10 סיבות למה לא לקנות אייפון 10...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מצחיק אותי כל המלעיזים.
יש לי אייפון X כבר כמה ימים.
מוצר מצוין, בנוי ונראה מעולה, עובד מהיר מאד, מצלמות סוף הדרך.
הניווט ללא כפתור הבית שהוסר קל ואינטואיטיבי... (לומדים לעבוד עם זה תוך 30 דק ו 5 שניות וכפתור הבית לא חסר יותר)
כל ה"באגים" עלייק שכל הסקירות המצחיקות הללו מספרים עליהם, זה סתם קשקוש... אלא אם תתגלה איזו בעיה רצינית בסוללה, הטענה או גליצ'ים רציניים בתוכנה וחומרה, המכשיר הזה נמצא בקצה.
זיהוי הפנים מהיר מאד ועובד ב 99.999 מהזמן בפעם הראשונה ועוד 0.0001 לוקח עוד חצי שניה. (למי שבכלל סוגר את האייפון שלו עם זה)

לגבי המחיר, כמו כל דבר שנחשב ל "דגל" של חברה, הוא ממוצב בצורה כזו.
כנראה שאנשים מוכנים לשלם (לקחתי 2 כאלה למרות שיש לי 7 פלוס חדש לגמרי שנהניתי ממנו מאד).
וזה בסדר גמור. מופרך לא מופרך, כן אפל לא אפל... אפשר לחשוב, כולה טלפון.

יום טוב וסופש מגניב לכולם.

יש כאן פורום אנטי אפל, ופשוט אנשים מאוד אוהבים כאן לרדת על אפל - חלקם מעולם לא החזיקו את המכשיר כלל.

זו תופעה מאוד מקובלת בהרבה מקומות לרדת על החברה המובילה - אני זוכר תקופה שב LA ליקרס שלטו בליגת ה NBA, הסלוגן BEAT LA היה מאוד מקובל, מה לעשות אנשים אוהבים לרדת על הגדולים והטובים
lead_960.jpg

כמו כן יש גם את המוטיב שאנחנו תמיד אוהבים למצוא את הסיפור של המלך הוא ערום ןמחפשים אותו בכל מקום.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נ.ב תומר. לגבי האג׳נדה שלך לאפל.

כאן למשל מעירים לך שהבינו שאתה לא אוהב אפל.

http://www.dtown.co.il/forum/threads/אל-תקנו-את-האייפון-10.48765/

ציטוט שלך מהלינק הבא.

״לצד זה שזה גרידי...אפל יודעת שהפראיירים לא מתים הם רק מתחלפים, לכן הם ירוצו שוב לקנות עוד מכשיר של התפוח הרXXX.״

http://www.dtown.co.il/forum/thread...-אייפון-7-לתיקון-מסך-שבור-של-אייפון-10.49054/

עוד הערה של גולש אחר הנוגעת לכך שאתה ואפל זה לא ממש סחבק.

http://www.dtown.co.il/forum/threads/משתינים-עליכם-בקשת-ואתם-חושבים-שאייפון-10-זה-גשם.49097/

אלה כמה טיפות מתוך דלי שלם שאפשר למלא על מנת שנבין שאתה ואפל לא הולכים ביחד.

byrdparis

עוסק בתחום
מעורבות
59
נקודות
28
יש כאן פורום אנטי אפל, ופשוט אנשים מאוד אוהבים כאן לרדת על אפל - חלקם מעולם לא החזיקו את המכשיר כלל.

זו תופעה מאוד מקובלת בהרבה מקומות לרדת על החברה המובילה - אני זוכר תקופה שב LA ליקרס שלטו בליגת ה NBA, הסלוגן BEAT LA היה מאוד מקובל, מה לעשות אנשים אוהבים לרדת על הגדולים והטובים
lead_960.jpg

כמו כן יש גם את המוטיב שאנחנו תמיד אוהבים למצוא את הסיפור של המלך הוא ערום ןמחפשים אותו בכל מקום.

הכל שטויות. תכלס.
כל אחד שיחזיק מה שנראה לו, אבל לתת לזה חוזקה באיפיון רציני של חיים ומוות או של "שנאה" וכאלה..
לא צריך להרחיק עד לשם... כולה פאקינג טלפון.. יאללה.
אז תומר לא אוהב או פלוני אחר, ביג דיל, מי "הוא" בכלל?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
גם אני לא מכיר אישית את פוני או אלמוני ולא חשוב לי מה הם חושבים - ואתה צודק, באמת זה רק טלפון

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אתה כותב על סמרטפונים כי זה מה שמעניין אותך כרגע. אחלה, אתה לא מציל לי את הפורום. הפורום הזה חזק מאוד גם בלי סמרטפונים.

סמארטפונים ולא סמרטפונים ;), לא נורא זה נהפך לשגרה.

מה נהיה מהפורומים, פורום 2 ערוצים, אתה לבד ותו לא.

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אם אין אני לי, מי לי? וכשאני לעצמי, מה אני? ואם לא עכשיו, אימתי?

תומר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סמארטפונים ולא סמרטפונים ;), לא נורא זה נהפך לשגרה.

מה נהיה מהפורומים, פורום 2 ערוצים, אתה לבד ותו לא.

תומר

לא לבד.
אני עם איציק, כרמי, ליאור, גיא, יעקב חבושה, רן לוי שמעדכן ותומך מאחורי הקלעים, מנחם וטונות של גולשים בחודש.
עם זאת, אם היית מבין משהו בפורומים, היית מבין שאם אנחנו מצליחים להרים תערוכות בישראל, כנראה שיש משהו אחד לפחות שאנחנו עושים נכון.

בתחום הסמרטפונים יש טונות של אתרים ובלוגים. תאמין לי שאני לא בונה את הקריירה של האתר הזה על הפוסטים שלך.

הרי אתה יודע שאני רואה את הפוסטים שלך וגם את הסטורית העריכות שלך.

ההודעה האחרונה שרשמת לי נערכה 8 פעמים כאשר לקח לך 4 דקות להגביר את הטינופת שלך עד שהחלטת לשים בסוף פרצוף מחייך.

והנה מה שכתבת במקור בתגובה שלך אחרי שפירגנתי לך.

Screen Shot 2018-01-05 at 15.06.24.png

ועדיין לא העפתי אותך. פשוט ראיתי שאתה עורך, נתתי לך הזדמנות לרדת מזה. והנה, ירדת מזה. תבין רק כמה אני מסוגל להכיל. וזה למרות שכינית אדם שמארח אותך בבית שלו (שוב - dtown), ״קקה״. (תרבות דיון. הא?).

תראה תומר. אני נתתי לך מחיאות כפיים מתוך זה שראיתי שהתגובה שלך נבעה מסוג של יושרה שאתה לא רוצה לכתוב על מוצרים שאתה לא מאמין בהם. משם עשית את מה שאתה יודע לעשות הכי טוב - להבין עקום. אז אם יש לך בעיה בהבנת הנקרא, או סוג של אוטיזם חברתי, גש לטיפול. אבל זו הפעם האחרונה שאתה מגיב ככה. בפעם הבאה אני אערוך אותך בהפוכה ממה שכתבת ואחסום.

בהודעה הבאה שאתה מגיב באופן שיעשה לי טיפל׳ה אי נוחות בבית שלי (dtown), אני פותח לך את הדלת ומטיס אותך. תאמין לי תומר, נסתדר גם בלעדייך.

יש לך את הכחול, יש לך את היי פיי, אתה יותר ממוזמן לגשת לשם. הרי בפעם האחרונה שפגשת את אחד מחברי האתר שהיו במינכן שאלת אותו אם הוא כותב עבור ה״עכברוש״. כן כן, אני, אחד מהבעלים של האתר שאירגן לך כרטיס עיתונאי לתערוכה.
איזה פה מטונף! למרות זאת, למרות שכינית אותי ״עכברוש״ וקיבלתי מיד דיווח על כך, השארתי אותך באתר.

ושוב. תראה כמה אני מכיל אותך. כמה סבלנות. אבל די חביבי, חלאס. אתה בחוץ. רוצה לחזור? אין בעיה, רק אחרי שתדבר איתי.

תמונות מצורפות

• Screen Shot 2018-01-05 at 15.06.24.png
    Screen Shot 2018-01-05 at 15.06.24.png
    KB 128.4 · צפיות: 250

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור