סטרימר שוב (לא) חוזר הניגון בXTREAMER...

tygger

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בוקר/צהריים/ערב/לילה טוב (מחקו את המיותר)

אחרי שפעם אחרונה חוויתי את יכולתו המופלאה של מכשיר הMake you screamer, שוב זה קורה.

בפעם השלישית.

המכשיר פשוט נכנס למעין מצב BRIK ומסרב לעבוד את חלון הפתיחה הראשונה.

לא שונו הגדרות, לא נעשה שום דבר למעט כיבוי המכשיר בפעם האחרונה שנוגן בו סרט ואז לאחר שבוע או שבועיים של חוסר פעילות, הוא שוב חוזר לא לתפקד.

תקציר הפרק הקודם:
המכשיר סירב לתפקד, ליאור סייע לי והראה קישור לעדכון חירום,

משהו לא מובן לי, אולי מישהו יסביר בעברית פשוטה כי השלט הדפוק של המכשיר הזה הוא בהחלט נכנס לקטגוריה של השלט הכי מחורבן שנתקלתי בו בכל מכשיר חשמלי אפשרי.

באתר כותבים ללחוץ על כפתור הHOME ואז להחזיק אותו לחוץ + ללחוץ על 3 + ללחוץ על POWER.

אוקי, זה נשמע יופי, האם להמשיך ללחוץ על 3 בזמן שאני מקיש על POWER, כך שבסוף אני מחזיק 3 מקשים?

אם לא, האם אני מחזיק את כפתור הHOME לחוץ ואז לוחץ 3, משחרר, ואז לוחץ POWER?

הם טוענים שחייבים להיות מדוייקים אחרת זה לא עובד בכלל...

השלט גם לא מגיב. ברגע שאני מקיש על מקש הHOME ומנסה ללחוץ על כפתור 3, הוא לא מגיב (מכבה את האור) וכאשר אני מקיש על POWER יחד איתם הוא נותן מעין מיקרו הבהוב בנורת החיווי ולא עושה כלום. 60 שניות עמדתי מול המכשיר עם השלט הזה מחזיק את הכפתורים...

שום דבר.
החלפתי סוללות ל2 סטים חדשים לגמרי וסט אחד נטען שנטען 24 שעות ויצא דקות ספורות מהמטען.

בכל אופן הדבר משגע אותי כי המכשיר פשוט לא עובד.
אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי סוף סוף מה אני אמור לעשות לפני שאני שולח אותו לחנות ודורש זיכוי על המכשיר הדפוק הזה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור