תצוגת מסך מחשב נכבית כאשר עוברים ערוץ HDMI בTV

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
שלום לכולם,
רכשתי מחשב השבוע עם כרטיס מסך Geforce GT240 1G RAM. אני מחבר את המחשב עם כבל HDMI לטלויזיה שלי (פנסוניק 32 אינץ') והוא מזהה אותה באופן תקין.

כאשר אני מעוניין להציג בטלויזיה, אני בוחר באפשרות Show Desktop only on 1 וכדי להציג רק על מסך המחשב אני בוחר ב-2 (מצורפת תמונה).

הבעיה: כאשר עוברים לתצוגה של מסך המחשב, אכן כל התוכן מוצג על מסך המחשב ובאופן תקין אבל, כשאני עובר לערוץ וידאו שאינו ערוץ הHDMI של הכבל שמחובר למחשב, תצוגת המסך שלי נכבית (על אף שהתצוגה לא מוצגת בTV ונבחרה למחשב- ערוץ הHDMI לא מציג כלום בגלל הבחירה). כאשר חוזרים לערוץ הHDMI שאליו מחובר הכבל, תצוגת מסך המחשב חוזרת.

כיצד ניתן לפתור את הבעיה?
רק Restart פותר אותה בכל פעם עד הפעם הבאה שבוחרים בתצוגת הTV.

תודה לעונים!

צילום מסך

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה קורה באפשרויות אחרות באופציה של Multiple Display ?

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
התצוגה משכפלת את עצמה גם למסך המחשב וגם למסך הטלויזיה ולאחר שחוזרים רק למסך המחשב התצוגה אכן מופיעה במסך המחשב אך משועבדת לכך שערוץ HDMI של כבל המחשב יהיה בטלויזיה. אם אעביר ערוץ לHDMI2 , AV2 , AV1 -כל ערוץ שאינו ערוץ HDMI1 שמחובר למחשב- מסך המחשב יכבה את התצוגה שלו.

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
ודבר נוסף, כשעושים Duplicate התצוגה בטלויזיה קטועה בשוליים (מאוד) ובמחשב מתקבלת רזולוצייה נמוכה יותר שיוצאת מאוד לא חדה...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דרייברים אחרונים?

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
חיובי

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
עכשיו נפתרה הבעיה אחרי עדכון הדרייבר מהדיסק מחדש והפעלה מחדש של המחשב במצב DUPLICATE.

הבעיה הניחידה שנשארה, ואת זה אודה אם תעזור- במצב DUPLICATE רואים קטוע במסך הטלויזיה.
אני לא מצליח להפריד ביניהם בלוח הבקרה ולא מצליח לסדר את מסך הטלויזיה כאשר התצוגה מוכפלת.

כיצד עושים זאת?

הנה צילום מסך של כיצד כרטיס המסך מכפיל את התצוגה:

33702381.jpg

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור