שאלה של נוב

Ilyan

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
שלום,

אני יודע שזו שאלה טיפשית אבל חייב לשאול, יש משהו שניתן לעשות כדי לשפר תמונה שצולמה עם מהירות תריס איטית מדי? אני מדבר על 1/4s כשהיה צריך משהו כמו 1/60s לפחות...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תמיד אפשר לקחת תמונה לעיבוד בפוטושופ.
אז ניתן לעשות כל עיבוד שרוצים כולל לצייר את התמונה מחדש.

Ilyan

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
אפשר להציל תמונה כזו למשל?

תמונות מצורפות

• DSCF0643-2.jpg
    DSCF0643-2.jpg
    KB 112.9 · צפיות: 346

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
אפשר בהחלט [ולפעמים זה יותר מעניין], במקום הקפאת תנועה לייצר מריחת תנועה, שתדגיש את הפעילות.

לפני כל זה, בתמונה מעין זאת , רצוי שהקומפוזיציה תהייה יותר מעניינת [יש שישתמשו במילה: נכונה, למרות שאין פתרון ביה"ס] או מיוחדת כדי שהתוצאה הסופית תשופר ולא רק במונחים של מהירות תריס ו\או צמצם פתוח ו\או איזו גבוה

Ilyan

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
אני מבין את הרעיון של מריחת תנועה בשביל אפקט אומנותי אבל פה זה לא העניין, מדובר פה על אמא ודוד שלי ולא שני זרים ולכן לפחות קווי המתאר של הפנים כמובן רצוי היה שלא יצאו מרוחים כמו התוצאה בתמונה...

לגבי הקומפיזציה, לעניות דעתי היא בסדר גמור בתמונה הזו אבל קטונתי.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
בתמונות משפחתיות \אישיות מה שקובע זה התגובות בתוך המשפחה ולא מבחוץ.
גם להשיא עצות בדיעבד זאת חכמה די קטנה.
ובכ"ז בגלל שהצגת התמונה ומעבר לנושא המהירות, אפשר לשקול כדוגמה:
צילום רוחבי במקום אנכי.
אולי להדגיש את הפעילות מסביב ואולי דווקא לבודד אותם
אולי לשנות גובה \ זווית וכיו"ב

Ilyan

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
אני מבין, מאחר ואני מאוד מעריך שאתה מוצא את הזמן להגיב אשמח בכל זאת אם תוכל להוסיף מעבר למה שכרמי אמר לגבי "לצייר" את התמונה בפוטושופ, האם יש איזה עיבוד קסום שניתן לעשות שיתגבר ברמה כזו אחרת על המריחה הלא-רצוייה-בעליל במקרה דנן.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
אני משתמש בתוכנה פשוטה ובסיסית, אז אולי המתמחים בפוטושופ בפורום, יוכלו להציע לך יותר לתמונה הספציפית.

להבא רצוי "לראות" את התמונה לפני הקליק, לצלם בהתאם ולתקן באם יש צורך [ואפשרות], מיד אח"כ.
מבחינתי העיבוד מוסיף רק לתמונה, בדומה לאישה יפה באופן טבעי ששמה מעט איפור, כדי להדגיש אותו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור