תערוכת דיגיטאון HI-END 2010 - רשימת מציגים

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
יש טעם להביא USB disk on key עם כמה דוגמאות מהבית?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נראה לי שכן.

תביא, מקסימום לא תשתמש בו.

Giant Steps

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
ב"ה אני מתכנן להגיע ביום שלישי בבוקר ,
אני מודע לכמות המבקרים ( כן ירבו ) , ומודע לתנאי האקוסטיקה , בכ"ז , האם ניתן לדעת המארגנים לחוות שמיעה איכותית של מקינטוש ?

למען הסר ספק , אני לא מעיר הערה שלילית , ההיפך הוא הנכון ,
קיום וביקור בתערוכה מהווה בעיני מספר שעות של הנאה ותודתי נתונה למארגנים מכל ה (heart)

דווקא מקינטוש צריכים להיות הרבה פחות מודאגים מהאקוסטיקה - הרמקולים שלהם בנויים כך. קרא כאן : http://www.transtec.nl/downloadConnector.php?filepath=XRT28.Feb.Mar.05.pdf

נערך לאחרונה ב:

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
תודה !

א

אורח

אורח
הייתי אתמול, אויי...

ביקרתי בתערוכה אתמול אחה"צ. רעש בלתי נסבל, אקוסטיקה זוועתית, המציגים מדברים בצעקות עם המבקרים באמצע ההשמעות (במקום להוות דוגמא לשמירה על השקט), אנשים נכנסים ויוצאים ללא הפסק ולא סוגרים את הדלת, בקיצור, קשה לשמוע באמת את יכולתן של המערכות, ורובן נשמעו לא ממש טוב ודומות. בלטו לטובה למרות הכל באיכותן ה"גריפון", "רוקפורט" וה"ניים".
המלצות שלי מנסיון בתערוכות דומות: 1.להקצות זמנים קצובים להשמעות שבמהלכן אין יוצא ואין בא. 2.לבדוק את האקוסטיקה באתר לפני ההחלטה להקים שם תערוכה. 3.לתת אפשרות להאזין גם לציוד הפחות יוקרתי שבאותו החדר, שוב לפי לוח זמנים.

C

Chikolad

אורח
הייתי אתמול היה ממש מגניב.
הדבר היחיד שהתאכזבתי ממנו (ולו רק מפני שלא קראתי לעומק את פרטי התערוכה) זה שלא היה חדר של אזניות High-End כפי ש"אבי יפה" עשו לפני כמה שנים. זה היה הופך את התערוכה למושלמת מבחינתי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור