שבת הבאה בבוקר, 11 בבוקר ב11 לחודש, ארוע הקדמים הגדול !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הרבה מדברים כמו שאתם רואים על קדם מגברים והשפעתם ,
מוכן לעשות אצלי בבית ,בתנאים הצנועים שיש לי כמובן בבית ,את ערב הקדמים הגדול ,כיבוד שתיה ניקיון ולחטוף צעקות מהאשה על שניצל כמובן ,
כל מי שחושב שיש לו קדם שיכול לקרוע לנו את הצורה ,מוזמן להציע את הקדם שלו כמועמד , הרעיון עלה בעקבות שיחה עם מישל שסיפר לי על קדם מטורף שיש לו בבית ,גם לי יש כמה ,גם למתנוש ולאודיופריק יש דברים מעניינים ,לא חושב שיש בעיה לארגן ארוע ל20 איש בערך ,עם 10 קדמים מיוחדים שהועדה שנחליט תקבע,מוזמנים להביא אקטיבים ופסיבים כאוות נפשכם ,אולי נארגן בנושא הרצאה קטנה שתארגן בראש את מה שיש היום בשוק ,
אנחנו כמובן נדאג לסכם בכתב את הארוע ולההעלות אותו כאן באתר,לנוכחים יחולק דף לצורך דירוג החוייה בהתאם למפתח שנקבע מראש ,
כמובן שקודם כל יהיו נוכחים בעלי המכשירים ,המארגנים (צריך לדבר עם פלרמן לגבי הדף האירגון ואולי גם ההרצאה ,אם יש לו סבלנות וזמן)
אנחנו נשמע 2 קטעים בכל קדם וזהו ,עם אותם כבלים (שלי) ,
בקיצור - 20 איש ,כולם מתחייבים לכתוב ולהגיב ,סיכום מאורגן של התוצאות והמנצחים באותו יום,
אתם מוזמנים להעלות כאן הצעות לקדמים מכל תקופה ומכל סוג ,ואנחנו נפרסם רשימה סופית
מועמדים בטוחים בינתיים ,- קונדד גונסון -GAT שפופרתי ,טאונסנד אלגרי -פסיבי ,לקסמן 900 של מתנוש טרנזיסטורי ,
DIY הטוב ביותר שישנו בארץ עם שנאים של טנגו וטמורה שפופרתי של לנדאו ,אם מיכאל 845 יתן אישור ? קדם של וולבט ואקוסטיק ארט ממישל ,קדם 2 חלקים שפופרתי של קונוורגנט ,זסטו שפופרתי באדיבות שחורי עוד כמה הפתעות נחמדות ,הארוע ימשך בין 3-4 שעות ,כולל חמינדוס ובורקס כנראה באיזה שבת ,בבוקר ,צריך כמובן עזרה בארגון ובצילום של נמר הפעם כאיש פרטי שיחליף בין המכשירים ויכן עוצמה זהה באמצעות מד רעש של שניצל ,
הנה ,נידבתי את כולם בלי לשאול אף אחד ,ומצרף הזמנה מיוחדת גם לרוזי 1,כי דעתו חשובה ,ורוצה לעשות "שולם " ,
מוזמנים להגיב כאן ,רעיונות ותמיכה יתקבלו בשימחה .הכל נתון לשינוי כמו שאתם יודעים בגלל שאצל 2 ישראלים 1000 דעות והתנגדויות ,מקווה שיעבור בשלום .

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מתנוש - הפעם שמאות רצינית !

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
קח בחשבון שפרה טרנזיסטורי טוב צריך להיות בחשמל 24 שעות לפחות, יש כאלו גם 48 שעות.
מכשירים שבנויים פול באלאנס חייבים לעבוד בתצורה הזו בכדי למכסם אותם!
בדיקה אמיתית תצריך שימוש בכבלים זהים RCA וXLR.
אם תבדוק את הלקסמן לדוגמא מול האחרים בRCA, הבדיקה היא לא רלוונטית.
לדעתי בדיקה נכונה של ציוד זה לתת לו לשבת יומיים שלוש במערכת ולשמוע מגוון גדול של מוסיקה. כל השאר זה בשביל לגמור וללכת- לא להתחתן.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אז תביא אותו יומיים. קודם , מה איכפת לי , חבר אותו הכי טוב שאפשר , ניתן לכל מכשיר המקסימום ,בהתאם למה שבעל העניין רוצה , אז סיכמנו , מה שהקדם צריך ניתן לו ,מה שיקבע זה הצליל .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני גם יחמם הפסיבי על פלטה שבת .

ortal

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
נכון שצריך לחמם מכשירים אבל כאן כולם יעברו אותו חימום. אפשר לחמם בסטנד בי פרה לחמש דקות בינתיים שהקודם מנגן. אולי זה לא בדיקה הכי אמינה, אבל מה שחשוב זה שיהיה כיף!
ואם לצטט חבר יקר - יום יפה מזהים כבר מהבוקר.

אני מנדב את ה audio research 5se שלי. מה אני לא יעשה בשביל בורקס בחינם...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
קח בחשבון שפרה טרנזיסטורי טוב צריך להיות בחשמל 24 שעות לפחות, יש כאלו גם 48 שעות.
מכשירים שבנויים פול באלאנס חייבים לעבוד בתצורה הזו בכדי למכסם אותם!
בדיקה אמיתית תצריך שימוש בכבלים זהים RCA וXLR.
אם תבדוק את הלקסמן לדוגמא מול האחרים בRCA, הבדיקה היא לא רלוונטית.
לדעתי בדיקה נכונה של ציוד זה לתת לו לשבת יומיים שלוש במערכת ולשמוע מגוון גדול של מוסיקה. כל השאר זה בשביל לגמור וללכת- לא להתחתן.

אז מה אתה אומר בעצם רבאק ? שצריך 12 שעות להבין אתה לקסמן , הרי אל תשכח שיש לו יתרון אחד גדול , הוא היחידי שאחים שלו עוזרים לו !
חוץ מזה , לא עושים עכשיו ניתוח מוח ,ולכן הקלילות והספורטיבית היא חלק מהאירוע , אחרת כל אחד ירצה גם את המגבר המתאים , הסטנד שהביא מההימליה , וגם יש קדמים שטוב להם רק גיטרות ולא סקסופונים ,

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נכון שצריך לחמם מכשירים אבל כאן כולם יעברו אותו חימום. אפשר לחמם בסטנד בי פרה לחמש דקות בינתיים שהקודם מנגן. אולי זה לא בדיקה הכי אמינה, אבל מה שחשוב זה שיהיה כיף!
ואם לצטט חבר יקר - יום יפה מזהים כבר מהבוקר.

אני מנדב את ה audio research 5se שלי. מה אני לא יעשה בשביל בורקס בחינם...
הנה , יש לנו עוד קדם סופר יקר וטוב , הו הו - איזה תחרות הולכת להיות!

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
בכיף אלדר , VALVET AUDIO , ACCUSTIC ARTS , KARAN ACCUSTICS .

עוד מעט משחרר כמה אופציות ;) וKARAN REFERENCE יגיע גם .

בקיצור יש לי ארבעה קדמים ......

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
צריך שומר ,שלא יהיה פה שוד!

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אהבתי את ה"נידובים"!
1. מפאת היותי טיפוס אנטי חברתי ומיזנטרופ מריר, אני אוותר על מעמד הנידוב. אשמח לבוא בתור השוליה של מישל, אם הוא ירצה. אבל אין לי כוח לסחוב לקסמן בשביל זה, בייחוד אם גם לערן יהיה.
2. ממליץ בחום לכלול שם פרה פסיבי רציני, כמו ה- MUSIC FIRST האובאלי הזה, או לפחות מה שיש לשושו. מעניין איך הוא עומד מול ה- ALLERGI שלך :).
3. שמאות: 8 עמודים.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יאללה , העיקר שתבוא ,! בקשר למיוזיק פירסט , סופר מעניין , במיוחד אותי , אז אני לוקח אותך בתור ע. מישל , אל תביא כלום אם אתה לא רוצה, העיקר שיהיה לנו אירוע נחמד !

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
מעניין. מעניין. מנדב Audio Research LS2, היברידי.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
יוזמה מבורכת אבל מסתבר שאני יותר מיזנטרופ ממתנוש:משתומם:.

למרות שאולי יש לי שני הקדמים מהטובים בארץ, קשה לי עם יותר מארבעה אודיופילים בחדר. אולי שבוע של אודיופילון פורטה יעזור לי לשבור את המחסום.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
הקדם שלך זקוק לחדר בנפרד , אם אני זוכר נכון.. (מתמונות)

בקשר לאודיופילים, לי קשה אפילו עם אחד :(

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תודה על ההזמנה,
אשמח לבוא ולהביא את אריה עם CJ ACT 2. (לראות אם ה GAT הוא אכן שדרוג).

כמובן שהמפגש מבחינתי הוא לא ממש לבחון קדמים (אני במילא איש של משולבים...)

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
הצפוניים באים לכבוש את המרכז ואת המפקדה של שניצל .

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מתברר שיש פה מיזנתרופים (אני לא).

תומר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תודה על ההזמנה,
אשמח לבוא ולהביא את אריה עם CJ ACT 2. (לראות אם ה GAT הוא אכן שדרוג).

כמובן שהמפגש מבחינתי הוא לא ממש לבחון קדמים (אני במילא איש של משולבים...)
יופי ! ברוך הבא.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מתברר שיש פה מיזנתרופים (אני לא).

תומר

הוא סתם אומר ! גם במבחן הנגנים אמר את זה ,בסוף הוא דמות מרכזית וחביבה מאוד ,בעיני לפחות סופר סימפטי .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור