10 סיבות למה לא לקנות אייפון 10...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
...סרטון בעברית, מסכים עם כל מילה של אלון גרעיני.

תומר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
התקנתי לפני יומיים iPhone X חדש לחמותי - מכשיר מעולה!
קצת כבד לדעתי, אבל איכות הבניה, מסך - פנומנליים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תומר, יצא לך לשחק עם ה X?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
יצא לי קצת, אבל ראה כאן:

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא מעניין מה אחרים אומרים, מה הרושם שלך?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כרמי,

המכשיר החדשני לסוף 2017 נראה, מרגיש ומרשים כמו מיליון דולר, הוא מצליח לשמור על המידות הקטנות באופן משמעותי בהשוואה לכל המתחרים האחרים. חלקלק מאוד (זכוכית אחורה/קדימה), ביצועיים כמו של מטוס קרב החמקן עם כמה תקולים. אף פעם לא היו לי באגים ולאגים, המכשיר עובד כמו שצריך וכמו שאתה רוצה. כפתור בית כבר לא תמצא כאן, כפי שהסירה החברה את שקע האוזניות לפני כשנה, נעדר גם החיישן הביומטרי ששימש לזיהוי טביעות אצבע. הרמקולים טובים מאוד רק חסרים עוצמה, שתי המצלמות טובות מאוד, מצלמת הווידאו מספקת איכות מרבית של 4K בשישים פריימים בשנייה וגם ייצוב וידאו ברמה מרשימה. הסוללה טובה ולא יותר, אבל צריך לזכור את סיפור הסוללות של אפל מלפני שבוע, שייפקדו גם את ה-10 בעוד שנה. לא הצלחתי להתרגל לתפעול המעט מסורבל ולחוויית המשתמש של המכשיר (שיחקתי כחצי שעה), אבל הוא נוח להרבה אנשים ומי שאוהב את אקוסיסטם של המכשיר לא יסבול. החיסרון העיקרי של מכשיר זה נעוץ במחירו הגבוה עד בלתי הגיוני של המכשיר, 4,350 ₪ למכשיר של 64 גיגה בייט (יורד בקצב מסחרר...), שלא נותן לך לעשות כלום ללא הרשות של אפל...נו שוין.

תומר

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תומר - תודה
נראה שאתה צריך לכתוב ביקרות עליו

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לא נראה לי שזה יקרה בקרוב ;).

תומר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא נראה לי שזה יקרה בקרוב ;).

תומר

:כל-הכבוד::בעד:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
:).

תומר

נערך לאחרונה ב:

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
ממה שאני רואה, מי שנעול על מוצרי התפוח לא ממש מעניינת אותו סקירה כזאת או אחרת. קשה לשכנע את המשוכנעים. כל חסרון הם יהפכו מיד ליתרון...
ממה שלי יצא קצת להתנסות איתו, הוא מכשיר נחמד, אבל ממש לא שווה את מחירו המופקע.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

אתה זוכר שאני רואה את מה שאתה כותב גם אחרי שערכת?

טוב שערכת...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

למה אתה מפריע לי לקיים שיח תרבותי בשרשור על אייפון 10?
בתור מנהל יחיד של dtown אתה צריך להיות מבסוט שמישהו כותב בפורום.

תחשוב על זה.

תומר

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תומר.

מחיאות הכפים והיד והאצבע המורמת היתה על זה שלא תכתוב בקרוב על האפל x כי כבר ברור מה אתה חושב עליו.
זה שאתה לקחת את זה לאן שלקחת, וכתבת לי תגובה זדונית שנערכה (וטוב שכך) זו בעיה שלך.

אף אחד לא מפריע לך לכתוב.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
המכשיר החדשני לסוף 2017 נראה, מרגיש ומרשים כמו מיליון דולר, הוא מצליח לשמור על המידות הקטנות באופן משמעותי בהשוואה לכל המתחרים האחרים. חלקלק מאוד (זכוכית אחורה/קדימה), ביצועיים כמו של מטוס קרב החמקן עם כמה תקולים. אף פעם לא היו לי באגים ולאגים, המכשיר עובד כמו שצריך וכמו שאתה רוצה. כפתור בית כבר לא תמצא כאן, כפי שהסירה החברה את שקע האוזניות לפני כשנה, נעדר גם החיישן הביומטרי ששימש לזיהוי טביעות אצבע. הרמקולים טובים מאוד רק חסרים עוצמה, שתי המצלמות טובות מאוד, מצלמת הווידאו מספקת איכות מרבית של 4K בשישים פריימים בשנייה וגם ייצוב וידאו ברמה מרשימה. הסוללה טובה ולא יותר, אבל צריך לזכור את סיפור הסוללות של אפל מלפני שבוע, שייפקדו גם את ה-10 בעוד שנה. לא הצלחתי להתרגל לתפעול המעט מסורבל ולחוויית המשתמש של המכשיר (שיחקתי כחצי שעה), אבל הוא נוח להרבה אנשים ומי שאוהב את אקוסיסטם של המכשיר לא יסבול. החיסרון העיקרי של מכשיר זה נעוץ במחירו הגבוה עד בלתי הגיוני של המכשיר, 4,350 ₪ למכשיר של 64 גיגה בייט (יורד בקצב מסחרר...), שלא נותן לך לעשות כלום ללא הרשות של אפל...נו שוין.

בוא נשים את הרעל בצד...

זאת התרשמות של פחות מחצי שעה, לדעתי, יש הרבה דברים חיוביים, נראה מאוד אובייקטיבי ולא משוחד. כרמי כותב בעקבות ההתרשמות שלי: "נראה שאתה צריך לכתוב ביקרות עליו" :).

תומר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זאת התרשמות של פחות מחצי שעה, לדעתי, יש הרבה דברים חיוביים, נראה מאוד אובייקטיבי ולא משוחד.

לא טענתי לרגע שאתה משוחד. טענתי שאתה לא מתחבר לגזרה הזו שנקראת אייפון וזה ניכר בפוסטים שלך.
אי לכך, אמרתי לעצמי שכל הכבוד על זה שאתה לא מתכונן לכתוב עליהם כתבה רשמית.

איזה רעל???ֿ

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כרמי,

תומר

נמר,

* אתה לא מבין בסמארטפונים (הכתבות שלך הם העתק הדבק שהמערכת מקבלת). שאני כותב משהו, אתה נכנס בי כדי לנגח אותי ולא חשוב מה אתה כותב (יש קשר/אין קשר), אתה מאוד רגיש לגביי. תתחיל לכתוב אתה, נראה את הפנינים?

* מה שכתבתי מראה שאני צודק, כתבתי את דעתי ב-9 שורות אובייקטיביות שלא מחייבות אותי בשום דבר, אתה נכנסת בגסות ועל סמך זה החלטת שזו דעתי על אפל?

* כתבתי: "לא נראה לי שזה יקרה בקרוב ;)", מתוך ידיעה שאפל ו-cData בישראל, לא נותנים אייפונים לבדיקה וגם לא את ה-10.

* בשאלה אחרת של הכותב viamusic "עד 3000 שקל?" המלצתי: "לילדה בת 15 הייתי שוקל את האייפון 8 פלוס שעולה 3,400 ש"ח (קצת מעל התקציב :rolleyes:), לבת שלי יש כזה והיא מאוד מרוצה". זה מראה שאני לא אוהב את אפל?

* "חזרתי לפורום וראיתי מי כותב, כמעט רק אני במגוון נושאים: "הדלפה: אלו הם הטלפונים החכמים שיגיעו עם פלטפורמת העיבוד החדשה סנאפדרגון 845", "דלפו החוצה: וואווי P20, וואווי P20 פלוס וואווי P20 פרו עם 3 מצלמות בגב" וכדומה, כתבות שנראות לי מעניינות, כדאי ליצור עניין בפורום חצי גוסס.

איך הגענו לזה :), קמתי מוקדם בבוקר והולך לעשות הליכה של 4 ק"מ...

תומר

נערך לאחרונה ב:

byrdparis

עוסק בתחום
מעורבות
59
נקודות
28
מצחיק אותי כל המלעיזים.
יש לי אייפון X כבר כמה ימים.
מוצר מצוין, בנוי ונראה מעולה, עובד מהיר מאד, מצלמות סוף הדרך.
הניווט ללא כפתור הבית שהוסר קל ואינטואיטיבי... (לומדים לעבוד עם זה תוך 30 דק ו 5 שניות וכפתור הבית לא חסר יותר)
כל ה"באגים" עלייק שכל הסקירות המצחיקות הללו מספרים עליהם, זה סתם קשקוש... אלא אם תתגלה איזו בעיה רצינית בסוללה, הטענה או גליצ'ים רציניים בתוכנה וחומרה, המכשיר הזה נמצא בקצה.
זיהוי הפנים מהיר מאד ועובד ב 99.999 מהזמן בפעם הראשונה ועוד 0.0001 לוקח עוד חצי שניה. (למי שבכלל סוגר את האייפון שלו עם זה)

לגבי המחיר, כמו כל דבר שנחשב ל "דגל" של חברה, הוא ממוצב בצורה כזו.
כנראה שאנשים מוכנים לשלם (לקחתי 2 כאלה למרות שיש לי 7 פלוס חדש לגמרי שנהניתי ממנו מאד).
וזה בסדר גמור. מופרך לא מופרך, כן אפל לא אפל... אפשר לחשוב, כולה טלפון.

יום טוב וסופש מגניב לכולם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
(הכתבות שלך הם העתק הדבק שהמערכת מקבלת)

יש מצב שאתה מסביר לי את המשפט הזה?

לגבי היתר.

אתה כותב על סמרטפונים כי זה מה שמעניין אותך כרגע. אחלה, אתה לא מציל לי את הפורום. הפורום הזה חזק מאוד גם בלי סמרטפונים.

* כתבתי: "לא נראה לי שזה יקרה בקרוב ;)", מתוך ידיעה שאפל ו-cData בישראל, לא נותנים אייפונים לבדיקה וגם לא את ה-10.

אני יכול להשיג בשניה מאיידיגיטל. זו לא הבעיה שלנו.

* מה שכתבתי מראה שאני צודק, כתבתי את דעתי ב-9 שורות אובייקטיביות שלא מחייבות אותי בשום דבר, אתה נכנסת בגסות ועל סמך זה החלטת שזו דעתי על אפל?

מחיאות כפיים והרמת אצבע חיובית זו גסות? יש לך בעיה בבוחן המציאות תומר.

תתחיל לכתוב אתה, נראה את הפנינים?

תחום שמעולם לא עניין אותי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור