תוכנה שמשדרגת את המחשב הנייד להיות גם ראוטר אלחוטי

Pilot29

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
התקנתי תוכנה על המחשב הנייד שלי, windows עם מעבד Centrino Duo, ועכשיו המחשב הנייד הוא גם ראוטור אלחוטי WiFi.

כלומר, אם תגיעו אלי הביתה (רק אם תהיו נחמדים!), לא תוכלו לגלוש ברשת הרגילה שלי, כי היא נעולה בקוד. את הקוד אינני נותן לאף אחד, כי אינני מעוניין שיכנסו לרשת הפנימית שלי.

על אף זאת, תוכלו לגלוש, כי תוכלו להכנס, ללא קוד ובחינם, לאינטרנט בלבד (ובשום אופן התוכנה לא תאפשר לכם להכנס למחשב שלי או לרשת שלי), וזאת דרך הרשת החדשה שמייצר המחשב הנייד שלי, שנקראת Bzeek.

כמובן, שכשתהיו על יד כל מחשב נייד עם תוכנה זו, בכל מקום בעולם, תוכלו לגלוש בחינם עם הלפטופ שלכם וגם עם כל מכשיר נתמך WiFi כמו אייפון ואחרים.

התוכנה נמצאת ב- www.bzeek.com ואשמח לשמוע על החוויות שלכם.

אצלי התוכנה עובדת מצויין.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
רגע - אני לא מבין
אין לך ראוטר אלחוטי שכבר עושה את העבודה הזו?
מה אני מפספס כאן?

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
לפי מה שהבנתי, הראוטר נעול בקוד (WEP), ואם אתה רוצה להיכנס לרשת אתה חסום - אבל דרך המחשב אפשר להיכנס לאינטרנט בלי קוד, אבל לא לרשת הביתית...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
בכל ראוטר יש אפשרות להגדיר את יכולת לגלישה דרכו
כאשר אתה פותח את הראוטר לגלישה אתה ממש לא פותח את המחשב שלך - בכל אופן לא יותר ממה שהוא פתוח כאשר גולשים באינטרנט.

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
אולי כל המטרה זה ליצור תת-רשת שונה בשביל לא להיתקע עם סיסמאות.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
לדעתי היתרון הוא מחשב שמחובר למודם אינטנט (רגיל ללא WIFI) ובעזרת כרטיס WIFI יכול להיות נקודת גישה לרשת
אבל בעלות של ראוטר אלחוטי היום אני לא הייתי נכנס לזה ורוכש ראוטר אלחוטי (בכ 200 ש"ח)

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אבל התוכנה עובדת רק עם כרטיס רשת אחד, של אינטל אני חושב, האחרים צריכים לחכות אם רוצים להשתמש בתוכנה. היה נחמד אם הם היו מציינים זאת באתר הבית שלהם.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היכן זה מצויין?

Pilot29

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
באתר www.bzeek.com בחלק של ה- FAQ רשום שכרגע התוגנה תומכת בכרטיס רשת 3945 ובעתיד הקרוב התוכנה תתמוך גם ב0 4965.

האם יש למישהו נסיון עם התוכנה, כיוון שאצלי היא עובדת מצויין.

Pilot29

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לדעתי היתרון הוא מחשב שמחובר למודם אינטנט (רגיל ללא WIFI) ובעזרת כרטיס WIFI יכול להיות נקודת גישה לרשת
אבל בעלות של ראוטר אלחוטי היום אני לא הייתי נכנס לזה ורוכש ראוטר אלחוטי (בכ 200 ש"ח)

הורדתי את התוכנה המעודכנת מ- bzeek.com וכעת המחשב הנייד יכול להתחבר לאינטרנט בכל דרך, ובכל זאת הוא הופך להיות ראוטר אלחוטי. לדעתי הרעיון הוא לא רק החסכון בעלות רכישת ראוטר, אלא האפשרות ליצירת רשת אלחוטית ענקית, כך שאתה תוכל לגלוש גם אצלי בבית או במשרד, צאפילו אם המחשב הנייד שלי מחובר ב- LAN. כל זאת ללא קונפיגורציה או קודים, מה שמאפשר חיבור בקלות גם של אייפון וכו'.

רשום באתר שהתוכנה מכילה פיירוול, כך שהיא בטוחה יותר מאשר התחברות סתמית לראוטר פתוח. מה דעתכם?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
כל מחשב עם XP ניתן להגדרה לעשות זאת.
אבל עדיין רואטר אלחוטי יעשה עובדה טובה יותר נושא העברת נתונים (המחשב צריך לבצע את העבודה עם ה CPU שלו)
וגם בנושא האבטחה שבו בראוטר אלחוטי לא נכנסים בכלל למחשב ורואטר מכיל כבר FIREWALL (שוב בראוטר ללא צורך ב CPU של המחשב).

משה מאיר

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מידע

התקנתי גם את התוכנה והאנטי וירוס קפץ לי ודילגתי עליו ואח"כ לא הצלחתי למחוק אותה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור