סמסונג: צורב DVD חיצוני TruDirect

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: סמסונג: צורב DVD חיצוני TruDirect

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורן,ברכות על הכתבה הראשונה שלך(Y)

liiight

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הערה

אני מאוד אוהב את האתר שלכם ואת הביקורות שלכם, אבל הביקורת על הכונן לא ממש מקצועית.
יש הרבה תוכנות בדיקה לכוננים שונים ונראה כאילו הכותב בכלל לא ראה אף פעם ביקורת על כונן.
מה גם שכל העניין של הזליגה מהBUFFER (הקפיצות למיניהם) יכול להמנע לחלוטין ע"י תוכנות כגון DVD IDLE PRO (שמורידות גם את הרעש בצורה דרמטית ושומרות על חיי הכונן).

בכל מקרה, אמשיך לקרוא את הכתבות והביקורות שלכם, יש לכם אחלה אתר :)

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כונן ארכאי משהו לא?

עם גודל הכוננים וה- disk on keys ושאר האופציות שיש היום בשביל מה לצרוב DVDים?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כונן ארכאי משהו לא?

עם גודל הכוננים וה- disk on keys ושאר האופציות שיש היום בשביל מה לצרוב DVDים?

אם כבר,אז כדאי כונן BD ,אבל העלות שלו די גבוהה כרגע.

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
תודה לכולם על התגובות! :O

שלום liiight!
תודה על התגובה שלך! זאת הביקורת\סקירה הראשונה שלי, אז אני מפנים כל הערה והארה ;)

דבר ראשון, קראתי בימי כתבות וסקירות על כוננים אופטיים ואפילו ניסיתי להריץ BENCHMARK כמה פעמים ובכמה תוכנות, אבל בכל פעם נתקלתי בבעיה אחרת (המחשב שלי מאז עבר תיקון ועכשיו הוא מתפקד).

מקווה שתהנה יותר מהביקורות הבאות שלי, אם וכאשר... :p

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הוספנו מספר נתוני בדיקות.

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
liiight, רציתי רק להוסיף - אם נשתממש בתוכנות העוזרות ומשפרות את הכונן זה לא יהיה אובייקטיבי.
מה עוד שהמשתמש הביתי בד"כ לא ישתמש בתוכנות הללו.

liiight

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
liiight, רציתי רק להוסיף - אם נשתממש בתוכנות העוזרות ומשפרות את הכונן זה לא יהיה אובייקטיבי.
מה עוד שהמשתמש הביתי בד"כ לא ישתמש בתוכנות הללו.

או שאני לא כל כך הבנתי אותך, או שאתה לא הבנת אותי :)
התוכנה הראשונה שציינתי, CD SPEED, נועדה כדי להמחיש את איכות הצריבה של הכונן (ביחס לדיסק מסויים).
תוכנת הDVD IDLE PRO אינה תוכנת בדיקה אלא תוכנה שנועדה להאריך את חיי הכונן והוריד את הרעש שלו באותו זמן.

זה שהמשתמש הבייתי לא משתמש בתוכנה הזו, עדיין לא אומר שהוא לא ישתמש בה אם תמליצו לו :)

אני מקווה שלא נפגעת מדבריי, ואם כן אני מתנצל, זאת ממש לא הייתה המטרה.
אבל נתונים כמו מהירות ורעש צריכים להיבדק באופן אובייקטיבי, אחרת אין משמעות לציין אותם. אמרת שהכונן רועש. כמה הוא רועש? כמה דציבלים? כמה לעומת כוננים אחרים? מאיזה מרחק? האם החדר היה שקט לחלוטין? וכו' וכו'...

שוב פעם, אם אני מדבר שלא במקומי אני מתנצל. תאמר לי ואני מבטיח שאני אשתוק :)

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
לא נעלבתי, רק הסברתי את עצמי - דווקא טוב שאתה מתעניין ומשתתף בדיון (Y)

מבחינת השוואה זו בעיה - בדקתי רק את הכונן הזה ולא אחרים באותו הזמן. מה שכתבתי על הרעש היה רק כאשר הוא הפריע לי - אם זה בזמן צפייה בסרט, משמע, אני צופה בסרט - אם זה בזמן שמיעת מוסיקה, אני מקשיב למוסיקה וכן הלאה :p

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור