שידורי מונדיאל ב- HD, איך זה נראה? בכורה בערוץ הראשון, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אין לי מה להגיד חוץ מכל הכבוד לערוץ הממלכתי. זאת הייתה הפתעה נעימה וכשאמרו שהערוץ הראשון ישדר את המונדיאל ב HD לא תיארתי לעצמי שזה יהפוך לפרוייקט כל כך רציני מבחינת הערוץ. עוד פעם כל הכבוד.

א

אורח

אורח
שידוריי HD

שלום..

האם ניתן לראות שידוריי HD ללא יס או הוט.

וכיצד ? תודה מראש למגיבים...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לרכוש צלחת חיצונית, ממיר מתאים ולקלוט ערוצים מחו"ל.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
למשל דרך יוון שאפילו נקלטת בצפון הרחוק...

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
יש אפשרות גם דרך ערוצי אלג'זירה ספורט ששם לא רק שמשדרים את המונדאיל ב HD אלא גם ב 3D כמובן למי שיש טליוויזיה מתאימה , ולא לדאוג בערוצי אלD'זירה ספורט אתם יכולים לבחור בין שדרן ערבי לאנגלי , כך שגם מהבחינה הזאת הכל מסודר (למרות שלדעתי לא רע לשמוע שדרן ערבי עם כל הטירוף שלו)

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אין לי מה להגיד חוץ מכל הכבוד לערוץ הממלכתי. זאת הייתה הפתעה נעימה וכשאמרו שהערוץ הראשון ישדר את המונדיאל ב HD לא תיארתי לעצמי שזה יהפוך לפרוייקט כל כך רציני מבחינת הערוץ. עוד פעם כל הכבוד.
(Y)

כל הכבוד באמת לערוץ הראשון שלפחות לשנה הזו שווה לשלם את האגרה

א

אליהו קרן

אורח
כל הכבוד

כתבה מדהימה, רק איכות הסאונד שתוארה לא מדוייקת.

אולי תוכלו להשפיע על הערוץ "הממלכתי" שהגיע הזמן לשפר את הסאונד, בשדורים הקרינים נשמעים חלש ורעש הרקע של החצוצרות והקהל הרבה פעמים באותה עוצמה. בנוסף לפי האוזן הז נשמע כמו שידור במונו ולא סטריאו, אין זה יכול להיות?

אולי אתם תוכלו לבקש מהממלכתי לטפל בתקלה.

א

אורח

אורח
שלום,
ומה עם איכות השידור המאכזבת בערוץ 5HD ? זה לא תמיד נראה כמו HD אמיתי, יש משחקים שנראים ממש לא טוב.

benjiman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם במסכי FHD רואים את השידור טוב יותר מבמסכי HDR ? ... אצלי המסך הוא FHD אבל הוא מזהה שידור של 720 ולא שידור של 1080.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה הגדרת בממיר?

א

אורח

אורח
השידור הוא 720 קווים ---בגלל מגבלות רוחב פס----שלא עיבדו עליכם

השידור הוא 720 קווים-פחות מhd ---
זה בגלל מגבלות שידור(רוחב פס)
שלא יעבדו עליכם עם fhd

ד

דוד_י

אורח
רואים על הפנים אצל 5HD, לא בטוח שזה בכלל HD אמיתי, מרגיז, מישהו יכול לבדוק?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
השידור, לפחות מה שמראה המסך שלי הוא 1080i ולא 720p.
בכל מקרה, גם 720p נחשב ל- HD (אם כי לא FULL).

benjiman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא הגדרתי כלום בממיר...איך מגדירים...?...

ע

ערן25

אורח
המונדיאל בHD

אני אישית וחבריי ומשפחתי מאוד נהנים לשבת כל אחר הצהריים ובערב ולראות את המונדיאל זה כיף לא נורמלי במיוחד ב-HD לי יש טלוויזית LED של PHILIPS 40 וזאת חוויה לא נורמלית בערוץ 511 למי שיש לו YES HD זה פשוט קרוב לשלמות אם לא מושלם שלא לדבר על טלוויזיות התלת מימד{3D) שזה פשוט החוויה המושלמת אבל החיסרון פה שמסכם האלה יקרים בטירוף בין 15- ל 20 אלף שקל למסך. ועוד צריך לשים משקפיים אז זה קצת באסה אבל מצד שני זו חוויה מטורפת. אז שיהיה לכולנו קיץ מדהים!

מ

מוטי777

אורח
נראה שהשמחק האחרון בערוץ הספורט 5 HD היה יותר טוב מבחינת תמונה, גם לכם זה נראה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור