שלום!! התלבטות בין 3 נגנים! A3, Ipod Touch2, Archos 605

נתי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום!
אני כותב את ההודעה הזאת בשביל אחותי.
העניין הוא כזה.
היא טסה לפולין בעוד כ3 שבועות, כל הגעה ממקום למקום אורכת בממוצע 4-5 שעות..
היא רוצה לעביר את הזמן בעיקר ע"י צפיה בסרטים.
ההתבלטות שלי הייתה בין A3 לArchos 605 ועדיפות על האיפוד בעיקר בגלל גודל המסך ופונקציות (או שאני טועה?)
והעדפה את 605 על פני A3 נבעה בעיקר בגלל התמיכה בעברית של 605, ובסיבה משנית כי יש לו וויפי..
למרות שההתלבטות הייתה כי A3 נראה שתומך כמעט בכל פורמט אפשרי ולעומת זאת וגם מול האיפוד ה605 תומך בפחות פורמטים בעיקר כדי להוזיל עלויות...
המראה ה'מגניב' של האיפוד מאד מושך אותה.. ואני יודע שהם אמינים... אבל אחרי הכל, המסך שלהם יותר קטן...
וההתלבטות עדיין קיימת בין שלושת הנגנים האלה ואין מה שיכריע את המאזניים, אז חשבתי ש... אתם תהיו ה'בוררים'..
ובכן?
מה אתם אומרים?
אגב חשוב גם הזמני פעולה של הנגן (בעיקר לווידיאו) ושמתי לב שלשלושתם יש +- את אותם זמן הפעלה...

תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה התכונות שחשובות לך בנגן?

נתי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אממ..
יש מס' תכונות שאני שם עליהם דגש, והם לא לפי הסדר כי פשוט כולם חשובים...

א. ממשק בעברית (ואני כרגע יודע על אחד כזה שזה ה605)
ב. נגן עם זמן סוללה גבוה כמה שיותר.
ג. מסך גדול וברור שיהיה באמת אפשר לראות איתו סרטים ולא להתאמץ.
ד. שינגן מספיק פורמטים (והכוונה לזה שאני לא יצתרך להתחיל להמיר כל סרט שאני שם על המחשב ולבדוק שהוא לפי איזשהו מקודד אחד ספציפי שהנגן עובד איתו)

ובגדול? קישוריות wifi, מסך מגע...
זהו בגדול
התקציב הוא בין 1000-1400 ואגב, לגבי זיכרון... זה פחות קריטי... כי גם 8 ג'יגה יספיקו...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=5631&perur=2&t=12&c=368
אמנם מסך קטן, אבל אפשר לראות אחלה, צרייך לראות כדי להאמין.

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=6403&perur=4
הכי מומלץ

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי את ה-D2 והמסך שלו דיי טוב לצפיה בסרטים. אישית ראיתי איתו 2 סרטים שלמים אחד בנסיעה(בחושך) השני בחדר במלון(בחושך מוחלט בלילה). לצפיה באור יום הוא בכלל לא מומלץ.(לא רואים כלום). הדרישות שלי היו כשקניתי אותו הם נגן עם איכות סאונד טובה עם אופציה לצפיה בסרטים(לא השימוש העיקרי) וגודל לא גדול.

מכוון שהמטרה העיקרית היא צפיה בסרטים הוא ממש לא מומלץ .
במקומה הייתי הולך על האיפוד. הארצ'וס הזה עבה ומכוער ובעיקר גדול, לא נוח להסתובב איתו.
האיפוד טאץ' הרבה יותר קומפקטי, מסך 3.5 אינץ' מספק בהחלט. אם אני ראיתי 2 סרטים על מסך 2.5 אינץ' מסך 3.5 יהיה מעולה. אלא אם כן יש בעיות ראיה ואז יהיה קשה לקרוא כתוביות בגודל הזה. אני מצליח ללא מאמץ לקרוא כתוביות ב-D2 שלי.

כל נגן אחר חוץ מהאיפוד לא יהיה לה נוח להסתובב איתו בגלל העובי והגודל..

המלצה שלי- IPOD TOUCH.

בהצלחה!

נתי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=5631&perur=2&t=12&c=368
אמנם מסך קטן, אבל אפשר לראות אחלה, צרייך לראות כדי להאמין.

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=6403&perur=4
הכי מומלץ

הצעתי לאחותי את הD2, אבל הוא קטן ובאמת חבל שזה יהרוס לה את העיניים, מה שכן אני מתכנן ככל הנראה לרכוש אותו לעצמי.. ובקשר לA3 כתבתי למעלה שזה היה אחד ההתלבטויות... אבל אין לו משחקים עד כמה שאני מבין, אין לו wifi, התפריט מסורבל והמקשים לא נוחים...

יש לי את ה-D2 והמסך שלו דיי טוב לצפיה בסרטים. אישית ראיתי איתו 2 סרטים שלמים אחד בנסיעה(בחושך) השני בחדר במלון(בחושך מוחלט בלילה). לצפיה באור יום הוא בכלל לא מומלץ.(לא רואים כלום). הדרישות שלי היו כשקניתי אותו הם נגן עם איכות סאונד טובה עם אופציה לצפיה בסרטים(לא השימוש העיקרי) וגודל לא גדול.

מכוון שהמטרה העיקרית היא צפיה בסרטים הוא ממש לא מומלץ .
במקומה הייתי הולך על האיפוד. הארצ'וס הזה עבה ומכוער ובעיקר גדול, לא נוח להסתובב איתו.
האיפוד טאץ' הרבה יותר קומפקטי, מסך 3.5 אינץ' מספק בהחלט. אם אני ראיתי 2 סרטים על מסך 2.5 אינץ' מסך 3.5 יהיה מעולה. אלא אם כן יש בעיות ראיה ואז יהיה קשה לקרוא כתוביות בגודל הזה. אני מצליח ללא מאמץ לקרוא כתוביות ב-D2 שלי.

כל נגן אחר חוץ מהאיפוד לא יהיה לה נוח להסתובב איתו בגלל העובי והגודל..

המלצה שלי- IPOD TOUCH.

בהצלחה!

על D2 כתבתי למעלה... אני באמת שומע עליו רק דברים טובים..

והאיפוד אחד הסיבות שאני לא רוצה לקנות את האי פוד זה בגלל שהוא מוציא עיניים...
בגלל שהוא כזה 'סקסי' ומגניב.. וזה משהו שפותח להרבה אנשים את העיניים את הפה והיצר שלהם לעשות כל מני דברים.... ובהנחה שאפשר לקבל מכשיר במחיר טיפה יותר גבוה, עם זיכרון יותר גדול, מסך יותר גדול, תפריט בעברית... אני חושב שהarchos יותר משתלם...
אבל עדיין אני רוצה להיות פה סגור ואני שמח לשמוע דעות חדשות...
אם אתם חושבים שאני טועה במשהו תגידו לי..

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני חושב שאתה טועה...

אישית הייתי קונה אותו דווקא בגלל שהוא סקסי ומגניב...נגן אחר עם מסך כל כך גדול אומנם יהיה טוב יותר לצפייה בסרטים אבל יהיו פעמים שאחותך כנראה תעדיף לא להיסחב איתו(אלא אם כן היא מסתובבת עם תיק כל הזמן).

לדעתי בשיקולים בקניית נגן צריך לקחת בחשבון את גודל הנגן...אחרת אפשר פשוט ללכת על DVD נייד עם מסך 7 אינץ' ואף יותר...

אם אין בעיה של גודל אולי עדיף לך לרכוש DVD נייד.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
איכסה IPOD TOUCH.
לא אהבתי נקודה.
לא שווה את הכסף בכלל בכלל בכלל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור