תערוכת אודיו וקולנוע ביתי דיגיטאון 2010 - ההקמה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
יישר כוח!
נראה מקצועי לחלוטין.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כל הכבוד!
תותחים!

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
וואלה חזרתי לפני כמה דקות, היה תענוג!
לטעמי המערכת הכי טובה הייתה של TIDAL , לא בטוח מה הרכיבים בדיוק. מקום שני הביתן עם הDUEVEL וכמובן מוראל תמיד מחזיקים מקום של כבוד בלי קשר לכלום עם האוקטב שתמיד מחזיר אותך למציאות. בקשר לFAT LADY ...לא עפתי :)
טירוף

א

אורח

אורח
גישה לנכים

שלום
צר לי ששוב אתם עורכים את התערוכה במקום שאינו נגיש לנכים במלואו.
איציק

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
היה נפלא,עכשיו חזרתי, קשה היה לעזוב
תמקום אם לא הייתי מגיע מרחוק הייתי
מגיע מחר שוב,נציגי החברות היו אדיבים
ומקצועיים, פגשתי חברה מהתחום שלא ראיתי הרבה
זמן, כל הכבוד לכל מי שטרח והקים את התערוכה הזו.
מקווה שנזכה לעוד ארועים כאלה.

ליאור קורן,היה כייף להכיר אותך, תארגן עוד ארועים
כאלה.
עמית

גדעון

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מה זה High end?...

שלום לכולם.
היום בערב ביקרתי בתערוכה בכפר המכביה.
מאד מרשים אבל דל מדי, אישית ציפיתי להרבה יותר מהחנויות והנציגויות אבל גם זה טוב.
אני רוצה רק לומר לכולם לכל מי שעדיין לא הלך שירוץ ולו רק לראות את המערכת היי-אנד של Ayon המוצגים ע"י IL-AUDIO . עכשיו אני ממש מבין מה ההבדל בין מערכת היי-אנד אמיתית לבין מערכת מקצועית. עד היום הבדלי הסאונד נשמעו באוזני קטנים מדי ע"מ להשקיע כל כך הרבה כסף במערכת היי-אנד, אבל לאחר ששמועים מערכת מדהימה זו שהיא בכמה דרגות מעל כולם מבינים יותר מהי מערכת היי-אנד אמיתית ובלי הגזמה.
סאונד מעולה , נוכחות בימתית מדהימה, כל צליל וכל תו שומעים ברור חד מודגש שום דבר לא הולך לאיבוד. גמישות נפלאה במגוון סוגי מוזיקה או יצירות בסיגנונות שונים, צליל אמיתי שומעים חד וברור את נשימות ולא הקטנות ביותר של הזמר/ת בקיצור אם אתה רוצה היי-אנד לך תשמע מערכת זו.
אני אישית הייתי בוחר רמקולים של חברה אחרת אבל גם אלו המוצגים נשמעים מצויין.
ממולץ בחום רב למי שבאמת רוצה לשמוע היי-אנד אמיתי במיטבו ללכת ולראות ולשמוע מערכת זו.
מחיר המגבר כ- 40000 אלף ש"ח לדברי הבעלים, זו חברה אוסטרית מגבר שפורפרות, תאמינו לי אין כמוהו בתחום המחירים האלו. לכו, לכו לשמוע.

גדעון נשיא(Y)

Rijiy

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מישהו יכול בבקשה להביא לי את הכתובת המדוייקת של המקום
תודה

avile7

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
התרשמות מהתערוכה

נכחתי בתערוכה כ-5 שעות לערך,הכרתי את חבר הפורום החמוד להב,שהעניק לי מנסיונו הרב בתחום ואיתו סיירתי בכל החדרים הלוך ושוב.
היו מערכות שעשיתי וואו והיו מערכות שלא ממש הרשימו.
מי מהמציגים שידע להכין סט אפ מושלם נתן לקהל להנות .
שני מציגים בחלל הפתוח עשו לעצמם עוול,לא ניתן לשמוע את המיטב ממה שהציגו וחבל.
היו כאלה שלא ממש שידכו את מערכותיהם כהלכה.
אצל איל פור למשל,החוליה החלשה היו הרמקולים,למרות ההגברה המעולה שאמורה הייתה לרגש.
אצל עופר שחורי,לא היה מספיק עומק למרות הפירוט הטוב לרמקולים,כנראה הגברה לא מתאימה,ביחס לרמקול.
מקינטוש טובים בהגברה,אך עודף אלמנטים ברמקול שהודגם פגע בפירוט,והרמקול נחנק בשלב מסוים.
אצל מורל,נעים,אמנון ועוד מציגים לא ממש היה מרגש,אלא שמיעה קצרה והחוצה.
3 המוצלחים שנתנו הנאה כמו שצריך למאזין לפי דעתי האישית בלבד,הם היו אלו שלאו דווקא לפי רמתם האידאלית אלא כל אחד נתן הנאה באופן שונה ומהנה:
אודיו קונספט
IL AUDIO
אודיופריק
שלשת המציגים הנ"ל שילבו קונספט מעולה,מה שהוכח כראיה בכמות הקהל שנכנס ונשאר להאזין זמן רב.
בסך הכל תערוכה שבה נחשפתי לרמה אחרת של מוצרים וגרמה לי הנאה רבה,
תודה למארגנים :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור