שמיעת קול מכרטיס מסך ATI 4670

natan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
חיברתי כרטיס מסך של ATI4670 של gigabyte עם יציאת HDMI , למערכת הפעלה XP עם מדיה-סנטר SP3 .חיברתי את הכרטיס ישירות למסך הטלויזיה פנסוניק PV80 "50 עם כניסת HDMI אך אני לא שומע שום SOUND.
בדקתי דרך מנהל התקנים שהדרייבר מותקן, ניסתי לבדוק דרך הביוס של לוח האם האם יש הגדרה לברירת המחדל של כרטיס הקול לא מצאתי הגדרה כזאת, קבעתי דרך צלילים והתקני שמע כברירת מחדל את הכרטיס, דרך כרטיסיית צלילים - אירועי תוכנית - בחירת צליל - וניגון הקובץ נראה כפועל אך לא נשמע דרך הרמקולים של הטלויזיה.
ניסתי גם לעדכן קודקים שונים ונגנים שונים אך ללא הצלחה.
מה עוד ניתן לבדוק? האם מכניסת HDMI בטלויזיה לא ניתן לשמוע קול? (ניסיתי גם כניסות נוספות).

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
צריך לבדוק אם מחובר לכרטיס המסך כבל המגשר בין הכרטיס לכרטיס הקול. כל זה זה עניין פנימי של חומרה - מאיפה קנית את המחשב? עדיין יש לך אחריות?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה אומר שמותקן דרייבר AUDIO HD ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בכרטיס הזה יש רכיב אודיו פנימי, אין צורך במגשר.
בלוח הבקרה, הגדרות אודיו, האם ברשימת התקני קול מופיע ATI HD AUDIO ?

natan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
הנה קובץ תמונה מצורפת

תמונות מצורפות

• driver.jpg
    driver.jpg
    KB 25.8 · צפיות: 482

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נראה שמוגדר בסדר, מה ניסית לנגן?

natan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
ניסיתי לנגן למעשה הכל קבצי: MP3 AVI WAV דרך נגן WMP11 ומדיה סנטר ,
וכן בדקתי את הצלילים דרך מערכת ההפעלה ממאפיני שמע - צלילים - בחירת צליל - וניגון.
תמונה מצורפת:

תמונות מצורפות

• driver2.jpg
    driver2.jpg
    KB 21.7 · צפיות: 321

natan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
הופיע לי הקול בסופו של דבר ואח"כ כנראה שיש מגע לא טוב מהכבל HDMI בחיבור עם כרטיס המסך את הכבל קניתי מאייבורי 35ש"ח אני שוקל להחליף אותו.
איזה כבל מומלץ סדר גודל סביר של מחיר הבנתי שאין משמעות לפי הפורום כיוון שהכבל מעביר בסה"כ data בביטים של 0 או 1 כך שבמקרה של הפרעות על הקו יכול להיווצר מצב שאני אאבד פיקסלים במסך ואפשר לגלות מיידית את תקינות הכבל.
כמו כן מה המשמעות של הפרסומים על כבלים שיכולים להעביר HDMI1.3B עם קצב העברת נתונים גבוהה יותר?
האם רואים הבדל כלשהו מבחינת תצוגה בסרטים של BD?
בקיצור אני רוצה לרכוש כבל HDMI במחיר שפוי שיתן לי תצוגה טובה ו sound טוב.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כבלים של פיליפס נותנים תמורה מעולה למחיר.
גם כבלים של AR.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור