מגבר שידוך מגבר ל b&w

hershkoelad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום!

צריך עזרה בשידוך מגבר דו ערוצי לרמקול b&w dm 309 ,לצערי כרגע ברשותי מגבר לקולנוע ביתי onkyo 501(רכשתי מחוסר הבנה בסיסי לפני שנים) , הסאונד לא הרמוני בעליל( אין איזון בין תדרים גבוהים ונמוכים), מתכתי ובעיקר צורם.
בכללי ניתן לומר שאחרי הצבת רמקולים כמטר מהקיר וחצי מטר מעצם צדדי ונתינת זווית פנימה מרגישים במה מרשימה וצלילים "נכונים" יותר אך גם זה בהקלטות איכותיות ולא תובעניות , וכשמגיע קצת בשר (קצב מהיר מספר כלים..) הכל קורס ונשמע צורם. (אין מה לדבר על סתם mp או חיבור לtv..)

בגלל חוסר תקציב מדובר במגבר יד שנייה , שיהיה בתקווה הרבה יותר נעים לאוזן ,וזה ,בתקציב הנוכחי חשוב מכל פרמטר אחר (אוטנטיות של הסאונד פחות חשובה מיכולת להקשיב למוזיקה ולהנות) . כמו כן המלצה למקור- עדיף דיגיטלי ,במחיר של כמה מאות שקלים, וגם כבילה (זולה!).

למי ממכם שיש נסיון עם b&w בבקשה תרמו מנסיונכם.
תודה ענקית!

נ.ב-מאזין בעיקר לרוק

נערך לאחרונה ב:

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
זה נבלה וזה טריפה.
אם אתה שומע מוזיקה בעיקר עדיף להחליף את שניהם-מדוע? אתה לא אוהב את הפרזנטציה שלהם.
בכללי B&W הוציאו דגמים יותר מוצלחים אבל לא נראה לי שטוויטר מתכתי הוא הכיוון שלך.
אולי מגבר אנגלי ישן בתוספת רמקול אנגלי אחר יתן תמורה טובה יותר

hershkoelad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שמות , תקציב??? אין איזה מגבר שישנה(ירכך) את הסאונד דרמטית ?? הבעיה היותר מהותית היא ששומעים על הפנים ולא אופי הצליל או פרזנטציה.. האם יכול להיות שפשוט אין אפשרות לשמוע בלי כאב אוזניים ללא קשר להעדפה?

נערך לאחרונה ב:

hershkoelad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כנראה טעות שלי ,אני יכול גם להתפשר על המלצה לפורום שבו לא מגיבים עניינית רק לאנשים בעלי ציוד היי אנד מיוחס גזעי עם תעודות..

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
קיבלת תגובה עניינית תוך שעה. על מה אתה מלין?
אולי לא הבנת אותו אבל מהרמקול שיש לך נראה שלא תוכל להוציא משהו משמעותית משופר.
זה לא עניין של הגברה בלבד - הרמקול הזה פשוט לא מוצא חן בעיניך...

תמכור את הרמקול, תראה מה התקציב שיש לך, תשמע רמקולים שונים עם מגבר הדומה לזה שיש לך(וגם עם הגברה מתאימה יותר - אינטגרייטד צנוע שמחירו כחדש הוא באזור 3000-4000 ש"ח בערך, על מנת שיהיה לך מושג לאן אפשר להגיע בהשקעה נוספת. אל תשכח שביד 2 ניתן למצוא מגברים כאלו בחצי מחיר...) ותגיע לרמקול שיהיה לך מתאים יותר לצרכיך.

איזה מקור יש לך כעת?

ארז

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ה309 הוא רמקול חמוד.
הוא בעברו נוצר ע"י B&W בעצם כ 303. שהיה רמקול מכוון מטרה. המטרה היתה לייצר רמקול טוב בפחות מ200 פאונד, והוא נמכר בחול ב180-189 פאונד.
ה309 זה האח הגדול. הוא מאוד לא מאוזן .
המגבר שלך הוא אחלה בשבילו. הבעיה זה ברמקול.

איזה חדר יש לך?
מה המוזיקה שאתה שומע.
מה המקור
מה הכבלים?

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
תחליף רמקולים

hershkoelad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל רונן ארז\חני ואורי תודה על התגובה.
לצערי אני תקוע עם הרמקול כי בטוויטר השמאלי יש שקיעה עקב מכה שמורידה את ערכו ביד שנייה, בהנחה שהוא נמכר בלוחות ב1500 ש"ח אני מניח שעכשיו הוא שווה +\- 1000 ש"ח, ולא נראה לי שבמחיר כזה אמצע משהו יותר טוב..

-המקור הוא דיוידי פשוט , לכן התעניינתי גם במקור (עדיף לא cd משיקולי נוחות-רוב המוזיקה על המחשב)

-מאזין בעיקר לרוק '80-90

-כבלים עבים אך פשוטים (לא מותג)

-החדר הוא סלון בינוני-גדול ,25 מ"ר בהערכה גסה פתוח ( 3 קירות- אחד חציצה למטבח, שני מלא חיצוני שלישי עם דלת זכוכית ענקית למרפסת).

-נכונות להשקיע כ1000 שח בערך (לא כולל כבלים ומקור-רכישה בנפרד קודם כל נטפל בדברים העיקריים) , או 1000 שח בנוסף למכירת הציוד.

-אני יודע שזה תקציב דל בסך הכל אני מנסה לדעת אם מגברים אחרים בתקציב דומה (denon pma 500 שראיתי בלוח לדוגמא) ,שהם לא קולנוע ביתי ,אולי יתנו סאונד קצת יותר סלחני ורך ..יש מערכות משולבות ב500 שח בדיוטי עם סאונד יותר נעים ..האם הרמקולים האלה עד כדי כך לא מוצלחים?

תודה לעוזרים

נערך לאחרונה ב:

hershkoelad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על התגובה. אשמח לשמוע על אופציות נוספות וזולות יותר אם יש.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
הטוויטר השמאלי שלך פגום ואתה מנסה להשיג איזון באמצעות החלפת מגבר?
לא נראה לי אפשרי או רצוי...אני חושב שזו טעות.

בהצלחה, חביבי.
ארז

hershkoelad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הוא פגוע בעיקר ויזואלית (קעירות קטנטנה)למיטב הבנתי, אין שינוי שאני הבחנתי בו בסאונד עקב הפגיעה אני חי עם הרמקול כמה שנים..

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
אפשר לפרק את הטוויטר ומבפנים לנסות לקמר את זה -אפשרי ולא פוגע ביחידה ,אמנם ישאר סימן אך יעזור במכירה.כל עסק שמתקן רמקולים יכול לעשות זאת.
ישנה אפשרות למכור את הרסיבר אם אתה לא רואה הרבה סרטים וזה פחות חשוב לך ,ראיתי בלוחות סיירוס 1 בסכום של 1600 שלדעתי אפשרי באמצעות משא ומתן קצת לגמש. מעבר לזה ישנם הרבה מכשירים בשוק היד השנייה -הכוונה למגברים משולבים דו ערוציים שיאפשרו לך לשמוע טוב יותר בסביבות ה1000+ ש"ח.
למה לא רסיבר: תחשוב שיצרן צריך להכניס במוצר אחד דרגת קדם מגבר שעולה כסף
דרגת מגבר הספק שיספק לחמישה רמקולים ואולי אף יותר
רדיו+רשיון לRDS+DAC+רשיונות לדולבי ולDTS ובעצם לכל פורמט אפשרי שקיים.
וכל זה צריך לצאת במחיר מטרה של 100$-אזי תבין שרמת הפשרות שנעשתה ברסיבר הזה היא גבוהה.
אל תתייחס למחירו של חדש בארץ כי התימחור כאן גובל בפשע.-לצורך העניין רסיבר שנמכר כאן ב3000 ש"ח
עולה ליבואן בערך 100$ תעשה אתה את החשבון.
יש גם הרבה רמקולים משומשים בסביבות האלפייה שישלימו את התמונה ולסיום תהיה עירני לגבי נגנים יד שנייה שיוצאים במחירים של בית בושת שיתנו לך מה שהDVD +ממיר לא נותנים.

נערך לאחרונה ב:

hershkoelad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שוב תודה על התגובה רונן.

אני מסכים עם כל מילה שאמרת! לא מעניינת אותי צפייה בסרטים , רק רציתי שמות ספצפיים של מגברים שכנראה יהוו שידוך טוב יותר לרמקול ויהיו יותר על הצד העדין של הסאונד (פחות חשוב פירוט ,אוטנטיות וכ"ו..אלא שיהיה נעים לאוזן).
כל הכוונה של הפרסום היא לחסוך טיולים מיותרים עם הרמקולים לבתי המוכרים ביד שנייה.. שהרי בטוח שיש מגברים שלא באים בחשבון וכאלו היותר מתאימים ואת המידע הזה ניסיתי לחלץ..

שוב תודה.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
בא אליי ואנסה לתקן את השקע-שוב אין לזה השפעה על הצליל.כדאי להחליף את הרמקול בכל מקרה וגם את ההגברה.
נסה לפרסם ולמכור ותראה תגובות של קונים-כאלה שיטרחו ויבואו ולא חרטשנים בטלפון.
גם בסביבות 1000-1500 יש רמקולים טובים בהרבה ממה שיש לך.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
בא אליי ואנסה לתקן את השקע-שוב אין לזה השפעה על הצליל.כדאי להחליף את הרמקול בכל מקרה וגם את ההגברה.
נסה לפרסם ולמכור ותראה תגובות של קונים-כאלה שיטרחו ויבואו ולא חרטשנים בטלפון.
גם בסביבות 1000-1500 יש רמקולים טובים בהרבה ממה שיש לך.
צודק מאוד ויש טובים יותר בהרבה רק צריך ללכלת ולהאזין !!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור