תערוכת digitown סיכום היום הראשון

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
יהודה, בשביל זוג מפלצות כמו ה- Model Seven Mk II תצטרך חדר הרבה יותר גדול מהקיים.
ואכן הונדרסטין נשמעו נפלא בתערוכה.

זאת התוכנית דוד. ברגע שאביא את המכה,בית יהיה הדבר הראשון בתהליך.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
היה שרשור בנושא ה dream setup כמדומני (בהנחה ונותנים את אותה מכה מיוחלת).;)

אורחכתום

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
ביום השני הייתי ממוקד יותר, מרבית מהזמן שהיתי בחדרים שמאוד אהבתי ובשאר נתתי הזדמנות לחדרים שביום הראשון לא נהנתי/ נתתי צ'אנס מהרבה סיבות (ריבוי אנשים ו/ או קשקשת שהקשו על חווית האזנה, ווליום לא סביר שעלול היה לגרום לנזק בלתי הפיך, מוסיקה שאינה לטעמי וכו')...
אני מציין כאן רק רשמים נוספים לתגובה הראשונית שלי כך שאני לא יודע בכל החדרים שאהבתי ונזכרתי קודם.

דני בכור:
רק בשביל להאזין ל 4 רמקולים מוגברים במקביל (פלאנרים) אחד אחרי השני, היה שווה להגיע ביום השני... לכל אלה שטענו שהיה חסר באס... בכור כמו שרק הוא יודע, ניגן עם המאגה פלאנרים ה 1.7 מקדימה וה 0.7 מאחורה (לדבריו, ככה מציגים אותם בחדרים גדולים)... אהבתי (ורד)

ההדגמה של הפלאנארים, שני זוגות ועוד שניים מאחור, לא מובנת לי. איך זה עובד? הרי הזוג האחורי מקבל אותו סיגנאל, והפרשי הפאזה (כי הם מטר מאחור, ולצליל לוקח עוד כמה מילישניות להגיע) בין שני הזוגות, אמורים ליצור בלגן לא קטן, וזה לא קרה. מה זה?

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
ההדגמה של הפלאנארים, שני זוגות ועוד שניים מאחור, לא מובנת לי. איך זה עובד? הרי הזוג האחורי מקבל אותו סיגנאל, והפרשי הפאזה (כי הם מטר מאחור, ולצליל לוקח עוד כמה מילישניות להגיע) בין שני הזוגות, אמורים ליצור בלגן לא קטן, וזה לא קרה. מה זה?
בעניינים הטכניים אני פחות בקיא, עובדתית זה עבר יופי.

boazj

אוהב את התחום
מעורבות
50
נקודות
18
תראו,
תשמעו.
התערוכה היתה מדהימה!!!
מבין שהשנה רוב העול נפל על נמר,
אז מודה לו בגדול וגם אפנק אותו בקרוב בקפה.
כמובן שלליאור שלוחה גם ברכה חמה והרבה אהבה.

אז אני לא קונה, לא מוכר. וגם בזמן האחרון בקושי שומע.
וגם זה בד"כ מרמקול BT לפני השינה...
אבל כל פעם כל כך כיף לחזור לתחביב הזה, למוזיקה הנפלאה, ולאנשים שמאחוריה.
יבואנים ומשתתפים כאחד.
עונג גדול, ונדיר, בטח בתחום הזה בארץ.
אז הייתי מעט זמן.
באתי בעיקר לפרגן לעוסקים בארגון, לתרום טיפה מכספי למשוגעים לדבר, וגם להגיד תודה.
(note to myself - להפסיק לדחוס דברים בחיים.)

ובסוף, ללא ספק, תערוכה מלאה, והתוספת במלון היתה שוס גדול.
ממש הרגיש לי לשמוע עוד.
אז לא שמעתי את כל החדרים.
בחצי מהם היתה בעית באסים והדהודים.
ככה זה כנראה .....
לא ניסיתי להציב אף פעם מערכת ליומיים בחדר כזה.
ועדיין אפשר היה להנות ובגדול.
אז לא שאלתי מחירים, ממילא אני לא קונה,
ובטח גם אם אתה שואל, אין לך מספיק כסף לקנות את זה...

באופן אישי, החדר שהכי מצא חן בעיני וגם היה אקוסטית בעיני מהטובים, היה החדר של or audio (מקווה שלא משבש את השם).
כולל ובעיני טוב בהרבה מהאקפלה...

אבל עזבו הכל.
ההישג של התערוכה הוא בעצם קיומה.
והשנה היתה רמה גבוהה, מרגשת, עם הרבה הנאה.
נמר, ליאור - תודה. רוצה עוד!!
מבטיח פעם הבאה להתארגן עם יותר זמן....

אורחכתום

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
בעניינים הטכניים אני פחות בקיא, עובדתית זה עבר יופי.
מסכים בהחלט. נהניתי מהצליל שלהם. ועדיין, השאלה הטכנית מטרידה. הרי ברמקולים דינאמיים, יש יצרנים שיוצרים שיפוע ברמקול כדי "לקזז" עיכוב פאזה שנוצר ממעגלי חלוקת התדרים בין האלמנטים, וכאן, רמקול נוסף מטר מאחורה והכל סבבה?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
עובר מידי פעם שוב ושוב על כול מה שכתוב וממש קשה לי להיפרד מתחושת "חוויה" :)
ממש קיבלתי תוסף אנרגיה וחשק לשעיפה קדימה...
היו בהחלט דברים מעולים ומידי פעם די מגניבים ופחות "רגילים" לא זוכר את שם של הרמקול אך הוא היה מוגבר והייתה לו תצורה מהסרטים של מדע בדיוני - יורה לכול כיוון - ממש לא שגרתי.

גם תצורה של רמקורים עם RC שפיוצ'ר (אם לא טעיתי) הציג - שילוב רמקול בגודל "קופסה" ובתצורה של איזה תמונה ממוסגרת (יפה דווקה) - יכולה להתאים לכול סלון בלי לקחת תשומת לב של אנשי "לא מהתחום":) , זה אומנם דורש מיקום לשני סאבים - אך אפשר להסתדר עם זה תמורת זה מקבלים אחלה סאונד - נקי וצלול ומראה מינימליסטי ביותר.

אצל ערן היה צליל מאוזנן (לא פלא :)) היתי בטוח שתהיה דגם מג'יקו יותר בכיר , אבל גם ככה תוצאה הייתה יפה מאוד.

בקיצור נשאר כעת להיזכר בהרבה דברים וחדרים ולחלום שאולי תערוכה תהפוך לתערוכה שנתית :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור