תערוכת (Rocky Mountain Audio Fest (RMAF 2007...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יפה מאוד (Y)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
באמת משקיען,כל הכבוד.(ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
(Y)אחלה לינק תומר.

כל הכבוד.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תודה תומר

אני כרגע עובר על התערוכה , אבל רציתי לציין שאודיו נוט נתמנו בתור סורס בחדר שלהם פטיפון , ומחשב נייד ולא נגן דיסקים (לא את הקואלה ולא אחר ). האם הם יודעים משהו שהם לא מספרים לנו :)?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מחשב יכול לשמש כמקור, בתוספת ממיר DAC משובח בדרך זה יכול להשמע לא רע בכלל...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תמונות נוספות של אודיופיל מהתערוכה:
http://picasaweb.google.com/dannykaey/RMAF2007

תומר

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
(Y)

האם אחד מהLINK-ים הוא אתר התערוכה הרשמי, יש כזה?

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור קורן , אני יודע את זה שמחשב עם כרטיס קול מקצועי וDAC טוב יכול לשמש מקור טוב . העניין הוא שהם מוכרים CDP די יקרים , כמשהו שמתכוונן לרמה בינונית/עליונה של השוק . אם הם שמים מחשב נייד בחדר התצוגה שלהם זה אומר משהו על הליין שלהם.
אני בהחלט חושב ששידרוג של CDP יכול להיות כרטיס קול כמו EMU1212 או יותר טוב וDAC טוב (הבעיה היא למצוא DAC טוב במחיר נורמאלי שיתן איכות סאונד כמו קואלה ושות' , אבל זה נושא אחר)

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מה הקשר-

בין אודיו נוט לקואלה :מבולבל:

אני כרגע עובר על התערוכה , אבל רציתי לציין שאודיו נוט נתמנו בתור סורס בחדר שלהם פטיפון , ומחשב נייד ולא נגן דיסקים (לא את הקואלה ולא אחר ). האם הם יודעים משהו שהם לא מספרים לנו :)?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ישנה מגמה חדשה אצל חלק מהיצרנים (כולל יצרני היי אנד) לכלול כניסת USB ביחידת הפרה-אמפ למטרת חיבור למחשב, כך שהמושג "מחשב" אט אט מפסיק להיות קללה גם בספירות הגבוהות.

ליאור קורן , אני יודע את זה שמחשב עם כרטיס קול מקצועי וDAC טוב יכול לשמש מקור טוב . העניין הוא שהם מוכרים CDP די יקרים , כמשהו שמתכוונן לרמה בינונית/עליונה של השוק . אם הם שמים מחשב נייד בחדר התצוגה שלהם זה אומר משהו על הליין שלהם.

Aurum

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני בהחלט חושב ששידרוג של CDP יכול להיות כרטיס קול כמו EMU1212 או יותר טוב וDAC טוב (הבעיה היא למצוא DAC טוב במחיר נורמאלי שיתן איכות סאונד כמו קואלה ושות' , אבל זה נושא אחר)

אני מצאתי את הכרטיס קול שברשותי עדיף על ה CDP רבים מבחינת פירוט ועומק תמונה למרות שהייתי ספקטי והכרטיס היה משמש אותי רק לצורך עבודה.
אין ספק שהעולם הדיגיטלי התקדם במהירות מסחררת ואני לא הייתי שולל את הרעיון בשימוש כרטיסי קול איכותי מבלי לבחון לעומק.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אודיו נוט הם היצרנים של הקואלה ? או שאולי טעיתי . אם כך אני מצטער

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור