שמונה פטיפונים וינטאג' מומלצים

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רשימה של שמונה פטיפונים וינטאג'. לי היו שניים מהרשימה - MICHELL FOCUS 1 ו- LINN AXIS שמאוד אהבתי, לכן הרשימה נראית לי טובה. הייתי מוסיף את הטורנס 160.

מי שרוצה להיכנס לתחום הפטיפונים מבלי להוציא הון, יכול לשאוב רעיונות מהרשימה.

http://thevinylfactory.com/features...what-to-look-out-for-when-buying-second-hand/

אריה

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
למחבר הרשימה הנ"ל יש חוש הומור לא רע. ואם אין לו הומור, זה עצוב לחשוב שהרשימה הזו עלולה להיתפס כמשהו רציני ומוסמך על ידי רוכשים פוטנציאליים.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
למחבר הרשימה הנ"ל יש חוש הומור לא רע. ואם אין לו הומור, זה עצוב לחשוב שהרשימה הזו עלולה להיתפס כמשהו רציני ומוסמך על ידי רוכשים פוטנציאליים.

אני חושב שהרשימה טובה, למה אתה חושב שלא?

אריה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
היי eldo.
תוכל להסביר למה הכוונה לאנשים שלא מבינים (AKA ME)?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
ממה שאני שומע שנחשבים,
הם:lenco,thorens, Garrard,linn

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
האיש הרכיב רשימה מקרית של דגמים שחלקם היו דגמי כניסה בסיסיים וזולים, אחרים נדירים (אפילו מאד) וברור לגמרי שיש לו הטיה לכיוון הבריטי. לקרוא לזה "ה-8 הטובים ביותר"? יומרה חסרת כיסוי. לא נראה לי שהכותב התבדח, והתכוונתי שאנשים עלולים לקחת ברצינות את דבריו ולחפש דווקא את הדגמים האלה, ותוך כך לפספס אפשרויות לרכוש דגמים עדיפים בהרבה. מאמרים כאלה מטעים.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אריה לא יודע מה עומד מאחורי מפרסם הפוסט.
אך אל תתן לפרסום הזה להטעות אותך ואחרים.
גם אם תשקיע ממון דבר שאין בכוונתך מעצם הפרסום,לא תגיע לתוצאה סבירה.
ואלה ממש לא שמונה הטובים(מהעבר).

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לא ברור לי מה בדיוק יכול להטעות בבחירת פטיפון יד 2 כדוגמת הרגה פלנאר 3 ב כ- 500 ש"ח או לין אקסיס בכ- 1,200 ש"ח?

אריה

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
מה שמטעה זה שהוא מגדיר את הדגמים עליהם כתב כ"טובים ביותר". מעבר לזה, המחירים המצוינים שם נכונים אולי לבריטניה - בישראל כל אחד מהם יעלה הרבה יותר, במידה שהוא ניתן להשגה פה - וממעקב ארוך שנים (גם) אחר שוק ההיי-פיי הבריטי, אני חושד שגם בבריטניה המחירים שהוא כתב הם אופטימיים משהו...

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אם הוא "הפחית" את המחירים אז יש בעיה איתו כעיתונאי. יש לכך התייחסות גם בתגובות לכתבה. לא בדקתי ב אי ביי. אני כן הייתי ממליץ על פטיפון כמו לין אקסיס עם זרוע לין בייסיק שיעלה 1200 שח ועוד כ- 500 שח משלוח לארץ. זו לדעתי דוגמה לפטיפון טוב במחיר מנצח.

אריה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אריה, מוזר לי שאם הוא ציין מחיר שוק נמוך אז יש לך בעיה איתו כעיתונאי, אבל בכך שרשימת 8 הטובים ביותר היא ממש לא 8 הטובים ביותר ובכך הוא מטעה יותר, אתה לא רואה בעיה עיתונאית.

יש לי בעיה עם עיתוניים שמגדרים את הטובים ביותר ללא בדיקה רצינית - אני חושב שלמילה הכתובה יש משמעות ואם אני כותב משהו אני צריך לעמוד מאחורי זה ולא לזרוק כתבה כי צריך להשלים מקום במגזין. אחרי הכל יש אנשים שמיחסים למה כותבים ברצינות וזה יכול להשפיע.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כרמי, זו רשימת הטובים ביותר ביחס למחיר. זה לא שהוא מתייחס לטוב ביותר בהיבט האבסולוטי. אני אאתגר אותך עם שניים מהדגמים שאני מכיר היטב לפי המחיר שמופיע ברשימה:
אתה מכיר פטיפון שעולה כ 800 שח והוא טוב יותר מה michell focus one ?
אתה מכיר פטיפון טוב יותר מה linn axis במחיר של 1,200 שח?

אריה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אריה בכנות - אתה באמת חושב שזו רשימת 8 הטובים ביותר?
בכנות

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יחסית למחירם כן. בלי להכנס לדגמים, אם מישהו בארץ רוצה לרכוש פטיפון חדש ברמת כניסה, יש ברשימה כמה דגמים טובים בהרבה שמחירם נמוך מ 2500 שח.

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור