תרגיל עוקף PRE-OUTS

yanivs

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
התייעצות עם חברי הפורום היקרים
אני בעליו של רסיבר YAMAHA RXV679 יש לי רעיון מטורף שרציתי לחלוק ואשמח לעצתכם.

במשך זמן מה עכשיו אני מחפש לשפר את חוויית הסטריאו שלי עם מגבר סטריאו ייעודי. מה שתמיד עמד בדרכי היא העובדה שב-RXV679 אין pre-outs.
אני משתמש במפצל HDMI שמחלץ אודיו מה- OUT HDMI ומתחבר למגבר אוזניות (פתרון די יפה ונוח). הנה המקום בו אני מקבל את הרעיון המטורף - האם יהיה אפשרי ונכון להשתמש במפצל ה- HDMI לחלץ Audio כדי להתחבר ל- Aux-IN של מגבר ייעודי טוב ולחבר את הרמקולים הקדמיים שלי למגבר זה? אחבר גם את הפטיפון שלי למגבר זה. בדרך זו אהנה מכל העולמות, קולנוע ביתי באמצעות רסיבר 679 + מגבר סטריאו וגם אהנה מסטריאו ותקליטים טוב יותר באמצעות מגבר סטריאו ייעודי.
אחרי הסיפור הארוך הזה - מה אתם חושבים? תודה.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
איפה בשרשרת נמצא המפצל ? בין אילו רכיבים ?
לפי מה שאני מבין, הסיגנאל יעבור גם דרך הקדם הגברה ברסיבר וגם דרך הקדם הגברה במגבר סטראו ולדעתי זה פחות מומלץ.
יש מצב שהקדם הגברה ברסיבר קב לא מספיק איכותי ובגלל זה אתה לא מרוצה....
למה לא לשקול להחליף את הרסיבר לדגם שיש בו pre out ולחבר למגבר סטראו שיש לו ht bypass שמיועד לחיבור לרסיבר קב ?
ארז

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
התייעצות עם חברי הפורום היקרים
אני בעליו של רסיבר YAMAHA RXV679 יש לי רעיון מטורף שרציתי לחלוק ואשמח לעצתכם.

במשך זמן מה עכשיו אני מחפש לשפר את חוויית הסטריאו שלי עם מגבר סטריאו ייעודי. מה שתמיד עמד בדרכי היא העובדה שב-RXV679 אין pre-outs.
אני משתמש במפצל HDMI שמחלץ אודיו מה- OUT HDMI ומתחבר למגבר אוזניות (פתרון די יפה ונוח). הנה המקום בו אני מקבל את הרעיון המטורף - האם יהיה אפשרי ונכון להשתמש במפצל ה- HDMI לחלץ Audio כדי להתחבר ל- Aux-IN של מגבר ייעודי טוב ולחבר את הרמקולים הקדמיים שלי למגבר זה? אחבר גם את הפטיפון שלי למגבר זה. בדרך זו אהנה מכל העולמות, קולנוע ביתי באמצעות רסיבר 679 + מגבר סטריאו וגם אהנה מסטריאו ותקליטים טוב יותר באמצעות מגבר סטריאו ייעודי.
אחרי הסיפור הארוך הזה - מה אתם חושבים? תודה.

ממליץ לך להחליף את הרסיבר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור