שלום, מצלמה למאפרת מקצועית

אושר

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אני מאפרת במקצועי ואני רוצה לקנות מצלמה שתפיק את המירב .. מה שחשוב לי זה החדות ושהתמונה תהיה מוארת .... אני לא כול כך מבינה במצלמות ... התלבטתי בין קנון 600d או 700d
או 760d
עוד שאלה אני בכלל צריכה תוספת של עדשה
אשמח לעזרה ☺️

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ברוכה הבאה לפורום.
מצלמות אלו הן מצלמות DSLR ובמצלמות אלו חייבים עדשה - היות והן מגיעות עם גווף ועדשה.
אלו לא מצלמות קלות עם עדשה הן גם לא קטנות - אלו מצלמות מוצלחות, אבל לדעתי הן לא הפתרון המוצלח לצורך שלך.

הייתי בודק מצלמות כמו פוג'י X-M1 או X-A2 שהן בעלות חיישן בגדול זהה לזה שיש בקנון, אבל נחשב מוצלח יותר בעיקר בהצגת גוון אור והן בצילום בתאורה לא אופטימלית (קנון פחות מוצלחת בתחום הזה - למרות שהיא לא רעה בכלל). וגם עדשת הקיט הרגילה 16-50 של פוג'י נחשבת טובה מול עדשות הקיט האחרות.

אפשרות אחרת אם את רוצה DSLR הייתי הולך עם ניקון D3300 עם עדשה 17-50 F2.8 מבית טמרון או סיגמא עבור ניקון - ניקון טובה יותר מקנון ביכולת צילום בתאורה פחות אופטמלית במצלמות בטווח מחיר זה.

איזה כיוון נראה לך?
או שיש לך עוד שאלות

אושר

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי תודה רבה .. קצת הסתבכתי ☺️
הקנון עם עדשה לא טובה 700d??? מה בדיוק אני צריכה לחפש ?? מה הכי טוב ?? חשוב לי גם שהשמרים ההברקות לא יעלמו בתמונה ( הוספתי תמונה לדוגמא) כמובן חדות ואור ....
* עוד שאלה קטנה : איזה אור הכי מומלץ לשים מול הלקוחה כדי לקבל תמונה יפה ( אם יש לך שם מסויים של מנורה )
תודה רבה על העזרה ☺️

תמונות מצורפות

• image.jpeg
    image.jpeg
    KB 132.7 · צפיות: 557

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא מה מבין מה זה "שהשמרים ההברקות לא יעלמו בתמונה"
כמו כן אני לא מבין למה את נעולה רק על מצלמות של קנון ? מה רע המלצות שסיפקתי?

עדשה זו נקודה מאוד חשובה לאיכות התמונה - לחדות, לכמות האור בתמונה וכן לעוד נקודות נוספות
תאורה זה נקודה מאוד מורכבת - אבל קודם נראה איזה מצלמה מתאימה לך ואז נעבור לנושא האור

אושר

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אוקיי חשבתי על ניקון 3300d ... ניסיתי לחפש חבילה מדוייקת עם העדשה שאמרת וזה מביא לי עדשות אחרות , עדשה 18-55
אהה ואשמח לדעת איזה תאורה כדאי לשים מול הלקוח ??

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא, לא, את צריכה לרכוש גוף מצלמה (ללא עדשה) ועדשה בנפרד - אין חבילה שכוללת את המצלמה עם העדשה
מה בקשר לפוג'י את ממש לא מתיחסת עליה - היא לר מתאימה לך? מה התגובה שלך על הקישורים לתמונות.
דרך אגב זו תמונה זהה עם הניקון D3300
https://www.imaging-resource.com/PRODS/nikon-d3300/FULLRES/D3300INBI00800.HTM

בקשר לתאורה, כדי לקבל תאורה טובה לפנים - זה נקודה לא פשוטה, בדרך כלל צלמים משתמשים במספר מקורות אור ורפלקטורים למונה צל והדגיש עומק ולהשיג גוון אור נדרש.

אני יכול להגיד שתאורה רכה, או גדולה תתקבל בברכה - כלומר תאורה חזקה וממוקדת (כמו לד או פנס עם עלומה צרה) יוצר צלילם ומדגיש קמטים ופגמים באור.

תאורה נאון או נורת PL יוצרת תאורה רכה יותר, אבל יוצרת גוון אור לא יפה - גווני כחול שמזוהים עם גוף מת (כדי לבדוק אולי נאון בגוון צהוב)

מצב שני תאורה על משטח לבן שמחזיר את האור לפנים (רפלקטור) יוצר תאורה רכה יותר - אבל צריך לדעת למקם את האור ורפלקטור. אני ממליץ לעשות ניסוי בבית מול מתנדב/ת - ללא מצלמה לראות איך זה נראה לך, איפה יש צל ואיפה האור תקין ואיזה גוון את מקבלת. קצת ניסוי יעזור לך להבין את התנהגות האור.

ydd

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
כרמי אתה צריך ללמוד איפור:מנצח:
היא התכוונה לאבקת "שימר" ולהברקה בפנים היא צרפה לך תמונה שהדגימה עור מבריק....

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
למדתי כעת משהו חדש - זה יהיה מעניין לראות באמת התנהגות תאורה על איפור כזה (אין ידע על כך)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור