תערוכת מינכן - המלצות

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לפני 4 שנים כשהייתי בתערוכה אכלתי עם חבר איזה ערב במקום ענק שקיים מהמאה 18 או משהו כזה.
האוכל היה פשוט נפלא!! הבירה מצויינת והאוהדות של ביירן הראו לנו כיבולת בירה מה היא! לא זוכר את שם המקום.
יש כמה מקומות.
בנוסף השנה יהיו ביום שבת חגיגות אליפות ככה ששווה.

עידו_ט

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
אני טס השנה לראשונה לתערוכה (למעשה טס עם האשה ומתכנן לבקר יום אחד). ומנסה בנוסף להשיג כרטיס למשחק של באיירן בשבת - האם האצטדיון (אליאנץ ארנה) קרוב לאיזור של התערוכה ? אם כן - אני אנסה להגיע לתערוכה בשבת בבוקר ואז להמשיך למשחק , אם לא - אנסה להגיע לתערוכה בשישי. מה דעתכם ?
הזמנתי מלון קרוב מאוד למריאן פלאץ - האם יש רכבת ישירה מאיזור זה לאיזור של התערוכה ?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אני טס השנה לראשונה לתערוכה (למעשה טס עם האשה ומתכנן לבקר יום אחד). ומנסה בנוסף להשיג כרטיס למשחק של באיירן בשבת - האם האצטדיון (אליאנץ ארנה) קרוב לאיזור של התערוכה ? אם כן - אני אנסה להגיע לתערוכה בשבת בבוקר ואז להמשיך למשחק , אם לא - אנסה להגיע לתערוכה בשישי. מה דעתכם ?
הזמנתי מלון קרוב מאוד למריאן פלאץ - האם יש רכבת ישירה מאיזור זה לאיזור של התערוכה ?

תערוכה היא ענקית. ויש מלא אנשים. למעשה, שתי תערוכות
כמה שעות זה רק לסמן V שהיית

עידו_ט

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
ולשאלתי לגבי המיקום ? האם קרוב לאצטדיון החדש (אליאנץ ארינה) ?
חוץ מזה - האם יש מראש רשימה/מפה של המציגים כדי שאפשר יהיה מראש לתכנן את הסיור ?
האם עדיף להגיע מייד עם הפתיחה בבוקר (פחות אנשים ?) או בהמשך היום (הציוד מתחמם ?)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
נראה לי לקראת סוף היום אחרי 15:00 יש פחות אנשים.
בבוקר עמוס.

לגבי מיקום ומציגים - תבדוק באתר שלהם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור