השבוע: תערוכת גאדג'טים בנמל ת"א

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: השבוע: תערוכת גאדג'טים בנמל ת"א

eyalwz

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
"תערוכת גאדג'טים"? באמת ?!?!?!

כבר הרבה זמן אני קורא כתבות ודיונים בפורומים של שני האתרים, גם HomeTheater וגם Dtown,

אבל לקרוא הבוקר את "ברכת הבהצלחה" של dtown לתערוכת HT Show 2011 עשה לי ממש לא נעים.

לא זוכר שמישהו ב-HT נתן כינויים לתערכות ה-HighEnd של Dtown שהייתה לא מזמן.

חבל לי מאד שכך הדבר ולמען הסר ספק, הודעה זו שלי תפורסם באותו נוסח בדיוק בשני האתרים.

EyWeB

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
לא מובן :מבולבל:
באיזה כינויים רצית שיכנו את התערוכה ??

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
<נערך>

גיא.
להזכירך אתה עוסק בתחום בעל אינטרסים מסחריים ולכן כפוף לכללי כתיבה של עוסקים בתחום, ממליץ לך לעבור שוב על התקנון.

זו אזהרה שניה שלך לתשומת ליבך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
בטח שלא היו כינויים באתר השני , כנראה שאתה לא זוכר שבHOMETHEATER צנזרו כל מה שקשור לתערוכת דיגיטאון ולא נתנו לאף אחד לכתוב שם משהו , הכל נמחק . אז איך אתה יכול להשוות בכלל , כאן אין צנזורה ואני גם לא מבין על מה אתה מתלונן
או שאתה לא זוכר את ההתנהגות שלהם אז או שאתה מזויף

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
<נערך>

גיא.
להזכירך אתה עוסק בתחום בעל אינטרסים מסחריים ולכן כפוף לכללי כתיבה של עוסקים בתחום, ממליץ לך לעבור שוב על התקנון.

זו אזהרה שניה שלך לתשומת ליבך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

sagyle

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אני לא מבין מה הטעם בהודעה כזו...
תתבגרו

firebird

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
פירסום מיותר לחלוטין בטח באופן שבו הוא נעשה.

מסכים עם קודמי: תתבגרו....

א

אורח פורח

אורח
הנה כל הטרולים שכואב להם משהו התעוררו.זו ידיעה עניינית ולא מתלהמת , בדיוק כמו שכל אתר חדשות היה כותב.
אני מבין שכל מי שתומך באתר השני הוא צבוע?

איפה הייתם כשהתנהלה צנזורה דיקטטורית באתר שלכם? למה אז לא אמרתם משהו? אה שכחתי, בעצם מחקו שם כל מה שכתבתם חחח

מ

משכין שלום

אורח
אני מציע שכולם ירגעו, שאנשים לא יחפשו סתם סיבות לרוע ובלאגאן, אני לא רואה שום לכלוך בכתבה או גרימת נזק וכל אחד שישמור את המשקעים האישיים וההיסטוריה האישית שלו לעצמו. יאללה שחררו ומי שיש לו לב טוב יראה דווקא בפרסום הזה אומץ לאתר וכל הכבוד על זה .
אז שחררו ולכו לחיות את החיים , יום טוב לכולם ושיהיה בהצלחה בתערוכה ושכולם רק ירויחו !!!

m3csl

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
לדעתי זה דווקא צעד יפה מאוד. פירגון לאתר השני ולתערוכה שקשורה בתחום.
בינינו , מי שגולש ב YNET לא גולש גם ב NRG ? מי שגולש באוטו אסור לו לגלוש גם בהגה ?
בחייכם, תעשו לי טובה, הרי בארועים של DTOWN מגיעים אותם פנים מוכרות מהאירועים של HOME THEATER
ואני מודה בגלוי שאני נהנה בשני האתרים , ולא מתבייש בזה !!
כל מידע שאני יכול לקרוא , או ארוע שאני יכול להנות ממנו, בתחום שהוא תחביב שלי , אני מנצל.
אין פה שום בגידה או ניגוד אינטרסים

ע

עמוס.

אורח
אכזבה אדירה!!!

אני יודע שאם אגיב שם בשמי אחטוף על הראש מההנהלה בהודעות פרטיות ואולי גם אורחק מהפורום. הבעיה היא שאני אוהב את הפורום ההוא בזכות העובדה ששם יש את פורום ספציפי ועוד כמה פורומים שאני פשוט מכור אליהם ולא אוכל לוותר על כך.

כאן אני יכול לפרוק מליבי את כל מה שאני מוכרח להוציא.

הגעתי אתמול בערב מהצפון הרחוק לתערוכת ht ובמשך שעתיים חיפסתי חניה. הכניסה מרשימה מאוד ומזמינה ביותר.
כאן זה נגמר. שכחתי את הקופון ושלמתי מחיר מלא עלי ועל בני בן ה-15 שרצה מאוד לראות את הציוד הכי משוגע שיש. זה בגלל שסיפרתי לו שבתערוכה שלכם הוא פשוט הפסיד חוויה עצומה.
קיצר, שילמנו מחיר מלא על שנינו וזה למרות שאמרתי להם שאני רשום באתר שלהם ונתתי להם את שם המשתמש שלי ואף הראתי להם באייפון שלי באינטרנט שזה אני. לא משנה, כפרה על הכסף. לפחות נהנה מהתערוכה ונכנסנו. לקח לנו פחות מ-5 דקות לסיים את התערוכה במלואה ולא פספסנו כלום. היו יחסית הרבה אנשים אך לא עמוס מידי, אבל לא היה מה לראות. דברתי עם אחד ממנהלי הקטגוריה שם בתערוכה ואמרתי לו שזה נראה נחמד אבל קטן וקצת משעמם. ממש לא היה נעים לי להגיד שזה היה נורא ואיום!

מה שהיה שם זו תערוכה קטנה למרות הטענה של עופר לאור שהיא גדולה. אני לא יודע מה כל כך גדול שם אבל יכול להיות שהוא רואה אחרת ממני. מעט מאוד מציגים, אין כמעט קולנוע ביתי חוץ מהתצוגה המביכה של רן שביט שלדעתי הרס את שמה הטוב של אוונגרד בתצוגה יפה גדולה אך במיקום רע ואקוסטיקה זוועה, מעט מאוד מקרנים, פתאום צצו מכונות קפה משום מקום ואני לא הבנתי מה בדיוק האטרקציה כאן.

התערוכה הזו היא בעצם סקאל בהנגר 11. ממש כמו החנות של סקאל וההיצע שבה. כלומר, מכונות קפה, מסכים, טלפונים סלולרים, פקסימליות, קרש גיהוץ ועוד כל מיני מוצרים שאפשר למצוא בסופר המקומי. ממש ככה. פשוט מביך!!!

אני מקווה שאתם לא תעברו מקום, מקווה שתמשיכו את המסורת של התערוכות הנהדרות שלכם והאיכותיות. התגובה של עופר בתגובות והרשמים מהתערוכה פשוט דחתה אותי. הוא בעצמו יודע שזה היה לא משהו והוא בעצמו יודע שהתערוכה הזו קטנה יותר מהשנים שעברו. גם מבחינת כמות מציגים וגם מבחינת שטח התערוכה. בקיצור, מתחיל לרדת לי מהמסחרה שם אבל כאן חסר לי קצת גג'טים ו-htpc שאני מאוד אוהב. אם היה את זה גם כאן כנראה שזה היה אתר הבית שלי והיה לי מקום לכתוב ולהתפרק בו.

אני לא ממש יכול לברך את ht על ה"מאמץ" וה"עשיה" משום שזה היה נראה כאילו המטרה של התערוכה הזו היא לעשות כסף על חשבון הגולשים מבלי לתת להם תמורה או כל חוויה שהיא. אני ממש כועס על הזמן ששרפתי אתמול. כנראה הייתי צריך לקרוא את התגובות של המאוכזבים שם ולהמנע מלהגיע.

את הבן שלי אני אפצה בתערוכה שלכם.

עמוס המאוכזב.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
בוקר טוב כן ירבו תערוכות אבל יותר על האודיו האיכותי שבת שלום !

nirmv

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
גם לדעתי, הכתבה לא מפרגנת ובאופן כללי מיותרת.
+1 לתתבגרו.

מ

משה נ

אורח
כל אחד נהיה לי פה מומחה לעיתונות וכתיבה. מי אצתם שתחליטו שכתבה אמורה לפרגן? עיתונאי כותב רק את האמת, לא אמור לפרגן וגם לא ההפך. לפחות זה כאן אתר עיתונאי שכותב ולא מסתיר.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
הלכתי לבדוק בשבילכם חברים , אתם יכולים לקרוא את התגובות באתר HT ויותר מזה גם עופר לאור בעצמו ממארגני התערוכה כותב שהיא לא תערוכת אודיו וקולנוע ביתי אלא תערוכה כללית יותר לקהל הרחב , יש שם אנשים שכתבו שקנו קרש למגהץ בתערוכה אז מה אתם רוצים בדיוק ?
חזרתי לידיעה שכתובה כאן ולא מבין מה לא מדוייק בה . כנראה שבאמת כמה צריכים להתבגר כאן .

ע

עמית אל

אורח
הכל בעיני המתבונן: מי שרע, רואה בזה רע, מי שטוב, רואה בזה טוב.

אורי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הייתי בתערוכה. היה חום נוראי. מקום איום מבחינה אקוסטית. הכל מבולגן. מכונות קפה לצד רסיברים. למרות שנרשמנו, שילמנו מחיר מלא.
תוך חצי שעה סיימתי את התערוכה. לא היה מה לראות.

אשתי אמרה שהיה עדיף ללכת לבסט ביי. לפחות לא צריך לשלם כניסה.
בחיי, איזה בזבוז זמן.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
רק' בבקשה אל תהפכו את השרשור הזה לשרשור מכות או השמצות , מי שרוצה לכתוב רשמים אז בבקשה , אבל תהיו ישראלים יפים .

א

אורח

אורח
זה נראה כאילו אנשים פה יוצאים מגדרם כדי להשמיץ, חלאס תנו הערות לעניין (לא היה חניה, היה חם, עלה כסף) תאשימו את דני רופ וחולדאי!

הדוגמא הכי טובה זה "on" שכתב שלוש פעמים אותו הדבר!

צריך להגיד תודה שבמדינה הקטנה שלנו יש תערוכות מהסוג הזה ולא צריך לטוס לחו"ל בשביל זה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור