מלחמת הפורמטים: רוקדים על האדום (או - איך Blu-ray ניצח את HD DVD)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המלחמה נסתיימה, סוני מסתכלת לעתיד, טושיבה לומדת מהעבר. סיכום הקרבות, ניתוח מצב ותודה לשני המתמודדים: Blu-ray ו- HD DVD

למאמר המלא

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
בשורה התחתונה, מעיק מאוד להגיד " איץ'דידיוידי" לעומת הקלות והזרימה שב "בלורי",
זאת ועוד,
האחרון מצליח, על אף שתי הברותיו, לדחוס בתוכו גם את הפעולה ואפילו את הצבע,
כך כשאתה אומר בלורי אתה גם מתאר גם את פעולת המכשיר וגם מדמיין קרן כחלכחלה ואיכותית בעוד שכשאתה אומר איץ'דידיוידי זה נשמע שמן, מסורבל, וסתם עוד-מאותו-דבר:

דיוידי כבר היה, תביא משהו בלו.

:cool:

הסייפא של המאמר מכוונת לחשוב על מה שעשוי להתברר בעתיד כנצחון פירוס, אני שותף לדעה הזו.

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
שימחה לאיד + שאלה לליאור

בעקבות החדשות, מיקרוסופט נאלצת לשלב בלורי בקונסולת ה 360 . קצת פאדיחה בלשון המעטה. ויש לי גם שאלונת ליאור, לפי ההגיון שלי, אז רוב נגני ה אייץ די, עכשיו ימכרו במחיר ריצפה. ויכול להיות שזה הזמן לחפש מציאות! הרי לכל הפחות הם נגני די וי די רגיל, מעולים במיוחד, עם אפ סקייל לפרוגרסיב מעולה וכל זה. יכול להיות שנגני ההיי אנד שלהם יתפקדו טוב גם כנגני מוסיקה, בגלל חומרה איכותית במחירי חיסול פורמאט... זה עושה איזה הגיון? יש מצב שבגלל העיוות הזמני בשוק אפשר למצא משהו ברמה גבוהה במחיר בדיחה? גילוי נאות: הכותב קמצן ותפרן ..

מסתבר שכמעט לא הגיעו לארץ נגני אייץ די. אני חושב שהתיאוריה לגבי המחיר רלונטית רק לגויים.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לגבי קלות הגיית השם, יש בזה משהו... מספיק לראות את מישל דור (בסרטון שצלמנו - איך לא ליפול ברכישת מסך) עוצר באמצע המשפט בכדי לומר "אידג' די - די וי די"...

Lazy Boy, אכן יש מצב לרכישת נגן HD DVD איכותי וזול, לא יודע מה ניתן למצוא בארץ כי לא הובאו לכאן יותר מדי דגמים, אבל בחו"ל יש פוטנציאל.

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
אני שמח שסוף סוף זה נגמר - כבר היה "עצוב" לראות את טושיבה מוציאה עוד ועוד כסף בניסיון נואש להישאר בחיים.

מה שכן, אני עדיין מופתע שמשהו של סוני הצליח, אחרי כל כך הרבה פורמטים לא יוצלחים שלהם - מזל טוב!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הם כנראה למדו ממקרה המיני דיסק ופורמט הבטא...

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
שכחת את הממורי סטיק ה"גאוני" של סוני, נראה לי שפלאש טיפה מצליח יותר. אבל, באמת נראה שסוני משחקת אותה, פלי סטישן 3 תופס תאוצה, בלורי ניצח, ונראה גם שאולד ניצח את ה sed של טושיבה. הלוזרית החדשה.

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
ליאור, זו בדיוק הייתה הכוונה (Y)

נראה לי שהם למדו שצריך לתת יותר נפח מהבטא (שהיה רק שעה לעומת ה4 שעות שלVHS) - בBD הם מההתחלה הלכו על גדול יותר.

מהMD הם למדו ללכת על איכות גבוהה יותר בBD, למרות שלפי מה שכתבת הם לא עשו את זה מההתחלה...

אבל לדעתי הPS3 היה הדבר המכריע פה.

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
מייקרוסופט הפסיקה את הייצור של הכונן HD DVD שמכרה כתוסף ל XBOX 360.
לעומת זאת היא עדיין תתן שרות ל 300000 שכן רכשו את הכונן הזה.
כמו כן, יתר התוספים שטרם נמכרו, הם הוזילו את המחיר ל 49 דולרים.
כן, 180 שקלים לנגן HD DVD...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור