שימוש במחשב כממיר מקליט באיכות HD

smooky

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם,

אשמח לקבל תשובתכם לשאלה כיצד אני יכול לשתמש במחשב כמעין "ממיר מקליט", באיכות HD?

1. האם אני צריך רק כרטיס טלויזיה באיכות טובה, או גם כרטיס מסך התומך באיכות HD?
2. האם יש המלצה לדגם מסוים (איכותי) ומה אמור להיות המחיר?

[יש לי כרטיס pinnacle hybrid pro stick, מתחבר לכניסת ה- usb ואינו תומך HD, אני מאוכזב ממנו קשות, ההקלטות באיכות לא משהו ובנפח של בערך 1 ג'יגה לכל שעת הקלטה ; כשניסיתי לפחות לנצל את הכרטיס ע"מ להעביר סרטי וידאו למחשב קיבלתי את הסרטים באיכות גרועה ועם "רעש" וקפיצות....].

כיום אני רואה סרטי HD בעזרת מחשב נייד עם כרטיס מסך תומך. אני מעוניין למקם את אחד המחשבים הנייחים שיש לנו בבית ליד הטלויזיה (Samsung 46a650a), לחבר אליו את הממיר (HD) וממנו לטלויזיה, כך שאוכל הן להקליט את התוכניות שארצה, כולל ערוצי ה- HD, והן לראות סרטי HD ואת מה שהקלטתי.

תודה מראש ושנה טובה לכולם!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה צריך כרטיס טלויזיה עם כניסת HD, כרגע הם יקרים למדי, יש לדעתי דגם של "האפאג" בארץ, עם כניסת קומפוננט.

smooky

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אם אני רוכש כרטיס כזה (עכשיו או בעתיד) אני עדיין צריך גם כרטיס

מסך תומך HD ע"מ לראות איתו את הסרטים, או שאני רואה דרך כרטיס הטלויזיה?

ותודה רבה על התשובה מאתמול :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ניגון קבצי HD קשור כבר לכרטיס המסך ולא כרטיס טלויזיה.
אם יש לך מעבד מספיק חזק וכרטיס מסך "נורמלי" (לא חייב משהו יוצא דופן), תוכל לצפות ללא בעיה מיוחדת.

smooky

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לגבי כרטיס המסך: אני צריך אחד עם יציאה מתאימה (HDMI), נכון?

בהתכתבות קודמת כאן בפורום, לפני מס' חודשים, קיבלתי ממך המלצה לגבי 2-3 כרטיסים אבל בסוף קניתי נייד עם כרטיס מסך HD שפתר לי את כל הבעיות ...

השאלה היא: אתה יכול להמליץ לי, כיום, על כרטיס טוב, בהנחה שיש לי מחשב שולחני מלפני כשנה וחצי בערך (כשקניתי אותו הוא היה "הכי טוב" אבל אני מניח שהיום אני צריך כרטיס מסך "חזק" לחפות עליו, מדובר למיטב זכרוני על dual core 2 במהירות 2.4 עם לוח מצוין של asus ו- 2 ג'יגה זכרון).

ושוב - תודה רבה על התשובות :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור