LG BD570 - נגן Blu-ray וגם סטרימר? ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: LG BD570 - נגן Blu-ray וגם סטרימר? ביקורת

jean-paul

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם הוא גם יודע לנגן את פורמטי הסאונד המתקדמים בקבצי ה MKV?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בדקתי רק MKV עם DTS או דולבי דיגיטל.

ס

סתם מישהו

אורח
איך זה שמוצרי הקולנוע הביתי של LG לא אצל ברימאג או ח.י.?
עם כל הכבוד לסקאל, היא יבואנית קטנה וחלשה בתחום האלקטרוניקה.
אז איך זה שהיא עדיין מחזיקה בייבוא הקטגוריה, וזה לא עבר לברימאג או ח.י. שמייבאים את שאר מוצרי החברה?
מישהו יודע את הפרטים ויכול להרחיב?
פשוט לי זה נראה תמוה שעבור חברה גדולה כמו LG קטגוריה מסויימת בארץ היא די נזנחת... (למשל היצע המוצרים שלה בקטגוריה הזאת, שמיובאים לארץ הוא קטן יחסית לפוטנציאל)

א

אורח

אורח
בנוגע ליבואנים.

LG זה חברת ענק ,
שמתוכה
היבואן "ח.י." מייבא טלוויזיות בלבד של המותג,
ואילו ברימאג דיגיטל אייג' ,
מייבאת את המוצרי קו לבן (מקררים, מכונות כביסה, מדיחי כלים) ועוד מספר קטן של מוצרים קטנים

בדקתי במספר חנויות , וגם בזאפ ,
ולא מצאתי שום איזכור לדגם הזה.
הכצעקת?

אוריה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
פתיחת אזורים ל DVD ולבלו-ריי

היי,

אני רוצה לרכוש את המכשיר וחושב לעשות זאת באמזון ישירות מחול.
מי יודע באיזה אזור אקבל את המכשיר ? האם ארצות הברית ?
האם יש דרך לפרוץ אותו לכל האזורים ?

אוריה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אורח, המכשיר הזה, כאמור, מיובא ע"י סקאל, האם חיפשת את דגם BD570 ?
אוריה, האיזורים תלוים במדינה ממנה תזמין אותו. לא משעתי נכון לעכשיו על פריצה, אולי שיטוט באינטרנט יוביל למשהו.

כ

כפיר

אורח
מס' שאלות בנוגע לנגן הנ"ל.

שלום רב, ליאור.

יש לי מס' שאלות בנוגע לנגן. כעקרון, אני מתלבט אם לרכוש נגן בלו-ריי (LG BD550) וסטרימר (XTREAMER PRO) בנפרד, או שמא ללכת על נגן אחד משולב (ה-LG BD570 כמובן).

רציתי לדעת אם יכולות ההזרמה של ה-570 טובות ומשתוות לסטרימר יעודי, או שמא עדיף ללכת כבר על נגן משולב. המטרות שלי הן הזרמת וידיאו 1080p x264 בצורה חוטית(!), והציפיות שלי הן הזרמה ללא תקיעות / קרטועים וכיוצא בזה. כמו כן, עם אופציה להרצת הוידיאו קדימה ואחורה ואף GOTO. כעקרון, יש לי את נגן הבלו-ריי LG BD550, ואני ממש מרוצה מיכולות ההרצה של הוידיאו דרך USB כמובן, כיוון שהנגן אינו תומך בהזרמה (אפילו לא חוטית). יש שם גם אופציית GOTO שממש מוצאת חן בעיני, שעובדת בצורה של החזקת אחד החצים (שמאל או ימין) ומדד הזמן רץ בהתאם ובמהירות משביעת רצון. כיוון שהתפריט של שני הנגנים הללו דומה להפליא, כמעט זהה לחלוטין, אני מניח שהתמיכה שלהם ב-USB היא זהה גם כן.

אני אשמח לדעת אם התמיכה הזו ב-MKV 1080p x264 דרך USB תהיה נפלאה וקלילה באותה מידה גם דרך ההזרמה החוטית ברשת.

האם לדרישות שלי יש יתרון ברור כלשהו לאחד מהנגנים הנ"ל, כולל ה-XTREAMER? או שאולי מטעמי נוחות יש עדיפות למכשיר אחד שמבצע פעולה של שניים, מאשר שניים נפרדים? אגב, אין לי כוונה לחבר כונן קשיח חיצוני או DOK על מנת לבצע צפייה בסרטים. כלומר, יהיה שימוש בלעדי בחיבור חוטי לראוטר מטעמי נוחות.

אשמח לעזרת המומחים בעניין.

בברכה, כפיר.

כ

כפיר

אורח
Oh, ושאלה אחת שפספסתי.
האם גם ה-570 מעדיף כתוביות שבתוך הקונטיינר על פני כתוביות חיצוניות (SRT)? כמו שעושה ה-550 בניגון סרט דרך USB.

השאלה מתייחסת הן לניגון דרך הרשת עם חיבור חוטי והן דרך כניסת ה-USB.

שוב תודה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ה- 550 וה- 570 דומים מאוד באופן הפעלתם.
סטרימרים יעודיים, עדיין יתנו כל מיני פונקציות ויכולות, כולל עדכוני תוכנה תכופים, בהשוואה לנגני בלוריי שהם "גם".

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
שווה בטוח, הייתי קונה עכשיו בלי להסס לולא היה לי כבר משהו דומה.
אבל השאלה היא מה אתה רוצה/צריך.

אני מניח שפופקורן יהיה נוח יותר לשימוש לסטרימינג, ותומך ביותר פורמטים, כולל פורמטי אודיו מתקדמים. שים לב שהמחיר שלו לא כולל דיסק.
אבל כאן גם יש לך נגן בלוריי משולב, עם יכולות סטרימינג בסיסיות, ואם אתה רוצה נגן - בהחלט עדיף.

א

אורח

אורח
נגן טוב מקצועי מה עם איזה סרט לרכישה
חסרים חניות לסרטים blu ray
צריך להוציא יותר שירים והופעות של זמרים
באיכות גבוהה וסאונד איכותי בסוף הדיסק שנכניס למכיר
הוא הקובע את האיכות וההנאה של המכשיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור