תקראו לו כבל חשמל ,תקראו לו קונדישינר,תקראו לו מרכך שיער,שמפו מה שאתם רוצים...

• פותח הנושא zs
  • פורסם בתאריך

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
קודם כל יש בזה משהו... חשבתי להחליף את ההגברה למגבר משולב אז רק ניים עולה לי בראש ולא בא לי להתעסק עם משהו אחר בגלל הכבלים.

לגבי השרשור פה, אני שמרן בעניין הזה. אנשים שוכחים שמערכת סטריאו בנויה ממקור, מגבר ורמקולים. אלה הרכיבים שצריכים לספק את הצליל. גם כשהגברה בנויה מספק, קדם ומגבר הספק, זו עדיין הגברה.
כשמתחילים להשקיע מאמץ וכסף במוצרים "צידיים" זה נראה לי חשוד. אני מניח, ויתכן שאני טועה, שאת הצליל האופטימלי צריך להשיג מהמבנה המסורתי, וכל המוסיף גורע.
אפילו מכשירים שאמורים "לזקק" את החשמל מהקיר נראים לי מיותרים לחלוטין.
אפשר לכתוב מאמר שלם על "שדרוגי צד" כפי שהם מצטיירים בראשי.
מקור, הגברה, רמקולים. זה ההרכב המנצח.

אריה

אריה...מלחמת וויטנאם מזמן הסתיימה.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
קודם כל יש בזה משהו... חשבתי להחליף את ההגברה למגבר משולב אז רק ניים עולה לי בראש ולא בא לי להתעסק עם משהו אחר בגלל הכבלים.

לגבי השרשור פה, אני שמרן בעניין הזה. אנשים שוכחים שמערכת סטריאו בנויה ממקור, מגבר ורמקולים. אלה הרכיבים שצריכים לספק את הצליל. גם כשהגברה בנויה מספק, קדם ומגבר הספק, זו עדיין הגברה.
כשמתחילים להשקיע מאמץ וכסף במוצרים "צידיים" זה נראה לי חשוד. אני מניח, ויתכן שאני טועה, שאת הצליל האופטימלי צריך להשיג מהמבנה המסורתי, וכל המוסיף גורע.
אפילו מכשירים שאמורים "לזקק" את החשמל מהקיר נראים לי מיותרים לחלוטין.
אפשר לכתוב מאמר שלם על "שדרוגי צד" כפי שהם מצטיירים בראשי.
מקור, הגברה, רמקולים. זה ההרכב המנצח.
אריה
אריה
אני דווקא דיי מזדהה עם מה שכתבת.
לא רואה בזה מלחמה,אלא דעה.
אני חסיד של מינימום תוספות"חריגות".
במקרה דנן,הפריט עושה עבודה טובה.
ולא שהמערכת של שלמה,סבלה חלילה ממשהו.
היא נשמעה מעולה,ועכשיו יותר.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הבעייה שאי אפשר לדעת מה היה קורה אם הוא היה משדרג מגבר או מקור.
אם הוא בדק ויספר שהשדרוג שביצע טוב יותר ממגבר משודרג, או מקור משודרג, אז אני אהיה חשדן... אבל בסדר, זה מה שמתאים לאיש.

אריה

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
הבעייה שאי אפשר לדעת מה היה קורה אם הוא היה משדרג מגבר או מקור.
אם הוא בדק ויספר שהשדרוג שביצע טוב יותר ממגבר משודרג, או מקור משודרג, אז אני אהיה חשדן... אבל בסדר, זה מה שמתאים לאיש.

אריה

אריה,
אין שום קשר בין החלפת הכבל ומה שזה עשה לתוצאה הסופית לבין החלפת רכיב אלקטרוני.
כל אחד מהם עושה דברים אחרים.
שלמה דיווח על החלפת כבל חשמל ומה שזה עשה לתוצאה הסופית הכללית.
באשר להאם שלמה בדק מגברים ורכיבים אחרים... מבטיח לך שבדק גם בדק. יש לאדון סבלנות של פיל והתוצאות מדווחות בהתאם. אצל שלמה לא תמצא שמן נחשים.
אך אני שב לנושא השרשור ולתגובתך,
פעולת החלפת כבל ותוצאותיה לא מקבילה ו/או באה במקום ולו במיל להחלפת רכיב אלקטרוני זה או אחר או רמקול. השפעות כל אחד שונות מהאחר.
וכן, במערכות ברמות הללו כל פרט חשוב וכל דבר משפיע. מערכת היי אנד לא מתחילה ונגמרת במגבר, נגן ורמקולים. מצטער. יש עוד עולם שלם ביניהם ומסביב. מה לעשות, זו המציאות.
.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הוא החליף כבל? התמונות עם המיליון שפופרות לא שייכות למה שהוא החליף?

אריה

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
הוא החליף כבל? התמונות עם המיליון שפופרות לא שייכות למה שהוא החליף?

אריה

תגיד אריה,
קראת את הפוסט מתחילתו ועד סופו? מדובר בכבל חשמל עם קופסה באמצע המכילה מנורות מיישרות.
מוצר אכן שונה אבל כן, כבל חשמל נטו.

go_go

אוהב את התחום
מעורבות
27
נקודות
28
תתחדש ותהנה :בעד:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תגיד אריה,
קראת את הפוסט מתחילתו ועד סופו? מדובר בכבל חשמל עם קופסה באמצע המכילה מנורות מיישרות.
מוצר אכן שונה אבל כן, כבל חשמל נטו.
אני הגבתי באירוניה. אבל לא רוצה לקלקל את הפורום המיוחד הזה ולהישמע כמו אנטי אודיופיל ממוצע אז אפסיק להתייחס.
אני חושב שהנושא בלי קשר לשרשור מעניין: מה עדיף, שדרוגים צדדיים או שדרוגים של הרכיבים המרכזיים.

אריה

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני הגבתי באירוניה. אבל לא רוצה לקלקל את הפורום המיוחד הזה ולהישמע כמו אנטי אודיופיל ממוצע אז אפסיק להתייחס.
אני חושב שהנושא בלי קשר לשרשור מעניין: מה עדיף, שדרוגים צדדיים או שדרוגים של הרכיבים המרכזיים.

אריה
הי,
יכול להיות פוסט מעניין באם תפתח כזה ,למה שלא תעשה את זה.
ולעניין עצמו.ישנם הרבה חברה שהם חסידי מינימום ואני מאוד מבין ומקבל.גם אני מעדיף מינימום.
רק שאצלי המינימום בנוי משני מונובלוקים ופרה שהם מהיצרן נטו אבל בכל זאתה פאוור מחולק והמינימום גדל.
הפונו אצלי מחולק ע"י היצרן לשני חלקים
לטעמי אחד ממכשירי הפונו הטובים שישנם.אבל שוב המינימום טיפס לפחות
בשני קופסאות מעל "מגבר מקור רמקול".
בניהם חייבים כבלי חשמל.
אריה אני בחנתי כבל חשמל עם תוספת של קופסא בכבל עצמו.
עכשיו תלוי איך מסתכלים על זה?
אני עדיין חושב שזה לא חרג המינימום המתבקש ממערכת שבנויה בתצורת מונו בלוקים.ישנם חברה שבנוסף יש להם פראמפ מצויין שמגיע עם ספק....עוד נדבך.
ולדעתי אם אני זוכר מהכתובים גם לניים ישנם "תוספות" של ספקים ידועים...
השאלה אם ישנה אמת אחת שנכונה לדעה אחת.
אבל שרשור תוספות עדיין יכול להיות מעניין.מה גם שבדיגטל של היום שם ה"תוספות" לפעמים מחייבות המציאות.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
היישום עם מנורות יפה מאוד ושאפו למפתח, הרעיון די בסיסי, באפרים ל 230V שהיה אפשר גם עם הרבה שנאים אך כאן יש תוספת של קסם המנורה שגם ב AC למדנו יש לכל רכיב סאונד משלו.
היצרן מספק שקע אויאדה שזה יפה, אך הכבל שלו לא משהו פלצני ובצדק, כבלים יקרים בכל מקום במערכת הם מיותרים, נחושת שזורה ופלאגים מאיכות טובה מספיקים לכל מערכת מאוזנת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור