תמורה למחיר!

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מחשב כטרנספורט

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
"אין מחיר לזמן שעובר כל כך מהר כשהמוזיקה מתנגנת"

ברשותך אני מאמץ את המשפט.

לא נראה שאצליח לתאר את זה במילים אחרות.(Y)

זכות גדולה נפלה בחלקי בכבוד שהענקת .

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
http://www.odysseyaudio.com/index.html

המוצרים של odyssey ובמיוחד המגברים שלהם.
מצד אחד ציוד זול מאוד - מגבר סטריאו שלהם שעולה 1200 דולר (2500 לזוג מונובלוקים) ומצד שני הרבה שבחים ברשת, גם של בעלי הציוד שכותבים עליו דברים חמים בפורומים.
אחרי שקראתי היכנשהו שעשו שימוש בהגברה הזו כרפרנס (!) בפיתוח של רמקול מג'יקו, יש בי סקרנות גדולה לשמוע את המגברים שלהם. לצערי לא מצאתי מישהו בארץ שמחזיק אותם. לפחות על הנייר נשמע כמו מציאה.
באותה נשימה כדאי להזכיר את מוצרי Emotiva. הם שולחים גם לארץ, במחירי משלוח יחסית נמוכים.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
נראה לי שכל דבר שקיבלנו חינם יתן תמורה מטורפת לאגרה. אז כאן אני שם את זוג ה KEF Chorale שמצאתי על המדרכה (עם הטוויטר T-27 של KEF) ושרים חבל על הזמן (רק בווליום נמוך...הם לא בנויים לווליום גבוה).

הייתי כולל בקטגוריה הזו גם את הרסיבר של קנווד שמצאתי ברחוב, אבל עלה לי 400 ש"ח להשמיש אותו (KR-4070). איזה צליל נקי יש לרסיבר הזה, שמתי אותו בממד ליום בו האיראנים יחליטו שזהו.

נגן ה MP3 הקטנטן של סאנדיסק שקיבלתי מתנה...8 גיגה...זרוק בתיק מוכן לפעולה בכל מקום ורגע.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
נראה לי שכל דבר שקיבלנו חינם יתן תמורה מטורפת לאגרה. אז כאן אני שם את זוג ה KEF Chorale שמצאתי על המדרכה (עם הטוויטר T-27 של KEF) ושרים חבל על הזמן (רק בווליום נמוך...הם לא בנויים לווליום גבוה).

הייתי כולל בקטגוריה הזו גם את הרסיבר של קנווד שמצאתי ברחוב, אבל עלה לי 400 ש"ח להשמיש אותו (KR-4070). איזה צליל נקי יש לרסיבר הזה, שמתי אותו בממד ליום בו האיראנים יחליטו שזהו.

נגן ה MP3 הקטנטן של סאנדיסק שקיבלתי מתנה...8 גיגה...זרוק בתיק מוכן לפעולה בכל מקום ורגע.

לא מסכים כל כך שמה שהוא חינם
התמורה לאגרה מטריפה.(כמובן ברוח טובה)
יש לי מוצר ששילמתי עליו 4K ש"ח
ולדעתי התמורה שלו היא הרבה יותר
ממטריפה וכל מה שאקבל חינם ששווה
כחדש 10K ש"ח לא מגיעה לרמת
התמורה של המוצר שרכשתי ב 4K ש"ח.
אני מאמין שיש עוד כמוני,אני בטח לא היחיד.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
3 במאה ! ! !

3 דיסקים קלאסי\ג'אז ב100 שקל בלבד בדיסק סנטר - יותר זול מכל מה שיש באינטרנט וגם בלי מישלוח. רק בשנה האחרונה הרכבתי אוסף של מאות דיסקים (שעלותו בסך הכל יותר מעלות כל המערכת שלי כולל השידרוגים).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור