תמונה אחת = 1000 מילים

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
cth-8550_low_03.jpg

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
(shocked)
וואו. אתה מתחיל לייבא??
חתיכת ציוד.
בהצלחה! (ורד)

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
וואווו!!!

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
(Y)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
טוב אם לא באלף מילים...

לפחות בכמה מילים? :)

ברכות.
(ורד)

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
DarTZeel

בדרך לארץ המגבר המשולב CTH-8550 , מגבר ההספק יגיע בעוד כחודש וחצי והקדם מגבר אחר כך.

ההחלטה להתחיל עם ייבוא DarTZeel לקחה לי כשנתיים.

והבהרה:

לא מדובר בייבוא ביוזמת ועקב הזמנה מראש של לקוח, "שעל הדרך" מיובא גם אקסמפלר להדגמה "בלית ברירה" או/ ו כדי לקבל מחיר טוב יותר.
אני מייבא את Dartzeel מכיון שלטעמי המוצרים נשמעים מדהים, ועד כמה שזה ישמע מצחיק, במיוחד כשמדובר ב - CTH-8550 , מהוים ערך בלתי רגיל לכסף.

פרטים והסברים (מעניינים מאוד, לדעתי) לאחר ההגעה של המכשיר הראשון.

cth-8550_low_05.jpg

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
עבודה מרשימה ביותר

על אילו מחירים מדובר? {שנדע אם אפשר בכלל לפנטז :O}

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לפנטז

לפנטז תמיד אפשר.

המחיר לא סופי ותלוי בשער המטבע השוויצרי.

מחיר חו"ל הוא כ - 20,000 $, כנראה קצת פחות מכך באירופה.

לרגל התחלת הייבוא יינתנו מחירים מיוחדים מאוד + צ'ופרים לקונים הראשונים (למשל - כניסת פונו בערך של 800 יורו ללא תשלום)..

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
שוויץ

חוש הומור שוויצרי.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בהצלחה.

שאפו על התעוזה לייבא ציוד ברמה/ עלות כזו מבלי שהוזמן מראש...

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
קצת מאכזב לראות מדידות של מגבר במחיר כזה.
http://stereophile.com/integratedamps/dartzeel_cth-8550_integrated_amplifier/index4.html

Iwas floored by the CTH-8550's quality, performance, and convenience. It is a dream component. Unfortunately, dreaming is about as close as this humble scribe can come to owning one.

יכול להיות.......
אבל שורה תחתונה איך הסאונד.......?
לכתוב שהמגבר "הפיל,הביס אותי...."זה לא עינין
של מה בכך או מובן מאליו......

באהבה ובהצלחה....

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
קצת מאכזב לראות מדידות של מגבר במחיר כזה.
http://stereophile.com/integratedamps/dartzeel_cth-8550_integrated_amplifier/index4.html

:מה??????????:
זה בהחלט נדיר,
יחד עם זאת, נראה כי ווס פיליפס כן אהב את המגבר, אם כי גם פירט כי הוא לא שווה את הכסף

All of the metalwork and custom componentry, not to mention that hand-hewn Swiss precision, undoubtedly does cost a lot, but the question of value rests not on whether a price is fair, but whether it's right. Much as I admired, even loved the CTH-8550, my inability to forget its price indicates that it isn't the right price for me.​

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
Iwas floored by the CTH-8550's quality, performance, and convenience. It is a dream component. Unfortunately, dreaming is about as close as this humble scribe can come to owning one.

יכול להיות.......
אבל שורה תחתונה איך הסאונד.......?
לכתוב שהמגבר "הפיל,הביס אותי...."זה לא עינין
של מה בכך או מובן מאליו......

באהבה ובהצלחה....

אם כבר מצטטים, אז עד הסוף...
Except for those extremely minor changes in sonic perspective, the Boulder 865 and the darTZeel CTH-8550 were functionally equivalent.

מגבר בולדר ב - 8000 $ פחות נשמע לאוזני המבקר אותו הדבר עם יתרונות לבולדר בתחום הבאס ולשוויצרי בתחום המיד.

(8000 $ זה הרבה כסף)

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
סטראופייל

מכובדי,

אם הייתם שומעים את המוצרים המדהימים של DarTZeel באוזניכם, או שומעים מאנשים רציניים בתעשייה מה הם חושבים, לא הייתם טורחים לפשפש בנבכי סטריאופייל אחרי תירוצים "למה המגבר הזה לא טוב מספיק בשבילינו".

רוזי: כל עוד אתה לא יודע מה טיב היחסים בין הכתב והיצרן, אני מציע לך לא לקחת את דבריו כדברי אלוהים חיים. לא מה שנכתב על BOULDER ולא מה שנכתב על DarTZeel.

אגב, למי שבאמת חושב שניתן להשיג את האיכות של DarTZeel במחיר נמוך יותר, אני מציע שיגש ליבואן שיהיה מוכן לייבא לו מוצר כזה "על עיוור" במחיר טוב, בלי לשמוע ובגלל ש"כתוב בסטריאופייל". ואז סוף סוף תהיה לנו עוד נציגות בארץ.

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
איל פור,
אם כ"כ "מדהימים"- מדוע התלבטת שנתיים :מבולבל:

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
במחיר של 20 אלף דולרים, זה בהחלט דורש התלבטות לייבא, גם אם מדובר במוצר מדהים.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
כי

איל פור,
אם כ"כ "מדהימים"- מדוע התלבטת שנתיים :מבולבל:

כי לא חיפפתי ובדקתי גם מוצרים אחרים.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מכובדי,

אם הייתם שומעים את המוצרים המדהימים של DarTZeel באוזניכם, או שומעים מאנשים רציניים בתעשייה מה הם חושבים, לא הייתם טורחים לפשפש בנבכי סטריאופייל אחרי תירוצים "למה המגבר הזה לא טוב מספיק בשבילינו".

רוזי: כל עוד אתה לא יודע מה טיב היחסים בין הכתב והיצרן, אני מציע לך לא לקחת את דבריו כדברי אלוהים חיים. לא מה שנכתב על BOULDER ולא מה שנכתב על DarTZeel.

אגב, למי שבאמת חושב שניתן להשיג את האיכות של DarTZeel במחיר נמוך יותר, אני מציע שיגש ליבואן שיהיה מוכן לייבא לו מוצר כזה "על עיוור" במחיר טוב, בלי לשמוע ובגלל ש"כתוב בסטריאופייל". ואז סוף סוף תהיה לנו עוד נציגות בארץ.

איל,
לא רמזתי שהמגבר הזה אינו טוב, אני בטוח שהוא מצוין.
העליתי שאלה לגבי המדידות, וקיבלתי תשובה עם ציטוטים מהכתבה, והחזרתי ציטוט.
כמו שאמרתי אני משוכנע שהמגבר מצוין, אבל מכייוון שאני חסיד תורת הייחסות, אז תהיתי גם לגבי ההשוואה מול מגבר זול בהרבה שהייתה בכתבה.
לגבי היחסים בין הכתב והיצרן, אני לא מהאו"ם, ואני בטח לא היייתי נותן למי שלא מחבב אותי לעשות סקירה למוצר שלי.
ד"א, קראתי די הרבה בעבר על המוצרים של החברה הזאת (לא בהכרח של מומחים, אלא יותר של כאילו שרכשו את המוצרים שלה), והדיעות ברובם מאוד אוהדות, אולם לא ברמה שביעות רצון שהייתי מצפה ממוצר ברמת המחיר שלהם (ואני משווה את זה לתגובות של משתמשים על מוצרים יקרים אחרים).
יכל להיות שהמחיר הגבוה, מביא לציפיות גבוהות מידי.
עם כל הכבוד לפורום הזה, אני לא חושב שקהל היעד נמצא פה, ואם הוא פה - הוא יודע טוב מאוד מה הוא מחפש, ושאלות ותהיות של חובבים אחרים לא יעשו את ההבדל בהחלטה שלו.

בכל אופן, המגבר כנראה מדהים, נראה טוב, ומי שהפרוטה בכיסו כנראה ויהנה.

שיהיה לך המון בהצלחה(Y)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור