שוק ה- אודיו היי אנד בעליה!

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אגב, זה הזכיר לי כי שמעתי מספר דגמים של Brodmann לפני יומיים (Bösendorfer לשעבר)
מממ.. בין VC-7 לכרמל - אני אישית אעדיף את כרמל של YG.

ואני מעדיף פסנתר Bösendorfer על פני רמקול בעל אותו שם "שמוכר" שהוא נשמע כמו הפסנתר:rolleyes:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שמע, מרתק.
סוף סוף החלטת לקרוא קצת לפני שאתה מדבר ?
שמח לשמוע.

אבל זהו שלקרוא צריך לדעת, ואת כל הדיון סביב זה לא הבנת, ואתה עדיין לא מבין.

כל הדיון היה על הרמקול המקורי ולמה הוא שונה.
הכי מצחיק שאתה מצטט את דבריי, ולא טורח לקרוא את שצטטת.
(תקרא מה הרגע ציטטת...)

תאמין לי,זה כה מביך, לא יודע מה לומר לך מעבר לזה.

עזוב - שברת אותי,
מדובר בטוויטר בקירור שמן אלים טבול בנוזל מבטל רזוננס המופק מזן נדיר של נחשים טרופיים באמזונס, שהמדידות בתוכנות הבית הוכיחו שהוא מתקן את הבוסט ב12 khz מה WAVE GUIDE מהאלומיניום ברמה בליסטית.
(האלומיניום ברמה בליסטית זה ציטוט ישיר מYG).

הסיבה היחידה שהוא הוחלף היתה כי זרע קרנף הודי התגלה כיעיל יותר.
(לאחר עוד מדידות, כמובן).
מבסוט ???

זה בסדר מתוק, אתה האחרון ביקום המוכר לנו שמטריד אותי שזה מביך אותו.
קצת מים קרים על הפנים והמבוכה תעבור לך.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
דווקא חסרי הניסיון יבואו ויגידו שהנה הכל בולשיט ורק הם מצאו את המכשיר הזול שנשמע טוב כמו המכשיר היקר.
זה בולשיט וכולל אוטוסוגסטיה נרחבת.
לא שכל מכשיר יקר הוא באמת טוב או מתאים לכל סטאפ , אבל בכדי לקבל סאונד ברמות גבוהות- העלויות של המכשירים\מערכות הם גבוהים מאוד.
לא מכיר מערכת של 100,000 שקל שנקנו אצל יבואן ,שעומדת ביכולות של מערכות יקרות שהורכבו בהתאמה הראויה.
אם היה כזה- כולם היו קונים .
אכן יש אנשים שרוצים להגיד שיש להם יקר-כמו שיש אנשים שיגדו שהזבל הזול שלהם נשמע כמו היקר. בשני המקרים מדובר על אוטוסוגסטיה :O

דיז , אני יכול להעיד בפניך (אתה יכול לחשוב שזה אוטוסוגסטיה :D ),שהחל מהמערכת הרביעית שלי (כול חילוף של משהו מהותי נחשב אצלי החלפת מערכת ), לא הייתה פעם אחת שבהשוואה למערכות שעלו לקוליגות שהכרתי פי 3 ויותר שהיא לא עלתה עליהן ו/או הייתה שווה .
כך שלבוא ולומר שאי אפשר לעשות מערכת זולה יחסית שתשמע כמו מערכת יקרה , ו/או שמי שחושב יש לו אוטוסוגסטיה , זה קצת מוגזם לענ"ד

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור