שיטוף כרטיס טלויזה

• פותח הנושא yotam
  • פורסם בתאריך

yotam

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום יש לי מחשב שיש בו כרטיס טלויזה ומותקנת על המחשב VISTA עם מדיה סנטר.
רצתי לדעת עם יש אפשרות שהמחשב נייד שלי שגם עלב מותקן ויסתה עם מדיה סנטר ישדר את הודיו שמציג הכרטיס במחשב עם הכרטיס על גבי הרשת כמו שהXBOX 360 לוכח את המידע מהמחשב ומציג אותו .
תודה מראוש :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ב- LIVE זו בעיה, שידור שהקלטת והפכת לקובץ זה כבר קל יותר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יותם היקר, ללא קשר לשרשור, בלי לשפוט אותך, אנא לפני שאתה מפרסם פוסט, העתק אותו לוורד, הרץ תיקון שגיאות כתיב.
פשוט בלתי אפשרי לקרוא את זה, וחבל כי אפשר ככה לעזור לך בקלות, ותקבל יותר תגובות עניינות :)

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אני לא ממליץ על שיטוף של הכרטיס טלויזיה. אני חושב שהמים לא יעשו לו כל כך טוב, אם הכרטיס מלוכלך עדיף עם מברשת אבק...:)

yotam

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
יותם היקר, ללא קשר לשרשור, בלי לשפוט אותך, אנא לפני שאתה מפרסם פוסט, העתק אותו לוורד, הרץ תיקון שגיאות כתיב.
פשוט בלתי אפשרי לקרוא את זה, וחבל כי אפשר ככה לעזור לך בקלות, ותקבל יותר תגובות עניינות :)
בגלל שפרמטי את את המחשב אין לי בו OFFCE אני יתקין ואז יתקן .

אני לא ממליץ על שיטוף של הכרטיס טלויזיה. אני חושב שהמים לא יעשו לו כל כך טוב, אם הכרטיס מלוכלך עדיף עם מברשת אבק...:)
לא מדובר פה על שיטוף מהקונה לישטוף כמו שמנקים משהוא אני מדבר על שיטוף מהכונה לחלוק :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור