תערוכת דיגיטאון HI-END 2010 - רשימת מציגים

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: תערוכת דיגיטאון HI-END 2010 - רשימת מציגים

ר

רוני כרמל

אורח
איזה יופי!

אני לא כותב בפורומים מפני שאני נמנע מויכוחים מיותרים אבל כאן אני חייב להגיב.

סוף סוף תערוכת אודיו אמיתית בארץ, כל פעם הייתי מגיע לתערוכה שיכולתי לראות בכל רשתות החשמל. זו תערוכה שאני ארצה להיות בה.

אני בא בטוח!!!

רוני כרמל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ראשית אתה בהחלט יכול לכתוב בפורומים. אף אחד כאן לא אכל גולש {עד כמה שאני יודע}.:)

לגבי התערוכה.

הפעם אני וליאור החלטנו לעשות תערוכת אודיו אמיתית שעם השנים תגדל ותחשוף את הקהל הרחב למוצרי איכות.(ורד)

כבר בתערוכה הזו נמצא את מערכות האודיו הטובות ביותר שיש בארץ. עקוב אחרי עמודי התערוכה ותבין שהתערוכה הזו היא משהו שעוד לא היה בארץ.

הפעם, כפי שבוודאי הגולשים הוותיקים שמו לב, מציגים יבואנים שטרם הציגו בתערוכות וכל אחד מהם הולך להביא את הרפרנס שלו ואף חלקם הזמינו לטובת התערוכה מוצרים שטרם נראו בארץ.

התערוכה הזו תציג למבורגיני, פרארי, פורשה, מזארטי ובוגטי לצד מוצרים קומפקטים ומדליקים.

אני מניח שכאשר נפרט מהן המערכות שיוצגו אתם תופתעו לגלות כמה היבואנים משקיעים בשביל התחום וכמה מוצרי אולטרה היי אנד יש בארץ. ויש!

יהיו עוד המון הפתעות מדהימות בדרך שאנו עדיין לא חושפים. עקבו אחרי העמוד הראשי - התערוכה הזו הולכת להיות חוויה אדירה!!!(great)(great)(great)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מקווה שאודיו קונספט יתנו לנו טעימה מהדבר האמיתי. ;)

אגב תורידו את היוד מאודיו פידלטי. (אחרי למד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אודיו קונספט הולכים לתת שואו מאוד מעניין. אני מוכרח להודות שהשנה היבואנים לקחו את עניין התערוכה ברצינות שטרם נתקלתי בה.

אני חושב שאת כל הכבוד וכל המחמאות צריך לתת להם. הרי בלעדיהם ובלעדי הנכונות שלהם להשקיע השנה בתצוגות יוקרה כפי שתראו בתערוכה כנראה שהיינו בונים עוד תערוכה סטנדרטית לחלוטין.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
כל הכבוד, בהצלחה!

ymar

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הגיע הזמן לחשוב גם על כתבות טלווזיה בנושא , באחד הערוצים אולי ערוץ 35 אגו מגזין קבוע , כאן הנושא המוטורי זוכה להתיחסות גדולה מאוד, לאור ריבוי האתרים באינטרנט וההתענינות כתבות או תוכנית קבועה בנושא הי אנד וגם התיחסות לאודיו עממי כולל הצגת חידושים יזכו לריטיניג סביר, נראה שיכול להווצר מומנטום חיובי ואם לא טלווזיה אזי קטעי וידיאו באתר DTOWN כפי שקיים באתרי גלישה בנשואים אחרים, תחשבו על זה עד כמה האופציה יישימה ואפשרית, כי תוספות מסוג זה תהיה לה תרומה וקפיצת מדרגה.

שנה טובה ובהצלחה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה ידידי על הדאגה ועל הפרגון.

מאחורי התערוכה הזו {כמו בתערוכה הקודמת} עומדת תוכנית שלמה שתתאים לאופי התערוכה שבינה משולב גם וידאו גם סטילס וכמובן גם תקשורת.

בתערוכה הקודמת סקרו אותנו ברשתות האינטרנט המובחרות {YNET,NRG ועוד} ועשו תוכנית טלוויזיה ביום התערוכה בתוך התערוכה {עושים צחוק מהעבודה} התערוכה הזו, בזכות היוקרה שלה והמוצרים שיוצגו שם, תקבל חשיפה מיוחדת שתוכננה מבעוד מועד במשך כמה חודשים.

החשיפה לתערוכה הזו תהיה מאוד ממוקדת ומאוד יעילה לתערוכה מהסוג הזה. יותר מזה אני לא יכול לגלות.

בכל אופן, העיצות שלך טובות ויעילות שראוי שניקח בחשבון.

תודה רבה לך. נשמח לראותך בתערוכה.(ורד)

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
תערוכה

כל הכבוד(Y)
בהצלחה(ורד)
באים ללמוד(lol)

az1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מקווה שיהיו מבצעים מענינים .

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
באמת מקווה למבצעים מעניינים!
לא יודע לגבי השאר אבל אני דחיתי את הקניה שלי בגלל התארוכה הזו.
מקווה שבצדק...
נראה כמה אטרקטיבים יהיו ההצעות.

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בהצלחה , אשתדל להגיע

zahibad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כל הכבוד למנהלי האתר אכן הגיע הזמן

(Y) האם אפשר גם לרכוש ציוד ולא רק להתרשם?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בחלק מהחדרים, יהיה ניתן גם לרכוש מוצרים, לפי מה שהיבואנים מסרו לנו, יהיו גם מבצעים לתערוכה.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
איזה כיף אני לא יכול לחכות כבר אין כמו תערוכה של משהו שאתה אוהב כל הכבוד ליאור ונמר הולך להיות פצצה
שנה טובה

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
יואו איזה שגעון יהיה!!
תהיה שם נציגות לפיוניר? תכננתי על רסיבר ק"ב חדש :)

doron35

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
האם יהיו רמקולים b&w 800D בתערוכה ?

תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא יהיו, סורי, אין מקום לכולם...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור