נגן Blu-ray שלום,רציתי לדעת איך עובד כל נושא הבלו ריי

mastermeir

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אם אני קונה צורב בלו ריי ואני צורב סרט בלו ריי עם כתוביות זה יציג לי בנגן בלוריי רגיל את הסרטים שצרבתי? כלומר יש בעיות שאני אמור לדעת עליהם (זה תומך בכתוביות בעברית למשל?) או שזה פשוט כמו נגן דיוידי? והאם זה קורא סרטי דיוידי בצורה טובה כמו דיוידי טוב? מה כדאי לדעת?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה נגן שקורא סקטי DVD כמו נגן DVD רגיל.
סרט בלוריי מקורי מגיע עם תפריטים וכתוביות משלו, אולי אתה מתכוון לסרטי MKV עם קובץ כתוביות נפרד? אם כן, אז זה הניגון של זה תלוי בתמיכה של נגן הבלוריי בו תנגן את זה.

mastermeir

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה על התגובה.וכן,אני מתכוון ל mkv,אם אני הולך לקנות אז איך אני ידע שזה תומך בקריאה שלו?מה נבדוק שרשום? כי חשוב לי אם אני צורב את הסרטים האלה אז שהוא יקרא אותם ביחד עם הכתוביות (אני יקרא להם באותו שם כמו בדיווידי ואז זה קורא אותם כי ככה זה עובד לי בדיוידי)

mastermeir

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
http://www.ebay.com/itm/Panasonic-D..._Recorders&hash=item46030a8297#ht_5006wt_1037

זה למשל יקרא כתוביות בעברית וסרטים mkv ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
על פי מה שידוע לי, רק חלק מהדגמים של LG, סמסונג ואולי פיוניר תומכים בקריאת כתוביות בעברית.

mastermeir

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה על התשובה,ומשהו אחרון סליחה ששיגעתי אותך,אתה יכול להביא לי משהו ספציפי או כמה דגמים ספציפיים שקוראים mkv וגם srt ו subs? אפילו משהו שיש לך שקורא את זה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור