שבת הבאה בבוקר, 11 בבוקר ב11 לחודש, ארוע הקדמים הגדול !

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
הקטעים
2mercedes sosa -misa criola
יש עוד בקנה למקרה של זריקת עגבניות ,אבל מדובר במוזיקה שאני שומע בשוטף ומאוד אוהב ,דיסקים רגילים ,לא איזה משהו שנישמע נהדר גם במערכת של aiwa .
זה ישמע טוב גם במערכת aiwa מפלסטיק.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
הכנו היום רשימה עם הקבצים שכבר מוכנה בפלייליסט ,חלק קטן הי רזולושן ,והשאר 44.1 ,
כן ! הפעם נשמע מחשב !
הקטעים
1- jene ammons -my romance

2-steve kune-the rain forest
3-
mercedes sosa -misa criola -kyrie

4- joseph haydn -string quartet in d, op.76 no.5 finale presto
engegarkartetten
יש עוד בקנה למקרה של זריקת עגבניות ,אבל מדובר במוזיקה שאני שומע בשוטף ומאוד אוהב ,דיסקים רגילים ,לא איזה משהו שנישמע נהדר גם במערכת של aiwa .
אוי ואבוי! אם המחשב לא שופר אצלך ב-3 סדרי גודל יחסית למה ששמעתי בפעם האחרונה (מזמן), אז זה בעייתי ביותר.

חוצמזה, ההקלטות לבדיקות צריכות להיות סופר טובות, לא סתם מה שאתה מקשיב לו במקרה בשוטף -- אחרת מחפשים ציוד שיפצה על חסרונות ההקלטה. למשל אם ההקלטה נוטה לצרחנות, היא תישמע טוב יותר על ציוד סתום, שאם בוחרים בו, ההקלטות הטובות/ריאיסטיות יהייו סתומות!

חוצמזה, שכחתי שייש אצלך את ה-Room "Correction" processing, אז הכל מכוייל לפי הפרה שאיתו כיוונת את ה-RC!

ואז יש אותה בעייה -- אם למשל הפרה שלפיו העסק כוייל הוא צרחני, רק פראים צרחניים יישמעו נייטראליים (ככל האפשר) ופראים מאוזנים יישמעו סתומים :(

אז כדי לתת לכל הפראים אותו סיכוי, צריך לכוון את ה-RC מחדש לכל אחד!

וגם אז יוצא שהכל מוגבל לאיכות של ה-RC. לך תדע אם הפרה מצויין וה-RC מקחקל לו, או שהפרה *** וה-RC מתקן לו :(

אולי בכלל כדאי לעבוד בלי ה-RC.

בכל מקרה, כדאי לשמוע דיסקים ולא מחשב, או לפחות לבדוק כמה דיסקים מול הקבצים המקבילים לוודא שזה לא נדפק יותר מדי...

עמיר

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,063
נקודות
113
ערן, הסתכלתי בתמונות של הDAC ואני מנסה להבין האם יש לו שני פרה אמפים או אחד.
כלומר האם יש אחד לXLR ואחד לRCA או ששניהם על אותו אחד ויש רק מעגל שנותן מתח ל XLR BALANCED

יש לו פרה אמפ רק לRCA , בתמונה של הפנל האחורי תוכל לראות שהאופציה לעבוד veriable מצביעה על יציאת הRCA בלבד

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מה הבעיה לבקש מעופר שיביא שניים שלושה דיסקים מהקלטות טובות?
תשמעו את אותו קטע על כל המכשירים ואז תחליפו דיסק.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
תדחפו את בדיסקים שלכם ל-... :)
לא מתאים לכם, לא חייבים לבוא.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,476
נקודות
113
מיכאל , לא צריך להתעצבן , בקשר למחשב! הוא משמש טרנספורט בלבד ,והוא מחובר לממיר של הemm , כטרנספורט, המחשב לא פחות טוב מה טרנספורט של הנגן , חוץ מזה שיש לנו נסיון לא משהו עם הטעם של הבחירות בפעם הקודמת , אז עשינו לבד מה שאנחנו חושבים , בקשר לתגובה של עמיר , כל טוב וחג שמח !

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
נגן שלכם או לטרנספורט שלכם, בדיוק! :)

מיכאל , לא צריך להתעצבן , בקשר למחשב! הוא משמש טרנספורט בלבד ,והוא מחובר לממיר של הemm , כטרנספורט, המחשב לא פחות טוב מה טרנספורט של הנגן
זה הייה המצב גם כששמעתי אצלך בפעם הקודמת -- המחשב היה מחובר ל-EMM, וההבדל הייה א-ד-י-ר לטובת הטרנספורט של ה-EMM. למען האמת, זו אחת הסיבות שבגללן עדיין לא התחלתי להתעסק עם מחשב כטרנספורט, למרות שזה נראה הדבר ההגיוני לעשות.

כל טוב וחג שמח !
תודה! חג שמח ושייהייה בכיף! (ורד)

עמיר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,476
נקודות
113
הסבר קצר ,שניצל לא הולך לפרק האקוסטיקה שיש לו על הקירות ,לא הולך לשנות מימדי החדר לטובת הניאטרליות , לא הולך להוציא הrc שכויל על החדר כמו שהוא ,המשמעות של הקדם לגבי הrc זניחה ,מכיוון שכויל עם זוג אאוטוטרספורמרים זעירים ושקופים שחוברו על הכבל ,לעומת זאת הרומקורקשיין שמע את כל החדר כולל הרמקולים ,השפעת המימדים ,וזה מה יש , אי אפשר כמובן לרצות את כולם ,ואין כאן תנאים ניאטרלים ,וצריך לקחת את זה כמו שהוא ,
לגבי דעתך על המחשב יחסית לטרנספורט של הנגן הזהה שיש לנו ,דעתי אינה כדעתו של עמיר ,מעבר לזה ,הטכנולוגיה זזה מזמן לכוון הזה ,נכון ,העסק שופר מאז ,שלא לדבר על הפער שניפתח בקבצי היירז ,
מעבר לזה שכל מה שעמיר כתב נראה לי מיותר ערב לפני הארוע , האם מדובר בנסיון "להציל את הרמה"? ,האם עלי להוציא את קולטי הבסים שלי לטובת קדם בישן בתדרים הנמוכים ? האם יש צורך לשקלל בארוע נוכחות של 30 איש בחדר?
ודבר אחרון לפני ששולחים כזו ביקורת מבורכת - האם הייתם מזמינים לביתכם 30 איש בחג סוכות ?

אבנר

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
בהחלט כל הכבוד על היוזמה וההשקעה!
תודה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
הסבר קצר ,שניצל לא הולך לפרק האקוסטיקה שיש לו על הקירות ,לא הולך לשנות מימדי החדר לטובת הניאטרליות , לא הולך להוציא הrc שכויל על החדר כמו שהוא ,המשמעות של הקדם לגבי הrc זניחה ,מכיוון שכויל עם זוג אאוטוטרספורמרים זעירים ושקופים שחוברו על הכבל ,לעומת זאת הרומקורקשיין שמע את כל החדר כולל הרמקולים ,השפעת המימדים ,וזה מה יש , אי אפשר כמובן לרצות את כולם ,ואין כאן תנאים ניאטרלים ,וצריך לקחת את זה כמו שהוא ,
לגבי דעתך על המחשב יחסית לטרנספורט של הנגן הזהה שיש לנו ,דעתי אינה כדעתו של עמיר ,מעבר לזה ,הטכנולוגיה זזה מזמן לכוון הזה ,נכון ,העסק שופר מאז ,שלא לדבר על הפער שניפתח בקבצי היירז ,
מעבר לזה שכל מה שעמיר כתב נראה לי מיותר ערב לפני הארוע , האם מדובר בנסיון "להציל את הרמה"? ,האם עלי להוציא את קולטי הבסים שלי לטובת קדם בישן בתדרים הנמוכים ? האם יש צורך לשקלל בארוע נוכחות של 30 איש בחדר?
ודבר אחרון לפני ששולחים כזו ביקורת מבורכת - האם הייתם מזמינים לביתכם 30 איש בחג סוכות ?
אני לא אומר שצריך לשנות משהו.

אני כן אומר שלא כדאי לסמוך על תוצאות ההשוואה, בוודאי לא במידה שתשפיע על קנייה לכאן או לכאן.

ושניצל, בתור מי ששוקל רכישה, אני מציע לך לעשות אחרי האירוע השוואה לבד, או עם יועץ/שניים כשאתה יושב באמצע, בלי עוד אנשים בחדר, ולעשות את זה בנחת, בלי שום לחץ, ולא לתת למה שכתוב במגזינים להשפיע עליך ועל בחירותיך.

וכאירוע חברתי -- זה פנטאסטי וכל הכבוד!! :בעד:

עמיר

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
עדכון. לצערי לא אוכל להגיע. מה שאומר שהתפנה מקום.
מתבאס.
תהנו !

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
אם אלוהים איתי, יוריד מחר הרבה גשם, יבטל הפיקניק, ואז אבוא :)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
לא מתאים לכם, לא חייבים לבוא.

מיכאל למה אתה לא רגוע,מאיפה טייק 1 יודע שיש לשניצל ארבעה חנויות למוזיקה?:גאה:
ולא צריך להתעצבן למרות שהסידי נשמע גם טוב.

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
מצטער חברים .
בשבילי האירוע מבוטל , נפטר קרוב משפחה .

שבת נפלאה לכולם .

מישל .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,476
נקודות
113
מתנוש 1 אין מצב תעשה מאמץ?

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
מישל -משתתף בצערך ,שלא תדע צער !
משתתפים בצערך
חג שמח ובשורות טובות

williams audio

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
שלום אלדר
האם אפשר לבוא סתם לשמוע ללא קדם מגבר
האם זה סגור לחברים מיוחדים
ברכות
williams

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור