מלחמת הכוחות בין Apple ל-Blackberry

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: מלחמת הכוחות בין Apple ל-Blackberry

Sheffield

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
מצחיק שהם מודאגים יותר מבלקברי מאשר מאנדרויאד...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אנדרויד הוא לא בנישה של האיפון

איפון זה ממשק משתמש מוצלח עם גן סגור (אם היתרונות והחסרונות בכך)
אנדרוייד זה הכי פתוח שיש עם ממשק משתמש בסיסי שמשתמש צריך לשחק איתו כדי להתאים אותו לצרכים שלו.

כלומר קהל יעד בעיקר שונה

Sheffield

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
זה שהם שונים בתכלית אנחנו יודעים אבל אנדרואיד היא זאת שמשתלטת לאייפון על הנתח שוק לכן אפל צריכה להיות מודאגת יותר ממנה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
זה שאנדרויד נמכר בצורה מעולה זה לא בא עדיין על חשבון האיפון, למרבה ההפתעה אפל לא עומדת בדרישה ויש חוסר של מכשירים בארץ ובעולם

Sheffield

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
שוב, אתה צודק האייפון נמכר כרגע כמו לחמניות כי אנשים קונים בשביל להגיד שיש להם אייפון לא משנה מה זה.
מן הסתם מכירות מכשירים כמו הגלקסי אס והדיזייר כן מגיעים על חשבון האייפון כמו על חשבון כל סמארטפון אחר.
והגדילה במכירות מכשירים מבוססי אנדרואיד היא עצומה עד כדי כך שהיא תשאיר את האייפון מאחור (ודי בקרוב..)
מה שבלקברי לא יכולה לטעון. אז כל מה שאמרתי הוא שאפל צריכה לחשוש יותר מהכיוון הזה.
אגב אני בטוח שזה מה שקורה הם פשוט לא יגידו את זה, הרבה יותר קל להם לצאת נגד RIM.

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
העתיד יגיד.

האנדרוייד עדיין לא יכול באמת להיות מכשיר להמונים - הממשק שלו עדיין לא מספיק מוצלח.
ההורים שלי, האחיינים שלי, גיסתי ועוד הרבה אנשים לא טכנולוגיים לא יסתדרו עם מכשיר כזה והם כן מסתדרים מעולה כעת עם האיפון.

זה ממש לא ברור לי עם כל כוח העבודה ואנשים שמפתחים את האנדרוייד וכבר מדברים על גרסה 3 והממשק המשתמש שלו ממש חייב שיפור ולהכניס לו גם קצת לפחות קצת קלסה

Sheffield

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
ממש אין לי מושג על מה אתה מדבר או מאיפה אתה מביא את זה,
אבל כל בן אדם שיודע להפעיל אייפון יכול להפעיל כל מכשיר אנדרואיד בדיוק אותו דבר.
אם כבר אז הוא הרבה יותר נוח לשימוש ועם יותר "קלסה" עם דברים כמו Widgets שכל מי שיש לו אייפון יכול רק לחלום עליו.

ויש משתמשים כמוני וכמו רבים אחרים שמחליפים רומים, קרנלים ומתעסקים בקרביים של המכשיר כל היום.
אבל ממש לא חייבים! המכשיר מגיע מוכן לשימוש קל ופשוט בדיוק כמו האייפון.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מעולה בדיוק התשובה שכל פריק של אנדרוייד עונה לי

ויש משתמשים כמוני וכמו רבים אחרים שמחליפים רומים, קרנלים ומתעסקים בקרביים של המכשיר כל היום.
אבל ממש לא חייבים! המכשיר מגיע מוכן לשימוש קל ופשוט בדיוק כמו האייפון.

אני לא אומר שהמכשיר לא מוצלח הוא הכי חזק בשוק עם הכי הרבה אפשרויות, אבל צריך להיות פריק של המכשיר כדי להגדיר אותו להיות נוח לעבודה.

הייות ואתה פריק של המכשיר (שזה בסדר גמור אפילו) לא משנה את זה שהוא ממש לא נוח לשימוש כמו שהוא מגיע וזה שניתן להגדיר את המכשיר הופך אותו לגמיש וחזק אבל לא נותן לו קלסה במיל.

היה לי בעבר מספק מכשירי WINDOWS MOBILE וניסיתי להסביר לאנשים כמה נוח לשתמש בו וכמה הוא חזק - אבל עבורם ה לא היה הפשוט ולא היה נוח בכלל
ואנדרוייד הוא בפרוש WINDOWS MOBILE למתקדמים עם הרבה יותר כוח ויכולות.

אני יודע מראש שלא תסכים איתי, אבל זה בסדר, רוב הפריקים של האנדרוייד בעולם כך וזה ההפסד הגדול שלנו כי אף אחד עדיין לא ממש מנסה לבנות למכשיר ממשק משתמש אמיתי ונוח (כי הפריקים בטוחים שמה שיש זה מדהים) - כבר הסכמיתי שהוא המכשיר החזק ביותר והומצלח ביותר פרט לנקודה זו ולכן זה חבל לי.

Sheffield

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
תשובה אופיינית של משועבד אפל :D,

אבל אני חייב שלא להסכים לזה, הממשק של אנדרואיד הוא פשוט וקל כמו שהוא! אפילו חברה שלי מסתדרת איתו והיא מפחדת מטלפונים.
והוא קל עוד יותר עם ממשק ה-Sense של HTC או ה-WIZ של סמסונג.
הם כולם נבנו על מנת לתת חוויה פשוטה וקלה יותר לסטוק אנדרואיד (שגם איתו אין שום בעיה) והם עושים את זה מעולה.
אני לא בטוח שניסית אותם אז שווה לנסות לפני שיוצאים נחרצות.
ממש לא WM.

Sheffield

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
אני רואה שזה לא מעניין אך אחד חוץ מאיתנו בכל מקרה...:)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תשובה אופיינית של משועבד אפל :D,

אבל אני חייב שלא להסכים לזה, הממשק של אנדרואיד הוא פשוט וקל כמו שהוא! אפילו חברה שלי מסתדרת איתו והיא מפחדת מטלפונים.
והוא קל עוד יותר עם ממשק ה-Sense של HTC או ה-WIZ של סמסונג.
הם כולם נבנו על מנת לתת חוויה פשוטה וקלה יותר לסטוק אנדרואיד (שגם איתו אין שום בעיה) והם עושים את זה מעולה.
אני לא בטוח שניסית אותם אז שווה לנסות לפני שיוצאים נחרצות.
ממש לא WM.

דרך אגב אין לי איפון :)

מסכים איתך שהממשקים הנוספים משפרים את הנושא, אבל הם עדיין לא מספיקים והם לא משנים את כל האפלקציות.
בתקופת ה WINDOWS MOBILE היה אותו דבר וחברת מיקרוסופט לא הפנימה זאת שנים רבות וכעת יש להם מערכת הפעלה חדשה עם ממשק משתמש פשוט ויפה - אני מקווה שהאנדרוייד ישכילו ללמוד ולבנות לנו ממשק משתמש מוצלח.

אתה מפספס את הרעיון לגמרי - הרעיון שלי לא להגיד שהאיפון מוצלח יותר, ממש לא, אני לא חושב כך יש לו ממשק משתמש מוצלח (אבל גם הוא לא ממש השתפר כמה שנים טובות) אבל טכנולוגיה מפגרת. אני אומר שמה שחסר לאנדרוייד ממשק משתמש מובנה ומוצלח כדי שהמכשיר יהיה טוב יותר ויותר מוצלח - כמו שאני מכיר את גוגל זה יגיע (הם עובדים לאט), אבל אנחנו עדיין לא שם.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מהתנסות עם ממשקים כמו למשל סמסונג גלאקסי טאב, הם כבר נגישים למדי עבור ציבור משתמשים רחב יחסית.
מעבר לזה שיש גם אפשרות לכל חברה ליצור ממשק גרפי משלה ואז את המשתמש לא ממש מעניין איזו מערכת פועלת מאחורי הקלעים.

מניסיון כואב עם מכשירי WM בעבר, הממשק היווה רק צד אחד של הבעיה, המהירות היתה צד אחר - כואב לא פחות...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ליאור תוספי הממשק הינו רק למסך הראשי כאשר נכנסים לאפליקציה נשארים ללא הממשק של התוסף

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אייפון עובד על הרעיון הפשוט : אל תחשוב מה אתה רוצה, תלחץ על סמל שחושב בשבילך.
רוצה חתול מיילל? יש לך אפליקציה. אבל מה זה אפליקציה ? זה לחצן. על המכשיר וזהו.

אני יכול להגיד לך כשבפעם היחידה שהייתי צריך את האייפון למשהו הדבר היחיד שנתקלתי בו היה שהמסך המתכווץ וחוזר כל הזמן עשה לי בעיות, ושניסיתי להפעיל לחצן JS עם דאבל קליק זה פשוט לא עבד כמו שצריך.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אורי מעולם לא אמרתי האיפון מוצלח - אבל זה לא אומר שאני לא רוצה ממשק משתמש מוצלח יותר באנדרוייד כדי שיהיה מכשיר יותר מוצלח.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא הבנתי, אתה לא רוצה שגם אנדרואיד יהיה מוצלח?
לא הבנתי.
אגב לא אמרתי שאמרת, אל אך שבמספיק פוסטים קודמים מאוד השתדלת להראות לי כמה אני טועה בטענות שלי נגן המכשיר הזה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא הסברתי את עצמי טוב
האנדרוייד מכשיר מוצלח (ואפילו מאוד ביכולות שלו) - אבל לדעתי חסר לו ממשק משתמש אכותי, כזה שפיתח ממוחה בתחום ה UI ולא ע"י מתכנת (כמו שיש היום). ברגע שיהיה לו ממשק משתמש כזה (ואני מקווה שבקרוב) הוא יהיה מכשיר הרבה יותר מוצלח.

להסיר ספק האיפון נמצא כאן כבר 4 שניים שהן לא היה שינוי בממשק המשתמש שלו והגיע הזמן כבר מזמן לשפר (ויש מה לשפר) - כל עוד המתחרים לא מצגים פתרונות טובים בתחום נראה שאפל גם לא ממהרת להשקיע בכך.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מערכת אנדרואיד נולדה מתוך מקום וזוית שונה מזו של אפל IOS והממשק לא היה בראש סדר העדיפויות אז.
כיום, עקב הפופולריות לה זוכה המערכת, ענין זה עובר קדימה מבחינת חשיבות ואני מאמין שזה ישתנה בקרוב.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מערכת אנדרואיד נולדה מתוך מקום וזוית שונה מזו של אפל IOS והממשק לא היה בראש סדר העדיפויות אז.
כיום, עקב הפופולריות לה זוכה המערכת, ענין זה עובר קדימה מבחינת חשיבות ואני מאמין שזה ישתנה בקרוב.

אני מחזיק אצבעות - השנה הבאה בירושלים (ועם עברית) :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור