תמונות ראשונות מתערוכת האודיו בהאנוי

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
238
נקודות
43
תמונות ראשונות מתערוכת האודיו בהאנוי, וייטנם, שנערכת ממש עכשיו, ב-16 וב-17 בספטמבר 2023:
העולם קצת יותר רחב ממינכן ואקספו...

צפייה נעימה

מתכוננים לתערוכה.jpg

מתכוננים לתערוכה. המהנדס הראשי, THI NGUYEN, יושב באמצע עם הגב אל המצלמה.

מתכוננים 1.jpg
THIVAN LABS ו-MAVIS מציגים בתערוכה הזאת את המוצרים החדשים שלהם מהשנה האחרונה:
* שני הרמקולים הקיצונים: EROS-9 ULTRA (יגיע בקרוב לתצוגה בישראל אחיו הקטן, הדגם EROS-7)
* שני הרמקולים הפנימיים: GRAND OPEN – SPECIAL EDITION (בתצוגה בישראל הדגם GRAND OPEN – MARK 2)
* מעמד ימני, מלמעלה: שרת המוזיקה TMS-3 (קיים בתצוגה בישראל)
* שני המדפים מתחתיו מאכלסים את ה-MAVIS M-100 (יגיע בקרוב לתצוגה בישראל)
* מעמד אמצעי, מלמעלה: שרת המוזיקה וקדם המגבר TMS-9 PREMIUM (יגיע בקרוב לתצוגה בישראל)
* מתחתיו: מגבר SET משולב החדש, הכולל מגבר אוזניות אלוהי, Eagle 845 H&S (קיים בתצוגה בישראל)
* למטה: MAVIS M-60 (קיים בתצוגה בישראל)
* מעמד שמאלי מלמעלה: מגבר מיקרופון שפופרתי קטלני M1 (THIVAN LABS מייצרת שלושה דגמים, המיועדים לאחד, שניים, וארבעה מיקרופונים).
* מתחתיו: MAVIS M-40
* מתחתיו: עוד MAVIS M-60

תערוכה האנוי 2.jpg

תערוכה האנוי 3.jpg

תערוכה האנוי 4.jpg

האיש העומד מימין עם הטישירט השחורה הוא THI NGUYEN, המהנדס הראשי של THIVAN LABS.

תערוכה תצוגה.jpg

המוניטור מצד ימין הוא MAVIS MS-3. גם המעמד שעליו הוא מונח הוא מתוצרת החברה.

מבקרים מהודו.jpg

אורחים מהודו 1.jpg

מבקרים מהודו. האיש עם החולצה השחורה הוא THI NGUYEN, המהנדס הראשי של THIVAN LABS.

תערוכה האנוי.jpg

054-2901166

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
תודה על התמונות אגב אחלה ציוד יש שם :)

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
238
נקודות
43

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
משגע !!!!!!!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תגיד בוזגלו !
מישהו בפורום הקטן שלנו כתב שהמחירים אצלך גבוהים ב25% ממחיר עולמי , הייתכן ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא מצליח לאתר הזמר שבסרטון , מי זו?

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
לא מצליח לאתר הזמר שבסרטון , מי זו?
Lorrie Morgan - one down with one more to go

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
מתגעגע למייקל גקסון\בילי גואל\דיוויד בואי\פוליס\סיימון גרפינקל ועוד ......

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
238
נקודות
43
תגיד בוזגלו !
מישהו בפורום הקטן שלנו כתב שהמחירים אצלך גבוהים ב25% ממחיר עולמי , הייתכן ?
שלום אלדר,
כן, כבר נשאלתי על כך כאן. אבל אחזור על דבריי, וארחיב מעט.
בכל הנוגע לתמחור יחסי, או בתמורה למחיר, אני לא מכיר עוד חברה כמו THIVAN LABS, והמותג שלה MAVIS, עם מוצרים ברמה כזאת ועם מחירים כאלה - 25 אחוזים יותר או לא.
אבל, בכל הנוגע לתמחור בכלל, יש להודות שהחברה פועלת בצורה שאני עדיין צריך ללמוד אותה:
אין לחברה מחירון אחיד, והיא עובדת לפי שווקים ולפי כמויות קנייה.
למעשה, אני המפיץ של THIVAN LABS, והמותג שלה MAVIS, למזרח התיכון כולו, ולכן היקף המכירות שלי, מבחינת החברה, היה צריך להיות הרבה-הרבה יותר גדול, וכזה המאפשר לה לתת לי את המחירים שמקבלים המפיצים הגדולים האחרים. אני מקווה שכולנו רוצים שלום עם השכנות שלנו - לפחות לצערי, זה לא המצב.
נכון, בישראל יש קהילת אודיופילים חביבה, אבל היא בהחלט לא בסדר גודל שמאפשר לי למכור בסיטונאות את המוצרים האלה - והייתי מת למכור אותם בסיטונאות, ובהרבה פחות כסף!
למעשה יש עוד בעיה או שתיים בתמחור של החברה, וצריך להודות שלא רק שהיא מודעת למצב שאני נמצא בו ביחס למפיצים אחרים, אלא שהיא גם מנסה לסייע לי בצורה פעילה להתמודד עם זה.
ראשית, ובעקבות שיחות אתי, היא החליטה לקבוע סף מינימום שמתחתיו אסור למכור את המוצרים שלה. סף המינימום הזה תקף כרגע רק לשלושה מוצרים, ואני מקווה שבהמשך הוא יחול על כל המוצרים.
שנית, יש כמה וכמה דילרים (ולצערי גם מפיץ או שניים) שמוכרים ציוד חדש מגרסאות קודמות במחירים נמוכים יותר, אבל מציגים אותו כציוד חדש מגרסה אחרונה. גם עם התופעה הזאת החברה התחילה להילחם, והיא מפעילה כמה סנקציות כואבות כלפי הנוגעים בדבר.
שלישית, אמנם יש לחברה "המלצות" למחירים, אבל מהשיחות בינינו היא מפנימה יותר את הפערים הגדולים בין השווקים השונים, ושהמלצה רווחית בשוק אחד, יכולה להיות הפסד גמור בשוק אחר. גם את הנושא הזה היא יושבת עכשיו לבדוק.

מכל מקום, מחירי המוצרים של THIVAN LABS ו-MAVIS באתר של Vivaldi Audio משקפים כרגע מצב שבו לקוח אחד מזמין מוצר אחד. כלומר, אם אני מוציא הזמנה לפריט אחד בלבד, המחיר באתר הוא המחיר התקף. אבל המציאות בשטח שונה, וגמישה יותר, והיא משתנה לפי היקף המכירות. לדוגמה, ההזמנה האחרונה הייתה, לפחות לפי סדר הגודל המקומי, בהיקף גדול מאוד, וזה בא לידי ביטוי בהנחה משמעותית שקיבלתי מהחברה - ושעברה כולה אל כל אחד ואחד מהלקוחות!

אני מקווה שהתמונה עכשיו ברורה יותר.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
מתברר שאין גבול לדגמים שהם מוצאים :
על פי התמונות שם , אני בטוח שיהיה בעיה בתמחור ולזכור כמה ביקשו מגבר מסויים ממשווק מסויים.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
נעלמו מזמן.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
נעלמו מזמן.
דייויד ומייקל זצ"לים, בילי חי ובועט, פוליס התפרקה (וחבל), חזרה להרף עין ונדמה שוב, ככל הידוע לי כל חבריה וכן סיימון וגרפונקל עדיין מתחזקים דופק. דרכו של עולם.
המוסיקה של כל הנ"ל זמינה בכל מדיה...
נראה לי אתה מתגעגע בעיקר לעלומיך! - הכל טוב, בלי שמץ של ציניות, אנחנו אמפתים!

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
גם אני מתגעגע לעלומיי. אבל בעיקר להורי שכבר אינם איתי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור