כתבת מבחן: זוג מונובלוקים וקדם מגבר של Vincent

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מונו בלוק + קדם מגבר במבחן.

שיא החורף, יום גשום וסגרירי עושה חשק לשמוע מוסיקה, ואם כבר לשמוע אזי למה לא לבחון?

הפעם נתבונן ונקשיב לשני מונו בלוקים וקדם מגבר של חברת האודיו וינסנט אשר מייצרת את מוצריה בסין הרחוקה בעוד תיכנון המוצר מתבצע בגרמניה, כך שמטרת החברה המוצהרת היא ליצר מוצר באיכות גבוהה ובעלויות שוות לכל נפש.

Mono-Amplifier SP-997
Pre Amp SA-96

לכתבת המבחן של נמר לוי

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
ראיתי אותם בעצמי (אם כי לא שמעתי) ומאוד אהבתי את העיצוב.

אני מתאר לעצמי שמבטי נראה מוזר כשראיתי פתאום את חיבור הUSB מקדימה - אומנם אם כבר מערכת טוב, לא הייתי מאזין לMP3, אבל אם הוא מנגן גם WAV, זה נהדר!

נמר, סקירה טובה ומעניינת, כמו תמיד! :)

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר כול הכבוד על הסקירה . מעניין שהם הצליחו כך . האם אטעה ואומר שיחסית לכסף יש כאן מונובלוקים מאוד זולים יחסית ?
ודרך אגב הפי'צר הזה של הUSB זה משהו מאוד מעניין , היום שיש זכרונות של 32MB , ניתן לשים קצת יותר מ50 דיסקים על דיסק אונ קיי אחד .חבל באמת שלא בדקת את זה על קובץ WAV

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
ג'וקר, אתה מתכוון 32GB, לא כך? ;)
זה באמת נשמע נוח!

נמר, באמת היה מעניין אם היית מנסה את זה עם WAV.

ג'וקר, לפי הכתוב גם אני הבנתי שהמונובלוקים דיי טובים למחירם, והדבר שגורע זה דווקא הפרה...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אחד מהקטעים בדיסק הנייד היה WAV והוא קרא אותו.

לכן הוא קורא גם WAV.

צפיר

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
תודה נמר, שוב, על כתבה מענינת ומקצועית - אין עליך !

לגבי העיצוב, כמובן עניין של טעם, לדעתי מחשב שולחני בתצורה מלבנית כמו בכתבה זה אחד המכשירים הפחות מושקעים / פחות נעימים למראה אלא אם כן אתה טכנופריק מושבע. די מפתיע לראות מגבר חדש שקיבל עיצוב מחשבי, בעוד המגמה בעולם היא לצאת מהמלבניות המקובלת לעבר כיונים אחרים, אם זה מחשבי ה MAC הלבנים המדהימים בעיצובם, מחשבי מדיה סנטר לסלון דקים ויפיפיים, מחשבים שעברו מודינג - מגמה חזקה של עיצוב קופסת המחשב באופן אישי...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נכון צפיר, יש משהו בדברייך למרות שמאוד אהבתי את עיצובם.
יש לא מעט מוצרי אודיו יוקרתיים שמעוצבים באופן דומה {לגובה}.

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כתבה מעניינת על מוצר מעניין.
אני נרתע מהמוצר הזה מסיבה אחת פשוטה - המראה: הוא מזכיר לי ציוד משרדי וענייני עבודה. :O אבל אולי דווקא בזכות המראה הנקי והצר הזה הוא יכול להשתלב היטב כמעט בכל מקום.
צפיר, בלי קשר לשירשור, מחשבי המק מעוצבים מדי לטעמי. :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לדעתי, המבנה של המונובלוקים מאוד פרקטי להעמדה (צר וגבוה) בין מעמד המערכת לשני הרמקולים, את ה-פרה הייתי מעדיף אולי בתצורה הקלאסית ("רחב ונמוך").

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור