שדרגת, הפעם DAC

sensaru

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי חברים,

אני רוצה לשדרג DAC.

אני היום די צנוע, לא מחפש לחפור, יש לי Bluesound Node 2021, מחובר ל Marantz PM8006, מחובר ל Morel Octave 6 LE (רמקולים מדהימים! אגב). אני כן שומע ומרגיש ש ה Node מוציא סאונד יותר עמום, סגור, ה סאונד סטייג׳ שלו יותר מצומצם, פחות פתוח.

בהנחה ש 90% מהביקורות והניתוחים באינטרנט הם פייק או מרקטינג, אין לי כל כך על מה להסתמך.
בגדול חשבתי על שני שדרוגים:

1. ללכת על אפטר מרקט לספק כח ב Node
  2. להשתמש ב Node רק לטובת סטרימר ולקנות DAC של Topping - E70 Velvet - AKM
יש גם אופציה לרכוש יד שניה Topping D90 - AKM (היום כבר לא מיוצר עם AKM)
  1. ללכת על סטרימר משולב DAC שׁל Eversolo DMP A6 Master edition
שוב, לא מסוגל לקרוא ולראות יוטיובים, אין לי אמון בהם, אני ממש אשמח לייעוץ מהחברים כאן

תודה שתהיה שבת רגועה לכולנו
אלון

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
קח את הכסף של הדאק ותשקיע אותו ברמקולים.
והיו לי האוקטאב 6, מעולים כן אבל ...
תצליח ותהנה.

sensaru

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני מסכים איתך, יש לי את ה מדפיים, לא מוכן לוותר עליהם בנתיים, אבל הם כן ידועים בקצת חוסר ב highs ותוסיף לזה שהם משודכים לסאב.
עדיין אני מת עליהם, הם כל כך מפורטים באקוסטי ובאלקטרוני אותו דבר, טובים מאוד

תודה

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
תבדוק MARANTZ DAC1 כן כן גם אני הייתי סקפטי למרות הכל אותם הדאקים שיש להם בנגנים שלהם נניח ב 1606 ו בכל זאת ...
אני הייתי מוסיף גם סאב נוסף.

anatoli

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
בכנות, הסטרימר שלך לא מוציא סאונד מדהים, להשקיע על ספק כח עבורו זה כוסות רוח למת לדעתי. אני כבר לא מדבר על זה שיש שיפור מוגבל מאוד שאפשר לקבל מהחלפה ספק כח.

אם כל נושא הממשק והתפעול של הסטרימר שלך מאוד לטעמך תוסיף לו dac חיצוני. אם לא, אז לך על סטרימר עם יציאה איכותית יותר כמו הEversolo שציינת ועל הדרך תשפר את הממשק משתמש.

רעיון נוסף שאפשר לשקול על הדרך, להחליף למכשיר שיתן לך משהו מעבר לרק סטרימר או דאק. לדוגמא אפשרות לתיקון אקטיבי בין אם פילטרים שמייצרים ידנית או דרך Dirac. לדוגמא מכשיר של miniDSP.
לטעמי זה שווה המון, ואחרי שיש לי מכשיר שתומך בזה אני לא רואה דרך לוותר על זה ולחזור אחורה, זה פשוט משנה את הכללים לחלוטין.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אין תחליף לממיר טוב מחברה מוכרת בתחומה. קנה ביד2 עד אזור 4500 שח ממיר שהיה משהו לפני 6-7 שנים ומחירו נחתך ותצפה לשיפור. ,,אני מאוד מסמפט את ,chord ונראה לי ש ה qutest שלהם צץ ביד 2 מידי פעם ויכול לתת תמורה מדהימה לכסף.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
מה שאתה כותב מאפיין את הצליל של המרנץ ובשילוב עם המורל הצליל עמום. תנסה לבדוק מגבר אחר.

לא בטוח שדאק הוא הפתרון. בטח לא הטופינג.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור