שידרוג רמקול

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
כן, אבל למה "בואי"?

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
טוב,רבותי היקרים!אני מצטער להודיעכם חגיגית!אך כול השירשור לא רלוונטי מראשיתו,כי בזה הרגע חזרתי עם E715!!!!......ואני מצטער אך כול חששותי והתלבטויותי ועיצותייכם (המקצועיות בעליל)נמוגו ונמסו למראה המקרר שעמד מולי....והריר שירד לי(ניסיתי לשחק אותה אדיש)כימעט הרטיב הרמקול,אז הם אצלי ובזה הרגע הם מוחבאים אצל הוריי,כי אשתי עוד לא עלתה על זה,ולהכניס אותם הבייתה, כמוהו להכניס אדם לבן ל"ברונקס"עם שלט "NNIGGERS"......YOU ,אז כרגע הם יוסתרו,עד שאצליח אולי לימכור את הV12 ,(או נקווה לפני)ועד (או)שהיא תגלה את המשיכה....בנתיים לא אוכל לאמר לכם איך הם נישמעים....:D:p(Y):)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
א) תתחדש
ב) יש גם כאן לוחות למכירה (בהצלחה)
ג) אשמח לקרוא איך החדשים נשמעים

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תתחדש ידידי, רק טוב!

אבל אין לך מקום לחבר'ה של ה12", אז איפה יהיה ל15" ? :O

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אולי אתה לא יכול לספר לנו איך הם נשמעים אבל אני יכול לספר בדיוק לך איך הם ישמעו.
כיוון שהפורום הזה אמור לפרגן לחבריו אני אאחל לך הרבה הרבה שעות האזנה מהנות עם הרמקול החדש. נראה לי שהבחירה הוכרעה טרם היתיעצת.

בכל אופן עשית בחירה פזיזה מידי, ולא נכונה לסלון ולמגבר שברשותך.

תתחדש ותהנה.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נמר ואופיר היקרים!לי ניראה שאתם אפילו קצת כועסים על הבחירה.....אך אני חושב שבכול מיקרה במחיר שקיבלתי אותו ("בפרטי" כי יש לי עוד רמקולים לימכור)לא הייתי משיג "דבר"כזה אים בכלל!ולא ניראה לי שאתם גם הייתם נוהגים אחרת!לדעתי (בנתיים)אפשר לשים קצת דברים בפרופורציה,כי הטכנולוגיה תמיד משתפרת,ולפחות בזמן שסידרה זו יצאה(לגודל הספציפי)יצאה פיוניר עם הכיווני מיקרופון,שבין היתר תפקידם היה להתמודד עם מיקרים כאלו.אם רמזת אולי שהמגבר קצת(הרבה )חלש בשבילהם אז קודם כול אולי אתה צודק!אך שנית הרמקולים הם 102DB כלומר מאוד נצילים בכול מצב,ושנית תמיד אוכל להוסיף פאוור לריסיוור שיוכל להתמודד איתם ביתר קלות(היה לי לא מזמן רוטל 2 ערוצים 200 וואט אך נימכר ברוב עוונותי)לגבי גלים עומדים למשל,נידמה לי שהיום כול כיוון מיקרופון מטפל בזה לידיעתי(לפחות פיוניר)אך התיבה של הרמקול הזה זה משהוא מדהים,לא יודע אים יצא לך לעמוד לידו ולהתרשם,ורמקול כזה מצידי יכול לא לנגן,אלא רק ליראות את היתפעלות האורחים הניכנסים הבייתה זה יהיה מצחיק....בכול מיקרה הכול בנתיים רק על הנייר,ומי יתן וניתבדה והחיוך שבנתיים קופא לי על הפרצוף יתרחב מאוד כאשר אוכל לחברם ולהיתרשם מהצליל שאני כלכך רוצה לישמוע,וכמובן אצלם ופרסם תמונות ברגע שזה יתאפשר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני יכול רק להגיד לך תתחדש ואני עוצר כאן תבין את הרמז

הערה: אני לא כועס ואני לא חושב שמשהוא כאן כועס (למה לנו - זה הסט-אפ שלך), אנחנו פשוט רצינו לעזור לך למצוא פתרון יותר טוב עבורך ואנחנו מרגישים שפספסנו כאן.

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מברוק, תתחדש ותהנה ! (Y)

אני לא חושב ש " הפורום אמור לפרגן לחבריו " .
הפורום אמור להיות פלטפורמה בה משתתפיו כותבים מה שבא להם כמו שהם עושים מה שבא להם.

אפשר לייעץ לך בכל הרצון הטוב - וזכותך לקבל או לדחות את העיצות.
" על הנייר " בלבד נראה לי שהעיצות שקיבלת היו טובות מאשר הבחירה שלך - אבל זה עניין שלך.

אגב, נושא ה "פירגון" הוא לפעמים "אי ביעוס לאחר רכישה" , אע"פ שאני מאמין בביעוס-יתר בתקופת הימים בהם עדיין ניתן להחזיר את הרמקול [ בטח כשהוא עוד סגור באריזה ].

שורה תחתונה :

"ורמקול כזה מצידי יכול לא לנגן,אלא רק ליראות את היתפעלות האורחים הניכנסים הבייתה" -
מראה הוא גם תכונה חשובה, אבל את הצליל הכי טוב היית משיג מזוג רמקולים מדפיים [ אבל הם מה זה קטנים לעומת הסרווין ! חבל"ז , לא מקרר ולא מיני בר, בקושי מיקרוגל שוכב על הצד ].

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עדי.

אני לא כועס חלילה. אני פשוט מאוכזב מעצמי שלא הצלחתי לגרום לך לעשות בחירה נכונה.
המטרה שלי היא שתהיה מבסוט מהמערכת ולא תיכנס לסיחרור של החלפה חוזרת של הרמקול.

אני מאמין שברגע שתשמע מערכת "אודיופילית" שמתאימה לגודל הסלון שלך אתה תחשוב שוב על שידרוגים וזה מה שרציתי למנוע.

אני פשוט מכיר את הרמקול שברשותך וגם את ה-15 אינטש היטב, לא משנה איזה מגבר תשים החדר שלך יתערב תמיד בצליל, 15 אינטש מתאים לסלון שהוא לפחות פי 3 משלך.

אם אתה יכול להחזיר אותו אתה תעשה צעד חכם. ואז נוכל ביחד לבנות לך מערכת יותר טובה מהבחירה שלך.

אבל אם אתה לא יכול להחזיר לא קרה כלום, תראה את זה כחלק מהלמידה {גם אני הייתי שם}.

אגב.
אלה שעושים טעיות בהתחלה מגיעים למערכות הכי טובות!:)

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ריכטר,נכון ,תפקידו של הפורום ממש לא (רק)לפרגן,ונחטא למטרה אם נאמר שכן!הוא משמש פלטפורמה להחלפת דעות,מקצועיות יותר ומיקצועיות פחות,ודרך אגב מישהוא ביכלל מוכן להסביר לי מה זה מקצועי?מה טוב לי לא בהכרח טוב לך,ומה נכון לך לא בהכרח נכון לי,ואם ביכלל אני אוהב סאונד חזק ואגריסיבי,עים המון בס,אני לא יודע אם זה הכוס תה של הרבה אנשים פה,ולהתיימר שאיזה רמקול מדפי פלצ...יוכל להחליף תיבה כמו הרמקול המדובר(ותאמין לי להסתכל עליו זה חוויה),אז לא יודע ,זה כאילו הבנה נישגבת ממני שאולי באמת לכם(לך)יש ולי אן!אני פשוט לא מסוגל לשים איזה רמקול מדפי ,ולהתיימר שאני אודיופיל ,ואני שומע משהוא שאחרים לא שומעים(אולי הפילים...),לא יודע גדול עלי!

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נמר אחי!לישמוע שאתה מאוכזב מעצמך בהקשר זה,אם היית לידי היית מקבל מכות....אני כלכך נהנה ממקצועיותך וכתבותיך,וקודם כול עוד לא קרה כלום,ויש לי כרגעה את 2 הסטים,עד שאצליח להכניסם הביתה ולהתרשם מהחדשים,ואז נוכל לדעת אם קלע לטעמי,אך מה שמעניין אותי דעתך עליו(רק אם שמעת אותו)כרמקול בלי קשר לסלון שלי.אם באמת הכול כל כך גרוע,אז מקסימום אמכור אותם ואשאר עים הקודמים.(רק לחשוב על הספייקים שצריכים להחזיק אותם....)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
עדי (אם אתה רוצה לדעת מה אני חושב אתה מוזמן להמשיך ...)
כמה שאני מכיר את נמר הוא חולה באסים,
לחשוב שמערכת RQ (או RC איך שלא תקרא לזה) תפתור לך בעיות אתה ממש לא בכיוון.
לא תמיד רמקול גדול יותר מספק לך צליל גדול יותר
אני לא אומר שאתה צריך רמקול מדפי אבל כאשר הרמקול שלך סובל מבעיה שאין לך מקום בשבילו להחליף לאחד גדול יותר לא פותרת שום בעיה רק מגדילה אותה.
חלל סביב הרמקול גם כן חשוב ליצר חלק מהצלילים כולל באסים ואת זה אתה לא לקחת בחשבון ושום מערכת RQ לא יכולה לספק את זה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עדי.

ישנם רמקולים מדפיים עם בס שיכול לשנו תיק רפואי במצב תיפדוק הלב.

רמקול מדפי אינו בהכרח טוב יותר מריצפתי, אני למשל הייתי בעד שתשאר עם הרמקול שלך ואם הייתי ממליץ לך לשדרג זה לא בטוח היה לרמקול מדפי.

גילוי נאות.
אני שומע עם רמקול בעל שתי יחידות בס של 8 אינטש בכל רמקול, יחידת מיד 6.5 אינטש וטויטר פלנארי 20 ס"מ.
הרמקול הוא 130 ס"מ ושוקל קרוב ל-100 קילו ליחידה. מדפי זה ממש לא כוס התה שלי ואני חובב בס מושבע וחובב רמקולים ריצפתיים גדולים.

אבל יש להבדיל בין בס לתדר נמוך, בס טוב ונכון ושיהיה חזק, מאוד קשה ליצר.
ההמלצות שהייתי ממליץ לאדם שמעוניין להחליף רמקולים מסרווין ווגה יהיו רמקולים שיתנו את הבס של הסרווין עם יחידת מיד וטויטר טובים יותר. רמקול מאוזן יותר ופחות קופסתי.

לדוגמא.
אחד מחברי הפורום {כרמי} מעוניין לשדרג את הרמקול שלו. כרגע יש לו פוקל 726 שנירכש ממני.
אותו פוקל שאפשר להשיג אותו במחיר פצצה כיד שניה יתאים לסלון כשלך כמו כפפה. הוא נותן בס מצויין {כמו הסרווין 12} והוא מאוזן יותר, איכותי יותר ונראה מליון דולר לטעמי.

עוד דוגמא.
אופרה קווינטה. במבט ראשון מי שיכנס לביתך יחליף את החיוך הניבהל למראה הסרווין ווגה 15 לחיוך מלא הערצה לעיצובו וגודלו של האופרה קווינטה, בנוסף יחשפו אוזני המאזין לצליל מדוייק, מאוזן עם כוח מפה ועד לרבת עמון - הרבה יותר כח מהסרווין ווגה 15 {והוא גם נימכר ביד שניה במחיר פצצה}.

כלומר.
יש פיתרונות טובים יותר שיתאימו לך יותר.

אם אתה יכול לעשות שוב חושבים אתה תודה לי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ובלי קשר.
ה-RC לא יעזור לך במקרה של הסרווין 15. חד משמעי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
להסיר ספק - אני לא מוכר את הפוקל שלי עד שאני לא מוצא רמקול אחר
כך שתודה נמר, אבל לא אקטואלי כעת - אני מגיב לאט

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
עדי.

ישנם רמקולים מדפיים עם בס שיכול לשנות תיק רפואי במצב תיפדוק הלב.

רמקול מדפי אינו בהכרח טוב יותר מריצפתי.

אותו פוקל ... נותן בס מצויין {כמו הסרווין 12} והוא מאוזן יותר, איכותי יותר ונראה מליון דולר לטעמי.

עוד דוגמא.
אופרה קווינטה.

יש פיתרונות טובים יותר שיתאימו לך יותר.

אם אתה יכול לעשות שוב חושבים אתה תודה לי.

"ולהתיימר שאיזה רמקול מדפי פלצ...יוכל להחליף תיבה כמו הרמקול המדובר"

עדי, הכל טמון בהאזנה.
הבית משמש גם [ ובעיקר ] כתיבה לרמקול, וכבר כעת עיקר הבעיה שלך זה גודל התיבות [ הרמקול והבית ].

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר אחי!לישמוע שאתה מאוכזב מעצמך בהקשר זה,אם היית לידי היית מקבל מכות....אני כלכך נהנה ממקצועיותך וכתבותיך,וקודם כול עוד לא קרה כלום,ויש לי כרגעה את 2 הסטים,עד שאצליח להכניסם הביתה ולהתרשם מהחדשים,ואז נוכל לדעת אם קלע לטעמי,אך מה שמעניין אותי דעתך עליו(רק אם שמעת אותו)כרמקול בלי קשר לסלון שלי.אם באמת הכול כל כך גרוע,אז מקסימום אמכור אותם ואשאר עים הקודמים.(רק לחשוב על הספייקים שצריכים להחזיק אותם....)

תודה חבר על המחמאות.
:)
מה אני חושב עליו?
רמקול נהדר למחירו כל עוד מתאימים אותו לחלל הנכון ולמוסיקה המתאימה לו.
כאשר הוא לא בחלל הנכון הרמקול הזה הוא אחד המעיקים שיצא לי לשמוע והחלל שלך הוא זה שיגרום לו להיות כזה.:D

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יודע מה נמר?אתה זר'קת עכשיו פצצה אולי בלי להתכוון"רמקול נהדר למחירו"אז עכשיו אני אענה לך בפצצת אטום שהכרחת אותי להוציא אותה!!ותראה לי את הגבר שיקום ויגיד שלא היה קונה אותו גם אם היה צריך בסופו של דבר לשים אותו על הראש של אישתו אם אין מקום!!!1700 שח!!!אני מקווה שזה יענה לכול המלעיזים וה.......(צוחק...)ותרשו לי אני עולה להורי לנגב אותם... וגם אחי נחת עכשיו מארהב",(נשוי וגר שם המון שנים)ובתור אמריקאי"הוא כבר אתמול התגלגל מצחוק בטלפון מניו יורק,כאשר סיפרתי לו על הרכישה,ומעניין מה הוא יש לו לאמר עליו. (אשמח לתגובות.....)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יופי של מחיר - כעת אתה יכול למכור אותו ברווח ולרכוש רמקול שיתאים לחלל שלך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עכשיו אתה מדבר.

1700 ש"ח זה אחלה מחיר. תמכור אותו ב-3400 ש"ח והינה לך תקציב לרמקול טוב יותר לסלון שלך.
תוסיף את התקציב לרמקול שברשותך עכשיו {נניח עוד 2500 ש"ח} וכבר יש לך סכום ראוי לחפש רמקול ברמה הרבה יותר גבוהה.

עדי.
נראה לי שאתה מתבאס קצת מהתגובות. אבל אתה מוכרח להבין חבר יקר שמטרתינו היא שתעשה צעד נכון, שתהנה, שתתפנק על הספה ותאזין למוסיקה.

אם תרצה שניתן לך חוות דעת אמיתית ולא צבועה אז זו החוות דעת שתקבל.
אם אתה רוצה "שנצא לך מהווריד" רק תבקש. אני בכל מקרה מפרגן לך כל עוד אתה נהנה.(ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור