תמליצו לי על מצלמה טובה מאוד לצילומים משפחתיים בתנאי תאורה טבעיים (גרועים לרוב) עד 3K

gtarnin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בזמן האחרון אני מצלם רק עם הטלפון והתמונות איומות.
אשמח להמלצה על מצלמה קטנה עם איכות טובה (מירורלס??) שתצליח להוציא תמונות טובות גם בבית, בחצר, בגינה, וגם בטיולים. ואה חייבים וידאו HD - אבל זה סביר להניח יש בכולם כבר.
היא לא יכולה להיות גדולה מידי, כי ככה היא תשאר רק לאירועים מיוחדים.
תקציב גג 3K

תודה מראש,
גיא

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
סוני a6000 עם עדשת קיט 16-50
קטנה עם חיישן גדול בעל יכולת לצלם טוב בתאורה לא מושלמת. עדשת קיט היא בסדר אבל ללא צמצם גדול שעוזר לצילום בתאורה וכן עדשות נוספות יהיו יקרות.

אפשרות נוספת, מצלמה כמו פנסוניק lx100 אומנם ללא יכולת להחליף עדשות, אבל עדשה בעלת צמצם גדול שחשובה לצילום בתאורה חלשה והעם חיישן יחסית גדול, גודל מאוד קרוב לזה של סוני a6000.

אם אתה לא חושב להתקדם בתחום ולרכוש עדשות נוספות, הפנסוניק LX100 יכולה להיות פתרון מוצלח עבורך

gtarnin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
נראות מעולה שתיהם
הסוני תעלה באמזון UK 2500 ש"ח כולל עדשה מיסים ומשלוח, שווה או לשלם עוד 500 ש"ח ולקחת מהארץ?

הפנסוניק יותר יקרה באמזון או שאני לא מבין משהו.
גם בארץ נראה שיש הפרש גדול על אותה מצלמה.. מוזר

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
הפנסוניק LX 100 בארץ 2328 ש"ח
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=887301

ההחלטה איפה לקנות היא שלך - רק לשים לב שאם אתה הולך על הסוני שזה כולל עדשה

gtarnin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הרגע הבנתי שלפנסוניק אין פלאש מובנה. למה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
הפנסוניק באה עם פלאש חצוני קטן שהרבה יותר מוצלח מפלאש מובנה.

gtarnin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אם אני סגור על זה שאין ממש צורך בהחלפת עדשות, יש מיררורלס בתקציב עם עדשה קבוע ופלאש מובנה? פשוט נראה לי לא פרקטי להסתובב עם קומפקטית אבל בנוסף פלאש חיצוני.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אם אתה חושב לשפר את איכות התמונות שלך כדי לחשוב לצלם ללא פלאש פנימי של מצלמה.
אתה יכול לרכוש את פנסוניק GF7 עם פלאש פנימי ועם עדשת קיט היא יחסית זולה

ydd

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
הטיפ שהכי שדרג לי את התמונות בתנאי תאורה לקויים. זה פשוט פלאש מוקפץ לתקרה. (יונגו של 250 ש"ח) זה שידרג הרבה יותר מעדשה או גוף. פלאש ישיר לפרצוף רק הורס תמונה. ואם אתה ממש חייב אז תצטרך לבחור בין תמונה גרועה בד"כ או לא לצלם:)

יוספי

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
הטיפ שהכי שדרג לי את התמונות בתנאי תאורה לקויים. זה פשוט פלאש מוקפץ לתקרה. (יונגו של 250 ש"ח) זה שידרג הרבה יותר מעדשה או גוף. פלאש ישיר לפרצוף רק הורס תמונה. ואם אתה ממש חייב אז תצטרך לבחור בין תמונה גרועה בד"כ או לא לצלם:)

האם יש הבדל אם אני מכוון את הפלאש המובנה במצלמה לכיוון מעלה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
בדרך כלל מובנה של המצלמה לא ניתן לכוון, כך שהוא לא ניתן לכון אותו כלפי מעלה או לכיוון קיר - לפעמים גם הקפצה מקיר ליד עושה אפקט מואוד מוצלח.

מעבר לכך בדרך כלל הפלאש המובנה מחובר בגובהה זהה (הפרש של סטנימטר או קצת יותר) לגובה העדשה מה שיוצר שבכלל לא עושה טוב לאוביקט במצולם שמוצף ברבה אור ממש מול העדשה ותקבלת צמונה מאוד שטוחה ללא אופי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור