מצלמה דבילית... ה D800 וה D800E שוברות שיאי מכירות וניקון לא מצליחה לעמוד בקצב של ייצור המצלמה הזו ויש רשימת המתנה כל כך ארוכה וכולה מכורה מראש... דבילית דבילת אבל ל D800 יש את החיישן הטוב ביותר שיש קיום בשוק לפי DXO ושום מצלמת DSLR לא מתקרבת לביצועים שלו מבחינת רזולוציה, טווח דינאמי ואפילו רעש... ה D800 נקייה יותר מה 5D MKIII ב ISO עד 3200 והקנון בעלת טווח דינאמי נמוך בכמעט 3 סטופים מהטווח הדינאמי של הניקון.
השוואת חיישנים של D800 ו 5D MKIII לפי DXO Mark
אין זה אומר שה 5DMKIII לא מצלמה טובה חלילה... היא אחלה מצלמה אבל היא ממש לא מהפכה וממש לא קפיצת מדרגה. היא קיבלה את מה שהיתה צריכה לקבל לפני 3 וחצי שנים וזה אומר מערכת פוקוס ראויה ומערכת מדידת אור ראויה למצלמה בעלות של 3000$ מה שלא היה ב MKII
אין ספק שה D800 מהווה אתגר חדש בכל מה שקשור לרזולוציה וגודל של קבצים אבל זאת מצלמה שמשנה חוקי משחק... רוצה לצלם ברזולוציה של פורמט בינוני בשליש מחיר? אין בעיה.... צלם ב RAW ועם 36 מגה פיקסל... רוצה לצלם טבע? אין בעיה... בלחיצת כפתור אחת אתה עובר למצב DX עם עדשות הטלה שלך ואתה מקבל רזולוציה של כמעט 16MP שקרובה לרזולוציה שיש לך ב 7D עם פיזור נקודות פוקוס מושלם לכל רוחב הפריים, עם טווח דינאמי וביצועי חיישן טובים בהרבה ממש שיש לך בקנון 7D ועם 6 פריימים בשניה.
זאת בהחלט לא מצלמה דבילית זאת מצלמה שמגדירה מחדש את המונח גמישות ושימוש במצלמת DSLR ואני מאד מאמין שצעד דומה יהיה גם בקנון ומעניין יהיה לקרוא האם גם מצלמה בעלת רזולוציה דומה או גבוהה יותר מה D800 של קנון תזכה לכינוי מצלמה דבילית...
ליאור

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
זה לא שאנחנו מרוצים או לא מהמצלמה שלנו - המצלמה הזו, ה D600, עם היכולות לשה ובמחיר הצפוי זה מהפך השוק המצלמות

מצלמות כאלו חדשות לא מזמן היו ב 3000$ וכעת מדברים על פחות מ 2000$ ואולי אפילו 1500$

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור