שאלה - רעש כניסת פונו/פטיפון

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
שלום ואשמח לעזרה
מה הגורמים לרעש קבוע מיציאת פונו לעומת יציאות אחרות ?
אם הכל מחובר כמו שצריך ובווליום מהשליש פחות או יותר מתחיל זמזום שהולך ומתגבר ככל שהווליום עולה.
בכל הסט אפים שהיו לי היה רעש כזה מכניסת הפונו, דווקא עכשיו יש לי הכי מעט, אבל מעניין אותי כיצד ניתן לצמצם את זה.
(פונו מנורות חיצוני)
תודה לעונים

נערך לאחרונה ב:

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
סביר להניח שהרעש הוא מהפטפון, בגלל הארקה לא תקינה.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
סביר להניח שהרעש הוא מהפטפון, בגלל הארקה לא תקינה.
תודה
כמה פטיפונים שונים אצלי ייצרו את אותו רחש בווליום גבוה וגם שינוי של פונו לא ביטל את הרחש/זמזום..
גם החלפתי כניסות במגבר
האם הכניסה אמורה להיות שקטה כמו כניסות אחרות כשאני מרים את הווליום ? או שבפטיפון תמיד יהיה רחש ?
תודה

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
כניסה של פטיפון (phono) תמיד רועשת יותר מהכניסות האחרות שנקראות Line (כלומר ישמעו בה יותר רחש או זמזום, שיתגבר ביחד עם העלאת הווליום). לפי מה שכתבת, ייתכן שיש איזו בעיה במגבר הראשי, אם זה אותו אחד כל הזמן. הייתי מנסה לחבר מגבר אחר במקומו ולראות (לשמוע) מה המצב. אפשר גם לנסות כבלים אחרים, אם עוד לא ניסית את זה.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
נסה כבלים עם סיכוך. נסה להרחיק הפונו מהמגבר ו/או ממנוע הפטיפון. נסה גם לסובב/להזיז הפונו על צירו. יתכן ויש השראות משנאים/מנוע/ספקי כוח.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
תודה רבה, אתחיל לבדוק את הדברים שאמרתם

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נסה לעבוד ללא ארקה או עם חיבור כבל ארקה מהפטיפון לפונו וכן למגבר - משחק עם הארקה יכול פתור בעיות כאלו.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
תודה רבה, אבדוק גם את זה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור