שרשורים "פאשיסטיים" וקללות

מצב
הנושא נעול.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בדיוק, והכי אבסורדי, זה שאנחנו, עם ישראל, מרגישים שזה לא פוליטיקלי קורקט להתרעם על הצהרות אויבינו,
וטומנים ראשנו בחול מול אויבים מחוץ, ומבית כאחד.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,416
נקודות
113
למקרה ואתה לא הבנת , אזי אני אנסה להסביר לך עובדה פשוטה , ארדואן הכריז שהוא הולך למחוק את הPKK . אחרי שהם מחקו את הארמנים בא נשיא תורכי ומעיז היום להכריז זאת בראש גלי , ואף אחד לא אמר מילה . אתה יודע למה ?
משתי סיבות עקריות :
העולם אנטישמי
2 - הם מפחדים להיות אנטישמיים כי זה לא פולטיקלי קורקט 70 שנה אחרי השואה , אז הם מתעלים את זה לשנאת ישראל . והלגיטימציה לכך היא העיתונות שלנו והשמאל שמשרת את האינטרסים שלהם ומקבל מימון ממדינות אירופיות .
ולכן אתה לא יכול להתעלם מכך , ולהטמין את הראש בחול ולטעון שאין במעשים כאלו בגידה . זו בגידה פאר אקסלנס וכול מה שהם ינסו להששתיק את כול אלו שטוענים את זה , זה לא יעזור להם , זה עדיין מעשה בגידה

בגידה. שאלה מה אתה מגדיר כאות ייחוס, כן?
אם חברי כנסת מבקרים במדינת אויב (סוריה, לוב), וזה לא נחשב כבגידה והם עוד מקבליים משכורת?

ניתאי סה"כ אומר כי צריך להתייחס לערבים כשווים בישראל. זה גם מה שכל העולם המערבי רוצה מישראל.

ואני חושב שברגע זה יזרקו אותנו לפולין, גרמניה.. כמו שגב' הלן תומס אמרה.. ולא סתם היא הזכירה את המדינות אלה - כי שם שרפו יהודים.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
"אני חושב שברגע זה יזרקו אותנו לפולין, גרמניה.. כמו שגב' הלן תומס אמרה.. ולא סתם היא הזכירה את המדינות אלה - כי שם שרפו יהודים. "
בדיוק, וכמו שאתה רואה, אצל האמריקאים, היא עפה בטיל, מידית, בלי שום משחקים, למרות הותק, למרות ההסטוריה, פיניטו, קפוט.

והנה אנחנו פה יושבים ומשחקים אותה קדושים מהאפיפיור, ולא עושים דבר,
כשאויבים מבית יושבים בקרבנו ועושים ואומרים גרוע בהרבה.

ניתאי סה"כ אומר כי צריך להתייחס לערבים כשווים בישראל. זה גם מה שכל העולם המערבי רוצה מישראל.
ומר ניתאי, "סה"כ" אמר הרבה יותר מזה מיכאל, בוא לא נייפה את דבריו.

לגבי מה רוב העולם המערבי רוצה, גדול ולא רלוונטי לדיון הזה בכל מקרה.

איך בחרת להתייחס לכל זה מבלי לנגוע בלב העניין, ולגנותו, זה מה שמטריד אותי.
שים לב לנושא השרשור: "שרשורים "פאשיסטיים" וקללות.

אדם יושב פה, בינינו, מכנה יהודים כנאצים ופשיסטים, וזה עובר אצלך.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
טוב חברים, אני מניח שכולם הבינו את הפרנציפ, אבקש לא לדון בנושא הזה כאן, לא חסרים נושאים אחרים.
לפני שגם זה מתלהט.

תודה.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור