LCD או פלזמה שאלות לגבי ה- UA46D6000

roee97

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום!

אני מעוניין ברכישת טלוויזיה, ורציתי להתייעץ לפני.
התקציב הוא 5000-6000 עם אפשרות לחריגה*
הטלוויזיה תהיה בסלון, יש חלון בצד שמאל הפונה לכיוון מזרח כך שיש אור משם ביום.
מרחק הצפייה הוא 3.2 מטרים, ונראה לי שאני אלך על 46".
הטלוויזיה תשמש בעיקר לצפייה בתכני SD של הוט ומדי פעם סרט ב-HD, ערוצי HD והאולימפיאדה והיורו שיתחילו בקרוב.
תלת מימד הוא לא נחוץ אך יכול להיות בונוס, ואם כן אז שהמשקפיים יהיו זולות (יצפו כ-4 בבת אחת).

*כנראה שבעתיד ארצה לחבר מחשב HTPC (מחשב סלוני) שישמש לצפייה בסרטים וגלישה באינטרנט, כך שהתכונת של הסמארט לא הכי חשובות (אלא אם יש טלויזיה שיכולה לספק חווית גלישה באינטרנט וסקייפ באותו תקציב של 1500-2000 שקלים יותר)

שמתי עין על הדגם UA46D6000 של סמסונג ורציתי לשאול כמה שאלות לגביו:
1. האם למישהו יצא להתנסות במסך ויכול להגיד לי איך התמונה.
2. איזה סוג של תלת מימד יש בטלויזיה (אקטיבי או פסיבי), האם הטלוויזיה באה עם משקפיים ואם כן עם כמה, וכמה עולה לקנות משקפיים נוספים
3. האם יש בו דפדפן והאם יש בו סקייפ. אם יש דפדפן אז איך חווית הגלישה בו (מבחינת מהירות)

כמו כן, רציתי לדעת מה ההבדל בין הדגם הזה לדגם UA46D6400.

כמובן שאם למישהו יש המלצה לדגם אשר עומד על הדרישות או משפר אותן ולא חורג יותר מדי מהתקציב, ההמלצה תתקבל בברכה.

בתודה מראש,

רועי

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
שלום!

אני מעוניין ברכישת טלוויזיה, ורציתי להתייעץ לפני.
התקציב הוא 5000-6000 עם אפשרות לחריגה*
הטלוויזיה תהיה בסלון, יש חלון בצד שמאל הפונה לכיוון מזרח כך שיש אור משם ביום.
מרחק הצפייה הוא 3.2 מטרים, ונראה לי שאני אלך על 46".
הטלוויזיה תשמש בעיקר לצפייה בתכני SD של הוט ומדי פעם סרט ב-HD, ערוצי HD והאולימפיאדה והיורו שיתחילו בקרוב.
תלת מימד הוא לא נחוץ אך יכול להיות בונוס, ואם כן אז שהמשקפיים יהיו זולות (יצפו כ-4 בבת אחת).

*כנראה שבעתיד ארצה לחבר מחשב HTPC (מחשב סלוני) שישמש לצפייה בסרטים וגלישה באינטרנט, כך שהתכונת של הסמארט לא הכי חשובות (אלא אם יש טלויזיה שיכולה לספק חווית גלישה באינטרנט וסקייפ באותו תקציב של 1500-2000 שקלים יותר)

שמתי עין על הדגם UA46D6000 של סמסונג ורציתי לשאול כמה שאלות לגביו:
1. האם למישהו יצא להתנסות במסך ויכול להגיד לי איך התמונה.
2. איזה סוג של תלת מימד יש בטלויזיה (אקטיבי או פסיבי), האם הטלוויזיה באה עם משקפיים ואם כן עם כמה, וכמה עולה לקנות משקפיים נוספים
3. האם יש בו דפדפן והאם יש בו סקייפ. אם יש דפדפן אז איך חווית הגלישה בו (מבחינת מהירות)

כמו כן, רציתי לדעת מה ההבדל בין הדגם הזה לדגם UA46D6400.

כמובן שאם למישהו יש המלצה לדגם אשר עומד על הדרישות או משפר אותן ולא חורג יותר מדי מהתקציב, ההמלצה תתקבל בברכה.

בתודה מראש,

רועי
הבדל בין D6400 לD6000 הוא:
1. תדר קצב רענון 200 HZ לעומת 400HZ
2. עיבוד תמונה פחות טוב לפי מה שראיתי פחות טוב בSD לא D6400 יותר מדי טו ולי יש דירישיות גהות מSD ואני בעל עין חדה לכן קשה להרשים אתי אבל האיכות יותר טובה בו בSD ב2D וה3D
3. עומק שחורים יותר טוב
4. נקדיות יותר טובה גם שמתי לב יש יותר פרטים בגוון מלבן ואחר כך כלומר יש יותר פרטים שיש מעבר בין צבעים כלומר רגע אחד יש גוון שחור וככה בסרטט ויש יותר פירוט בחלקים הכהים בתממונה וגם בהירים ותמונה יותר בורורה מפורטת וחדהשוב אני מציע שתראה את הטלוזיה ותחליט עם השקע של עוד 1000 שקל שווה תמחיר ועם תבכלל רואה הבדל
בהצלחה

rrrr1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
matan148
מסכים החדשים של LG לשנת 2012 כמו LG LM620 שעולה 6800 שקל לפי ביקרות היא טלוזיה מציוניות אבל טרם יציא לי לראות או לבחון אותה
הזהרה לקוראים של היצור הזה הוא לא מבין בטלוויזיות עפ"י הודעתו ממליץ לפי ביקורות באינטרנט
בחירת מסך בפעם הראשונה
תקראו את הצהרתו שמודה שממליץ על דבר שלא ראה כלל

חמור מאוד לשחק על כסף של אחרים

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
עם אתה מבין המסכים יותר ממני.
אז תמליץ סוף סוף על מסך במקום לבלבל תביצים ולזיין תמוח...
אתה פשוט כזה אדיוט שאתה פשוט בושה לפרום הזה אני במשך שנה וצצי שנתים מנסה לעזור לאנשים עוזר להם בסקייפ גם בליליה פניו תמיד לעזרה בשבילם נותן להם תשבות מקצעיות אתה בכלל לא מכיר אותי ואת הידע שלי תפה כולה שבוע ותכבר מכלליל אותי כלא מבין תלא מבן עלום על טלוזיות ועל במבנ ה שלה ועל הנדסה שלהם אז פשוט עדיף שתחדול מלפלוט שטיות

rrrr1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
אני במשך שנה וצצי שנתים מנסה לעזור לאנשים
מה זה "שנה וצצי " ?
ואחר זה שנתיים ?
תחליט שנה וצצי או שנתיים ?;)

בליליה פניו תמיד לעזרה
פרוש מה רשום

נותן להם תשבות מקצעיות
מה זה תשבות ? מקצעיות ?

ותכבר מכלליל אותי כלא מבין תלא מבן עלום על טלוזיות ו
אתה מבין מה אתה רושם ?
מכלליל ? מבן ?
עלום ?
טלוזיות ? אתה לא יודע עברית

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני הסברתי לך בכול התגבות ז גם פה אני יסבר לך ותבין אני סובל מדלקציה בגלל זה העברית אני מתבלבל בין אתיות קשה לי לקרוא ולכתוב לכן השגאיות אז עם תבן אדם תפסיק לדבר על העניין הזה

rrrr1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
אלברט אינשטיין לא סבל מזה ( או כמו שאתה כותב מזבה )
לאנרדו דה ונצי לא סבל מזה
ואתה לא צרציל

אתה אדם חולה נפש כל הקורא אותך חושב שאדם מסכן שלא מבין כלום כותב
אני לא מצליח להבין כלום ממך !

אני מצטער יש לך מחלת נפש ואתה פוגע בפורום
לך לעשות משהו שאתה מבין בו .
ממש צער בעלי חיים

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
חח אפס כמוך יגד לי מה לעשות?
אתה בפרום הזה אולי שבוע בעל ידע פסי ויגד לי מה לעשות?
אני למעלה משנתים עוזר פה בפרום.
יש לי הרבה אנשים שמרוצים ממני אני עזרתי בשעות ליליה מאחרות.
הסברים רבים ו הכוונה והמלצה לראות תמסך לפני.
אז אתה תתיעסק במה שאתה מבין בכיוון כזה של גיליו אריות וכדומה אני מרחם על הבנות שלך או הבנים שלך תנראה לי טיפוס ערוממי וחרמן ממש צער בעלי חייים. ואלברט אנשטיין היה דילקט... והיה לו גם תסומנת אספגר עם תבכלל יודע מהזה ולאנרדו דה ונצי היה לו דילקציה תקרא קצת וצרציל גם רוב הגאונים כי 90 אחוז מ.32 הגאונים בעולם היו לה הפםרעות נפשיות או מחלות נפש. השאר היו בעלי הפרעות תקשרות אז יוצר מ100-100 עפם בעיות מה לעשות כמה שאקיו שלך גבוה ככה הסכיו שתחלה יותר גבוה

rrrr1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
גדול אתה פשוט מצחיק
אתה מודע שיש לך בעיה במוח
חח אפס כמוך יגד לי מה לעשות?
אתה בפרום הזה אולי שבוע בעל ידע פסי ויגד לי מה לעשות?
יש לי הרבה אנשים שמרוצים ממני אני עזרתי בשעות ליליה מאחרות
מי בכלל מבין אותך ? שאין לך עבודה ואתה כותב מבולבל צריך באמת כל הלילה להבין מה אתה כותב
שאתה מבין בכיוון כזה של גיליו אריות ו
תנראה לי טיפוס ערוממי וחרמן ממש צער בעלי חייים.
מה קשור חרמן ?
ואלברט אנשטיין היה דילקט.
אתה לא אלברט איינשטיין ,תפסיק להמציא דברים
י
90 אחוז מ.32 הגאונים בעולם היו לה הפםרעות נפשיות או מחלות נפש.
אתה מודע כאן שיש לך הפרעות נפשיות או מחלות נפש ונראה לך תקין לכתוב שטויות ?
בעלי הפרעות תקשרות אז יוצר מ100-100 עפם בעיות
מה לעשות כמה שאקיו שלך גבוה ככה הסכיו שתחלה יותר גבוה

אם אתה חושב שאתה גאון ,למה אתה לא עובד ?
אני לא מבין כלום ממה שאתה כותב , הכל מבולבל

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני יסים את הוויכוח שלנו פה.
אני שם עליך תיודע מה ואני מודע ליכלות שלי ועם אתה צוחק על אנשים חולי נפש זה כבר בעיה שלך ודעה קדוממה שלך אלהם..
אתה מתחמק משאלות שלי ואומר שיש לך טלוזיה ב יקר אז בוא תראה לי תמונה שלה.

rrrr1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
ואני מודע ליכלות שלי ועם אתה צוחק על אנשים חולי נפש
אני לא צוחק על מחלת הנפש שלך !
אני רק חושב שאתה לא בריא לכתוב ולהמליץ
בעיה שלך ודעה קדוממה שלך אלהם
אתה מתחמק משאלות שלי ואומר שיש לך טלוזיה ב יקר אז בוא תראה לי תמונה שלה.

אני לא מתחמק משאלות שלך , אני פשוט לא מתייחס אלייך ,לא רוצה קשר אלייך
אתה הצהרת כמהפעמים שאתה סובל מחלה נפשית ,
למרות זאת אתה ממליץ כי קראת באינטרנט על הדגמים .

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
לחבר המלומד איני סובל ממחלת נפש... ולא מהפרעה נפשית אני סובל מאוטיזים בתפקוד גבוה שנקרא תסמונת אספגר והפרעת קשב וןריכוז אני חי במצאיות ואני מבדיל בין טוב לרע ועומד אחרי המלצותתי אני לא חולה נפש עם תבכלל יודע מזה תסומנת אספגר זה ילדים עם יכולת שכלית גבוה בהרבה מהמוצע אבל קשים בתפיקוד יום יומי וחברתי אבל אני כנראה הרבה יותר חכם ממך אז אנא אל תזלזל בי. אני המלצתי על דגמים עוד לןפני שידעתה מזה LCD אני בתחום הזה כמעת 3 שנים רואה אין סופר טלוזיות מתבנון אלהם שעות רבות ובחון אותם כול פרט פרט כול יתרון וכול חסרון תעשה חיפוש עלי פה בפרום ותראה שהידע שלי הרבה יותר גדול משלך ומרוב הכותבים באתר אני יודע למעלה מ85 עמודים על הנדסת הטלוזיה שקראתי מהאקר הכחול שמנוהל על ידיעופר לאור שלפי דעתי הוא אדם מבריק ומומחה ברמה בין לאומית
http://he.wikipedia.org/wiki/תסמונת_אספרגר
הינה תקרא קצת על האוטיזים הזה...

נערך לאחרונה ב:

rrrr1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
אני סובל מאוטיזים בתפקוד גבוה שנקרא תסמונת אספגר והפרעת קשב וןריכוז אני חי במצאיות ואני מבדיל בין טוב לרע
כל המחלות שציינת מגדירות בעיות במוח שמונעות מהאדם לחשוב או להביע דברים הגיוניים
כך שאתה צריך לפסול את עצמך להביע דיעה בפורום !
http://he.wikipedia.org/wiki/אוטיזם
http://he.wikipedia.org/wiki/תסמונת_אספרגר

עופר לא אדם מבריק
בטח לא מומחה ברמה בין לאומית
בסה"כ "בלוגר" שכותב בשמות רבים , ומקבל כסף כדי לקדם מטרות , יעדים של יבואנים ויצרנים במוצרי קולנוע ביתי
http://www.dtown.co.il/articles/2226.html

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אתה עברתה את כול הגבול עם הגזענות שלך..
אני מביע את עצמי טוב מאוד ואני חושב בהגיון אני לא חולה נפש ואני בטוח שהרבה מאוד חולי נפש בבתי חולים פסכיטירים הרבה יותר חכמים ממך. את בור ום הארץ בלי הבנה מנמאלית בפכלוגיה והתנהגות האדם פשוט תפרוש....
גם היטליר אמר( שהיה חולה נפש גמור) שכול החולי נפש צריכים להשמיד אותם כי הם מטנפים תעולם להרוג תנכים ואת העיוורים ואתה לא תמנע ממני לכתוב פה פה הסתימו הוויכוח הטיפשי והמיותר הזה
דבר אחד אני אוטיסיט בתפקוד גבוה... אני לא חולה באוטיזים בתפקוד נמוך אני יש לי בעיה ליצור קשר עם הסביביה ומתרחק ממנה בגלל לחצים וחרדה אבל אני רואה תמציאות איך שהיא זה רק מראה כמה אתה בור וחושב שרק אנשים " נורמאלים" יכולים לכתוב פה אני חושב שאת עצמך סובל מסכרופרניה פראנודית אתה חושב שכולם מרמאים אותך שאין צדק בעולם שכולם נכולים יש לך מחלת רדיפה וחוסרר אמון באנשים

נערך לאחרונה ב:

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
חבר'ה - אולי מספיק???
מתן - תתעלם ממנו.
יאללה... חפרתם.

pi0n66r

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
חבר'ה - אולי מספיק???
מתן - תתעלם ממנו.
יאללה... חפרתם.

אתה בסדר במוח matan148 מודה שהוא חולה במוח
מתוך אובססיה הוא עונה לאנשים כאן וממליץ על טלוויזיה באלפי ש"ח
איך לא מוחקים אותו , למה לגרום נזק ללקוחות ?
אתה רוצה לרחם עליו תעשה עם הכסף שלך
תקרא את הטמטום והשגיעות כתיב שכתב לי
http://www.dtown.co.il/forum/27410-מחפש-פלזמה-אכותית-50-ברמה-גבוהה.html
עדיף שתבקש סליחה שאתם נותנים matan148 יכולת לפגוע כלכלית באנשים שרוצים עזרה בבחירת טלוויזיות , מה אתה רוצה שיצא שם לאתר שחולה נפש נותן עיצות לבחירת מסכים ?
נפלתם על המוח עם matan148

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אתה בסדר במוח matan148 מודה שהוא חולה במוח
עדיף שתבקש סליחה שאתם נותנים matan148 יכולת לפגוע כלכלית באנשים שרוצים עזרה בבחירת טלוויזיות , מה אתה רוצה שיצא שם לאתר שחולה נפש נותן עיצות לבחירת מסכים ?
נפלתם על המוח עם matan148

ידידי
אני לא לוקח פה צד, הכוונה היתה שאחד יתעלם ובזאת זה יסתיים.
לכל אדם שנכנס לקבל ייעוץ יהיו לרוב מספר מגיבים, על האדם להחליט מה לעשות עם המידע הזה.
עם כל הכבוד לכל המומחים כאן ואני מתייחס באותה מידה לייעוץ שאני נותן במגוון תחומים לרבות אודיו לרכב - אני לעולם לא מבסס את הרכישות שלי על סמך חוות דעת אחת, ומגבה את ההחלטות שלי עם מספר ביקורות, חוות דעת שונות וגם אתרים בחו"ל, כשלכל אחד הייעוד שלו להשלמת וגיבוש החלטה.
לבקש סליחה? אל תגזים..

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
[QUOTE=pi0n66r;192498]אתה בסדר במוח matan148 מודה שהוא חולה במוח
נפלתם על המוח עם matan148[/QUOTE]
תגדיר לי מזה חולה במוח? מזה מחלת נפש ומי קבע את זה? בני אדם טיפשים כמוך חושבים שהכול מותר ם שבגלל שלי יש כתיב כי אני סובל מדלקציה ולא מוכנים לקבל את זה אז אני לא מספק אחראי כדי להמליץ.. אני למעלה משלוש שנים בתחום אני המלצתי לעשרות ומאות אנשים רק על טלוזיות שקראתי אלהם ביקרו טובות וראיתי בענים הידע הטכני שלי בטלוזיות ובנדסה שלהם גובה הרבה יותר משלך ומשאר חברי הפרום... אז אנא אל תחשוב שמי ש"חולה נפש" טיפש כי ההפך הוא הנכון. אני תמיד ממליץ לראות תמסך לפני הקניה ולהחליט עם הוא טוב בשבילך ולא להסתץמך רק עלי אני בא מאבה עצומה לתחום הזה אני מחזיק בביתי טלוזיה LG LX6500 גודל 47 שקניתי ממיטיב כספי ומתכנן לקנות את ES8000 גודל 55 למרחק 2.5 מטר. אז להשמיץ אותי ככה ולהגיד לי חולה במוח זה פשוט הוצאת דיבה יש לך מזל ותמנצל את זה שזה על גבי פרום ואי טפשר לפנות לחוק ולעשות ענין מזה עם לא מזמן היתי תובע אותך בהשמצה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור