תקליט בהגדרה גבוהה: בקרוב בפטיפון לידך...

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
laser assembly to create 'stampers' (which create the grooves in vinyl discs) made from 3D topographic maps of digital audio files

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הם לוקחים קובץ אודיו דיגיטלי.
מפה השאר לא מעניין את מי שרוצה לשמוע הקלטות והדפסות אנלוגיות.
אולי זה מעניין את רוברט ושות.אבל ממילא אין לו פט....

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אולי זה מעניין את רוברט ושות.אבל ממילא אין לו פט....
כפרון , דווקא יש, טורנס 160 עם זרוע SME וראש של Grado...לא הפטפונים שאתה מורגל אליהם אבל עדיין.....ולהזכירך אתה לא נביא/קורא מחשבות, אתה אודיופיל.....;)

ואגב, אם אתה מעוניין לדעת למה ההוצאות החדשות של המוסיקה הישנה נשמעות בדרך כלל די רע ביחס להוצאות הישנות אשמח לענות לך.....כמובן לא תשובה של אודיופיל אלא של אחד שבא מתחום ההקלטות והאולפנים .....רחמנא ליצלן....

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
ואגב, אם אתה מעוניין לדעת למה ההוצאות החדשות של המוסיקה הישנה נשמעות בדרך כלל די רע ביחס להוצאות הישנות אשמח לענות לך.....כמובן לא תשובה של אודיופיל אלא של אחד שבא מתחום ההקלטות והאולפנים .....רחמנא ליצלן....

שוב פעם ה"מדע" מסביר לכולם שהם מטומטמים? לא מעניין.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
איזה מדע איזה בטיח, על מה אתה מדבר ?

חוץ מזה כנראה אתה לא מהמצטיינים בהבנת הנקרא כי אני בדיוק טוען את שאתה אומר, שההוצאות הישנות נשמעות טוב יותר מהחדשות, תקרא את הפוסטים שלי פעמיים או שלוש אם אתה מתקשה.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ואתה כן נביא...?
אתה לא מבין הומור ? היה כתוב שהתבנית שממנה מיצרים את התקליט בתהליך החדש היא קרמית ....אז אמרתי שימצא חן בעיני נמר (בגלל אהבתו לרמקולים קרמיים) והוספתי גם סמיילי - מה לא ברור ?

ופעם נוספת הציטוט מהמאמר:

"באמצעות לייזר יעודי חורטים את התבנית של התקליט על גבי תבנית קרמית עם דיוק של 100kHz לעומת 15kHzz בטכנולוגיית התקליטים הקיימת"

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
הכתבה הזו פורסמה ב-12 באפריל אך נכתבה 11 יום לפני כן...
הם כנראה ישתמשו בטכניקת דחיסה דיגיטלית אבל על הסיגנאל האנאלוגי..
זה כמו במערכון של הגשש.. "החלונות מזכוכית אך הזכוכית מנירוסטה"

רגע, הכתבה נכתבה ב-1 באפריל ???????

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אתה לא מבין הומור ? היה כתוב שהתבנית שממנה מיצרים את התקליט בתהליך החדש היא קרמית ....אז אמרתי שימצא חן בעיני נמר (בגלל אהבתו לרמקולים קרמיים) והוספתי גם סמיילי - מה לא ברור ?

ופעם נוספת הציטוט מהמאמר:

"באמצעות לייזר יעודי חורטים את התבנית של התקליט על גבי תבנית קרמית עם דיוק של 100kHz לעומת 15kHzz בטכנולוגיית התקליטים הקיימת"
הבנתי הבנתי רק אתה לא הבנתה עוד קצת ציניות..אולי הייתי צריך לשים איזו קריצה..

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
י
הבנתי הבנתי רק אתה לא הבנתה עוד קצת ציניות..אולי הייתי צריך לשים איזו קריצה..
יאללה בסדר, קריצה וסמיילי, אחד שאתה החסרת ואחד סתם ממני סיפתח לתחילת השבוע ;):)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור