תשובה לRONMAG בנושא "אאודיו ספייס" רפרנס 1+2

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
לתומר

DIZ,

לא צריך להתנצל ולא לכתוב הודעות בשפה מתלהמת. גם לא להעליב חברי פורום אחרים. תחשוב על זה.

תומר
קודם כל תודה אבל הגזמת,אאודיופיל מס 1????
בקשר להתלתלהמות ישנו פיתגם בערבית"חרה עדיף לתת לו להתיבש מכיוון שאם מערבבים אותו מסריח"

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
איזה משפט נראה לך מעליב ולמה?

זה משפט עוקצני שלא קשור לשרשור:
"לגבי השנצל- אני יכול להבין את זה שעדיף להתעסק בכספית מאשר להתמודד כל היום עם נזקי biofilm"

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אבל יהיה לך קצת קשה למצוא יותר טובים מקונרד ואאודיו ריסרצ,המודרנים לא מנופחים ולא שמנים,וגם הישנים נשמעים עדיין הרבה יותר טוב מכל מיני צעצועים מודרנים,
למני 10 ימים שמענו אצל נמר פרה של קונרד בן 30 שנה למה שלא תשאל אותו מה קורה למוסיקליות שאתה עובר כל כך בקלות,לא חושב שאלו החברות שכדאי שכדאי לקרוא להם "ציוד נחות",ובאים אתה חושב שציוד המנורות עבר איזה שהיא מהפכה בעשור האחרון,שהשפורפרות השתפרו?,שהשנאים המודרנים הם חלומיים?,ואפילו על הכבלים ישנם מספיק אנשים שזורקים מונדורפים לפח לטובת כבלים בני 30 ויותר.
יטשנם כאלו שטוענים שאפילו הנחושת הישנה מצלצלת טוב יותר.
שניצל , כבר כמה שנים שאני לא מסתובב בחוגים אודיופילים , אבל לפני שני עשורים ולפני עשור הסתובבתי , והייתי אצל כמה אנשים עם מערכות בעשרות ומאות אלפי דולר של אז , שמעתי כמה סטאפים של קונרד ג'והנסון , וכנ"ל אודיו ריסרץ . לא יודע מה הטעם שלך אבל בשבילי הם לא שווים כלום
לא יודע מה אתה ונמר שמעתם אבל אם היית אומר לי ששמעת את הטרילוגי 918 לעומתם והם יותר טובים הייתי יכול להבין מה הטעם שלך באודיו , ומסתבר שהוא שונה בתכלית מזה שלי

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כדי שלא תתיבש,כמו שאמרתי המגפה בעיצומה

דחילקום , אתה רוצה לומר לי שאתה חושב שאודיו ספייס שעולה 13K$ הוא יותר טוב ממנלי/VAC/קרונזילה במחירים האלו ?!!! לא שמעתי אף אחד מהם אבל נראה לי מוזר מאוד

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שניצל , כבר כמה שנים שאני לא מסתובב בחוגים אודיופילים , אבל לפני שני עשורים ולפני עשור הסתובבתי , והייתי אצל כמה אנשים עם מערכות בעשרות ומאות אלפי דולר של אז , שמעתי כמה סטאפים של קונרד ג'והנסון , וכנ"ל אודיו ריסרץ . לא יודע מה הטעם שלך אבל בשבילי הם לא שווים כלום

קונראד ג'ונסון פרמייר 8A ואודיו ריסרץ' ריפרנס 210+ ריפרנס 3 לא שווים כלום?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דחילקום , אתה רוצה לומר לי שאתה חושב שאודיו ספייס שעולה 13K$ הוא יותר טוב ממנלי/VAC/קרונזילה במחירים האלו ?!!! לא שמעתי אף אחד מהם אבל נראה לי מוזר מאוד

ג'וקר.
בוא לא נשכח שמדובר במוצרים אירופאים ואמריקאים אתה לא משלם אך ורק עבור המוצר אלא בעבור אחזקה יקרה של שכירות, עובדים ועוד ימבה הוצאות.

בסין לעומת זאת ניתן להכניס הרבה יותר "מכשיר" במחיר הזה {אם אתה יצרן הגון} ולפנק יותר את הלקוח.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
מכיוון שכבר 20 שנה לא הסתובבת ,מזמין אותך אלי לערוך השוואה!

מוכן לארגן אלי הביתה את האדיוספייס,וגם לארגן VAC ואולי מנלי אם ערן יסכים או גונזילה.
לואק של היום אין הרבה מה להציע מכיוון שצימצמו היצור למוצרים פשוטים וחלשים אבל במקביל טרחו להעלות את המחירים אבל יש לי חבר עם פאי 110 ,אני אביא אותו,
בקשר למנלי מדובר במגברים מיד פרייס ולמרות שהם מצוינים הם לא לתחרות לא עם קונרד אאודיו ריסרצ או אאודיו ספייס,
הגוזילה מגבר מצוין למי שאוהב,חלש,והוא הכי קרוב מכולם למה שקראת אתה צליל שמן ואיטי,
למגבר הנל מקרופוניות גדולה שגורמת לעין נדנוד של הצליל ולגודל גדול,הצליל מלא קסם אבל חשבתי שאתה לא אוהב כאלו.
בקיצור יש לנו להשוואה ואק,אאודיו ספייס ,ואם ערן יתן מנלי סבבה,
מזמין אותך נמר ותומר כדי שיהיו לנו כמה אוזניים ועכשיו בוא נראה אותךאומר שאנו מסתתרים מאחרי מילים ללא כיסוי\,
אל תשכח שאצלי צריך להזיזVR7 וזה לא כל כך פשוט לסטינגרי וגם לא לפאי ובוא נראה מה עושים 75 ואט קלס A'

A

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני מבטיח לך שברגע שהבריאות שלי תשתפר מספיק עד שאתחיל להסתובב כמו שצריך , אני אקח את ההזמנה שלך

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
העיקר הבריאות

אני מבטיח לך שברגע שהבריאות שלי תשתפר מספיק עד שאתחיל להסתובב כמו שצריך , אני אקח את ההזמנה שלך
שולח לך ברכת בריאות שלמה והרבה שימחה,לא ידעתי שאתה חולה.
מוסיקה וחברים משפרים את הבריאות,מקווה להתראות בקרוב.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ronmag
לאן נעלמת?? ענו לך כל כך יפה, אפילו תודה לא אומרים?

האם צריך להודיע במשטרה לחדש את החיפושים בירקון?
או שהלכת לאכול שניצלציפססלט

:D

סליחה, הייתי חייב
לא יכולתי להתאפק(lol)
עכשיו ניתן לנעול את השירשור
כי באמת הוא לא רלוונטי

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שולח לך ברכת בריאות שלמה והרבה שימחה,לא ידעתי שאתה חולה.
מוסיקה וחברים משפרים את הבריאות,מקווה להתראות בקרוב.

לא ממש חולה כבר פשוט לא ממש יכול לצאת ולנוע כמו שצריך ולכן אני מצמצם עד מאוד יציאותי , ורק כשזה נחוץ . ולכן זה יאלץ להמתין
ותודה על איחולי ההחלמה (Y)

ולגבי מוסיקה , אז לגבי לפחות היא הדבר היחיד שלעיתים מחזיק אותי בחיים , בלי מוסיקה אני לא יכול לחיות להרבה זמן (lol)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
טעות

נערך לאחרונה ב:

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
650
נקודות
113
שמעתי את הסט הזה על 4 רמקולים שונים,איסופון ערבה,VR7 של וון שויקרט,מונוליטים של מרטין לוגן,ויופיטר של דובל.
בקשר ליופיטר, האם המגבר לא היה קצת אגרסיבי ? היכן ניתן לשמוע את המגבר הנ"ל? חבר טוב שלי מניע יופיטרים עם רדפורד sta 25 בהנאה רבה( בעצם כל פעם שנשהו יותר חזק הופיע זה נהייה אגרסיבי..וחוזרים לרדפורד) אבל כן מעניין לשמוע מגבר מנורות שנטען שיש לו כח וגם ניואנסים.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אתה ממש מחיה המתים :D

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
זה לא אני המחייה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
כנראה משעמם למישהו החליט להעלות שרשור מהאוב

phonics

אוהב את התחום
מעורבות
92
נקודות
28
לא מאמין שבזבזתי 10 דקות מחיי לקרוא פוסט מ 2008 :eek:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור