פנסוניק BD60 - נגן Blu-ray מקושר: ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: פנסוניק BD60 - נגן Blu-ray מקושר

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
סקירה יפה ומקצועית כתמיד.
חבל רק שיורוקום משווקת את המכשיר במחיר מופקע ומופרך.
בחו''ל המכשיר נמכר בפחות מחצי המחיר, כמה לא מפתיע.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה,
אנחנו כמובן משווים את המכשיר מבחינת תמחור מול מכשירים מקבילים בישראל.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
פנסוניק כמו פנסוניק , תמיד איכותיים. האים יש נגני בלו ריי שתומכים ב DVD-AUDIO ו SACD ?? גם ה BDP-320 שקניתי לא תומך בהם אבל תומך בDIVX ( יש לי בעיה עם כתוביות בעברית זה נכון אבל אני מקווה שזה יפתר מול המפיץ בארץ בימים הקרובים ) . לצערי אני אמטרך להמשיך ולשמור על הפיונייר 575 הישן שלי שמנגן את פורמטי הסאונד המדוברים ...

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
ליאור שבוע טוב גם רן לוי מרייטינג שיבח אותו למה הוא לא קיבל 5 ורק ארבע ? תודה ושבוע טוב

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כנגן בלוריי, הפנסוניק בהחלט מומלץ, אבל, מבחינתי, הנגן היחיד בישראל שקיבל עד היום 4.5 כוכבים, הוא ה- JVC, זה לאו דווקא בגלל ביצועים כאלו או אחרים, אלא בזכות הפתיחה לכל האיזורים שמאפשרת לנגן כותרים מכל העולם.

danistar, נגני בלוריי אוניברסליים הם של OPPO או גם דגמי דנון היקרים.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
לצערי הרב OPPO לא ניתן להשיג בארץ ( מי כמוכם יודע כמה פעמים התכתבתי עם OPPO עצמם בנושא , נראה שממש לא אכפת להם ) ובנוסף אין ולא יהיה דגם אירופאי , הם בעצמם הודיעו זאת ( ראה מה כתוב באתר הבית האירופאי שלהם ) . אף אחד לא ילך ויזמין בדואר ב 500 דולר נגן שהוא פתוח לאזור A בלבד ...

ליאור למה אתם סוקרים כל הזמן את דגמי הכניסה ?? למה אין סקירה של ה 320 שלי למשל או של הBD80 ?? כשקראתי את הביקורת שלכם על ה 120 של פיונייר שמתי לב שהתפריט שונה לגמרי מזה של ה 320 ...

ספי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אם אפשר מעט להרחיב

נאמר בסקירה:
"כמו שאר "מרעיו" לתחום ה- BD, גם ה- BD60 נתקל בבעיה שאינה טמונה דווקא בתפקוד המכשיר הספציפי שעשה עבודתו נאמנה אלא בנסיבות בהן הוא נמכר כאן, מחירי המדיום (כותרים) היקרים בישראל מעלים את חשיבות אפשרות רכישת כותרים זולים בארה"ב מה שמתאפשר רק בדגם אחד (JVC) שנמכר בישראל."

ובכן אפשר גם לרכוש כותרים בבריטניה, המחיר באמזון כולל מע"מ ולישראלי המזמין זה יהיה פחות, הרבה כותרי מוסיקה יותר זולים בבריטניה והמשלוח יותר זול כ- 3.5 לישט לעומת 15 דולר.

הרבה מאוד כותרי BD הם בכלל FREE, כך רוב הסרטים הישנים, הופעות, אופרות, קונצרטים, דוקומנטרי. הציון של איזור באתר אמזון לא מהימן. לבדוק באתר הזה:
http://bluray.liesinc.net/

הגעתי למסקנה שבכל SETUP שמכניסים בו BDP, להשאיר DVD וגם CD אם יש:
בגלל האיזורים
בכדי לא להתיבש על יד המכשיר כאשר אני רוצה לנגן CD לנכד. (כולם איטיים לעומת CD)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן, ניתן לרכוש גם כותרים זולים יותר בארצות אירופה.
הנגן הזה (BD60) מנגן גם תקליטורי CD ו- DVD וכפי שצויין בסוף הכתבה, ניתן לפתוח במעבדת היבואן את מגבלת האיזורים ב- DVD.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור