תקציב 2008, תקציב לרכישת מסך פלזמה או LCD

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כאן מוזמנים לשאול, לתת הערות / הארות או עצות נוספות למדריך "תקציב 2008: איזה מסך לרכוש?"

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
מדריך נחמד מאוד

רק מוכיח שהמחירים בארץ יקרים ואד וחסרי פרופרציות ובנוסף איך מאיכילים את עמך בהרבה מאוד "זבל" כשהוא בא לקנות טלוויזה .

אגב ככה חבל שלא דיברתם על ההבדלים בין פלאזמות לLCD .

בכל מקרה אני כנראה אצטרך לחכות בסבלנות עוד כמה חודשים עד שדגמי ה FHD ירדו לרמת מחירים נורמלית .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא יודע בדיוק מה זה מוכיח, אבל חשוב לעשות קצת סדר בבלאגן.
הבדלים בין מסך פלזמה ל- LCD זה נושא למאמר שלם אחר...

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
תשמע ליאור

מסך שעולה בארה"ב 2000 דולר נמכר כאן ב 19K ( לפי המאמר שלכם ) זה מעיד על משהו לא ??

אין לי ספק בקשר ליכולות ולאיכויות של מסכי פנסוניק , בגלל זה אני נאמן להם כבר 10 שנים ( מניסיון עבר ) אבל אני חושב שצריך לדעת גם לתמחר ואצלנו בארץ אין גבולות בקטע הזה , תפוס כפי יכולתך .

מעניין אם יש יבוא מקביל למסכים הללו במקביל ליורוקום . אני יודע שזה בעייתי מבחינת אחריות אבל אם המחירים כמו שיורוקום מתעדת לקחת כשהמסכים יגיעו לארץ ( ומעניין מה מעקב אותם עד אפריל , חיסול מלאים ?? ) ישארו על כנם זו כנראה תהיה האופציה היחידה להרבה מאוד אנשים להנות מהמסכים הללו . ואל תשכח איזה מסכים מתומחרים בארץ ב 8000 שח ( 2000 דולר ) .. ראה את הכתבה שלכם ...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מדיניות התמחור הכללית בארץ די ברורה לכולם, מה שעשינו במאמר זה לפרוש אותה מול הציבור ולהסביר לו מה יכול לקבל תמורת כספו כשהוא רוכש בשוק המקומי.
אנחנו מספקים את המידע, ההחלטה מה לקנות ובכמה תשאר תמיד בידי הצרכן הסופי.

טלמור

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
האם זה נכון שעם טלוויזיות FULL HD איכות השידורים בטלוויזיה רגילה פחות טובה מטלוויזיות HD READY ?

Murciano

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כן+

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
התשובה תלויה ספציפית בדגם:
בעיקרון, FULL HD מצריך מעבד וידאו שעושה UPSCALE איכותי יותר, לכן מסך כזה שכולל מעבד פשוט יציג תמונה פחות טובה (ומסך בעל מעבד איכותי יציג תמונה טובה יותר).

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
כשידור טלוויזה רגיל במקרה הכי טוב מגיע ל 500 שורות ( ב איכות DVD כמובן , בדרך כלל זה הרבה פחות - אזור ה 300-400 ) תחשוב שב FULLHD יש לך 720-1080 שורות ואיך תיראה תמונה של טלוויזה שמותחים אותה על מסך כזה ...

shlomi196

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שדורי sd בפלזמה full hd

שאלה לליאור האם יש דגמים full hd בפיוניר או בפנסוניק שבדקתם שבפול יראו שדור sd בדגם full hd כמו במכשיר hd redey ואפילו יותר טוב? אם כן אם תוכל לציין איזה דגמים מדובר?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור