שבת הבאה בבוקר, 11 בבוקר ב11 לחודש, ארוע הקדמים הגדול !

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
כן, אבל גם אם הייתי משאיר אצלי לא עוזר, הקדם המובנה בדאק יוצא rca ולא מאוזן.
אבל שטויות, לא לחוץ, העיקר שהמפגש יצליח!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
ומה נראה לך ? נחליף אינטרקונקט לכל מכשיר ?
חוץ מזה ,גם שלי בסדר גמור !

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
לא לא הבנת, התכוונתי שלא יעזור לי האינטרקונקט שלי בלי שום קשר, כי הקדם בדאק מוציא rca, ושלי xlr.
הכל בסדר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אז רגע, אתה מחבר את ה DAC לפרה שלך עם?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
הדאק כולל קדם אצל שי.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
דווקא מדהימים הכבלים של שי.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
אה הבנתי הבילבול, ללקסמן da200 (הדאק שלי) יש קדם מגבר אנלוגי מובנה עם יציאת rca, מחובר כרגע ישירות למגבר ההספק.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
דווקא מדהימים הכבלים של שי.

וואלה, כבר יצא לך לבדוק? לאן חיברת אותם? מגיעים עד למגבר?
אני באמת אוהב אותם, ויחסית לא יקרים.

דרך אגב לא יודע אם נכון, אבל המחשבה שלי היתה לחבר אותו סוג אינטרקונקט בכניסה ובמוצא של הפסיבי. יעני באמת "סרייט ואייר וויד גיין" כדי לא לערבב יותר מידי חתימות צליל עם הקדם.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אז אני מבין שבגדול במקור אצלך :
DAC ב RCA לתוך הקדם ומשם ב XLR אל מגברי ההספק?

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
אפשר גם כך, אבל הדאק מוציא גם xlr דיירקט שלא עובר דרך הקדם הפנימי שלו (הווליום לא משפיע). אז יש דאק יוצא ב xlr לקדם, ומישם עוד xlr למגבר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
עכשיו אני ממש מתעניין.
אז לפי מה שאתה אומר, ההבדל בין יציאת ה XLR לבין יציאת ה RCA היא תהומית?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אגב לפי האתר שלהם:
The Class A differential audio outputs stage then feeds a pre-amplifier of low source impedance, with user-switchable fixed / variable XLR balanced and RCA unbalanced outputs
אז אם אני מבין נכון אמורה להיות שליטה בווליום גם דרך XLR...

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
לא , כניראה הם התכוונו במשפט להגיד fixed מתיחס לxlr ו variable לrca בהתאמה... יש שם slash... בכל מיקרה הווליום לא עובד בxlr, מנסיון, כמעט פיצץ לי הרמקול...

יכולות להיות כמה סיבות להבדל.. לא סגור:
1. הקדם שלי (בשילוב כבלי הנחושת) יותר טוב מהקדם המובנה בדאק.
2. לאחר שחזרתי מהאזנה אצל שניצל נראה לי ששומעים אצלי פחות טוב...
3. בזמנו ששירשרתי בין הקדמים, יעני פרה של הדאק דרך rca בפול ווליום, לפרה הפסיבי ומישם למגבר, לא היה הבדל מאוד גדול, ז"א הפרה בda200 סביר. אולי שומעים פח כי מגבר הכח אצלי מעדיף xlr, וחיברתי rca, בלי לקצר לו את הפינים הרלוונטים בxlr.
4. כל התשובות למעלה נכונות...

נערך לאחרונה ב:

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,063
נקודות
113
הפרה בממיר DA200 מתוכנן לעבוד עם מגבר תואם של החברה שנקרא M-200 וכנראה שבשילוב הזה הוא נשמע טוב.
גם אצלי ניסיתי אותו עם מגברים שונים והשידוך היה פחות מרשים. הוא נשמע לחלוטין שונה למשל מדרגת הפרה
במגברים המשולבים של לקסמן, שהם יותר איכותיים וורסטיליים .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
העיקר שהוא כתב ששומעים אצלי טוב , האמת, בחור סופר נחמד שי.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
היי, תודה!
יחזור הקדם ניראה מה קורה... אם לא ישמע טוב, נראה לי אני מעיף חצי סטאפ... הבעייה שאין תקציב עכשיו... אולי נשנמך במחיר וישמע טוב יותר. ניראה...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
מתנוש ! מעל 7000 צפיות ,החברה רוצים כאן live show ,לא סקירות ולא רעיונות ולא הגיגים ובטח שלא לינקים ,
החברה כאן רוצים אש חיה ולא תרגול יבש ,החברה רוצים לדעת שמישהו נושם מאחרי המקלדת ,ובגלל זה כתבתי לך בקשר ל"שמאות " שאתה לא מעריך נכון האתר ,האתר הוא כמו יערות הכרמל ,ירוק ושקט כל השנה ,אבל זרוק לו לפיד במרכז ,ותהיה לך אש גדולה ,ואפילו שיש כאן כמה "סופר טנקר" לכיבוי להבות ,יש בערה פנימית טיבעית ,
אנחנו נדפוק ארוע חבל על הזמן ,בתקווה שגם חברים אחרים יקחו קצת יוזמה ,ואז אולי נהיה כמו החבורה היוונית והטורקית שיש להם ארועים בלי סוף !
תודה רבה לכולם על הפירגון ,זה באמת נותן כוחות לעשות בשביל כולם ,וכמובן תודה רבה לכל החברה הרבים שמציעים את עזרתם ,כל הכבוד!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
אולי אני ללכת משרד פרסום מה עובדת קשה ,מספיק שוברת שיניים אנשים ,אני הולכת עושה רעש מה מקבלת כסף מה אני רגיל(עברית קשה בלאט!)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הפרה בממיר DA200 מתוכנן לעבוד עם מגבר תואם של החברה שנקרא M-200 וכנראה שבשילוב הזה הוא נשמע טוב.
גם אצלי ניסיתי אותו עם מגברים שונים והשידוך היה פחות מרשים. הוא נשמע לחלוטין שונה למשל מדרגת הפרה
במגברים המשולבים של לקסמן, שהם יותר איכותיים וורסטיליים .

ערן, הסתכלתי בתמונות של הDAC ואני מנסה להבין האם יש לו שני פרה אמפים או אחד.
כלומר האם יש אחד לXLR ואחד לRCA או ששניהם על אותו אחד ויש רק מעגל שנותן מתח ל XLR BALANCED

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
קטעים לבוקר בשבת

הכנו היום רשימה עם הקבצים שכבר מוכנה בפלייליסט ,חלק קטן הי רזולושן ,והשאר 44.1 ,
כן ! הפעם נשמע מחשב !
הקטעים
1- jene ammons -my romance

2-steve kune-the rain forest
3-
mercedes sosa -misa criola -kyrie

4- joseph haydn -string quartet in d, op.76 no.5 finale presto
engegarkartetten
יש עוד בקנה למקרה של זריקת עגבניות ,אבל מדובר במוזיקה שאני שומע בשוטף ומאוד אוהב ,דיסקים רגילים ,לא איזה משהו שנישמע נהדר גם במערכת של aiwa .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור