תמונה מגורענת באבחנה גבוהה (HD)

maoz3000

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,
יש לי טלויזת BenQ SH3731 FHD. נכון להיום, אני משתמש ב-HD רק דרך ה-PS3, שזה כולל גם סרטי Blue-Ray. הבעיה היא שיש סרטים שאני רואה טוב, ויש סרטים שהתמונה שלהם מגורענת ולא נעימה (כלומר יש רעש בתמונה). אני לא יודע באילו סרטים זה קורה, אך לדעתי זה קורה רק בסרטים ברזולוצית 1080P. מישהו יודע איך להפחית את הרעש או לחילופין, בכדי לצמצם את העיה, איך אני יכול לוודא את הרזולוציה בעת הקרנת סרט?
תודה וחג שמח :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חג שמח,
הרזולוציה אינה קשורה לבעיית גרעיניות.
גרעיניות, לפעמים מופיעה גם בסרט בלוריי מקורי, זה תלוי באיכות ההפקה הדיגיטלית או המרה שנעשה במקור.
בכל קובץ אחר שאינו מקורי, גרעיניות יכולה לנבוע כתוצאה מהמרה או כיווץ לא איכותי שנעשו בהמרה מהקובץ המקורי.
אי אפשר לדעת מה האיכות הטכנית של הקובץ לפני שאתה מנגן אותו (אלא אם ה- Bitrate מצויין במקרה בשם הקובץ או בפרטים).

maoz3000

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ראשית, תודה על התגובה. השאלה היא אם ניתן לדעת מה איכות הקובץ בזמן שאני מנגן אותו. כלומר אם אמור להיות איזשהו כפתור בשלט של הטלויזיה שאני לוחץ עליו ואז תיהיה רשומה לי הרזולוציה המוצגת, או משהו כזה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
צריכה להיות אפשרות של info ב- PS3

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור